شرکت نگین استیل الوند گستر

?تولید کننده تجهیزات و ماشین آلات صنایع غذایی،مخازن تحت فشار، اجرا کننده پایپینگ پلنت‌‌‌های صنایع غذایی،

?طراحی و ساخت خطوط تولید صنایع غذایی و تولید کننده انواع مبدلهای حرارتی صنایع غذایی و شیر ولبنیات در کشور با کیفیت بالا و استاندارد‌‌‌های ایران و با استفاده از تکنولوژی‌‌‌های روز دنیا در خدمت مشتریان و هم وطنان عزیز در سراسر کشور میباشد

 
ساخت و طراحی دستگاه اواپراتور

اواپراتورهای پوسته و لوله ای (شل ند تیوب)جهت استفاده در صنایع مختلف ازجمله صنایع غذایی, دارویی, شیمیایی, نفت و گاز و…

ساخت شیر سردکن و کره گیر و حمل شیر

دستگاه کره گیر شیر یا همان کره گیر، دستگاهی می‌باشد که قادر است که در فروشگاه محصولات لبنی می‌توان از این کره گیر به منظور تولید کره و دوغ بهره برد

ساخت مخازن حمل مایعات

تانکرهای حمل به منظور حمل و انتقال سیالات و مایعات مختلف از قبیل آب آشامیدنی، شیر، انواع سوخت مایع، فاضلاب، رزین و. . . مورد استفاده قرار می‌گیرند. با توجه به میزان خورندگی سیال محتوی مخزن و نوع مصرف آن جنس مواد بدنه تانکر مشخص می‌گردد. جنس بدنه این مخازن ممکن است از ورق گالوانیزه، استنلس استیل و یا کربن استیل با یا بدون پوشش رنگ اپوکسی باشد.

ساخت دستگاه تقطیر

دستگاه تقطیر به زبان ساده‌ به ‌دستگاهی ‌گفته می‌شود که با آن مخلوط دو مایع که در نقطه جوش اختلاف زیادی با هم دارند را از هم جدا می‌کنند.اساس کار در این دستگاه تفاوت در نقطه ی جوش اجزاء مخلوط است.در این روش با استفاده از حرارت دادن مخلوط مایع در مایع به دلیل تفاوت در نقطه ی جوش یکی از اجزاء تبخیر شده و با انتقال به داخل لوله ی بالایی سرد شده و دوباره به صورت مایع در ظرف دیگر ریخته می‌شود.

ساخت مخزن محلول زن دو طبقه

برش پلاسما

برش پلاسما پروسه‌ای است که در آن فولاد یا سایر فلزات (گاهی اوقات برخی مواد دیگر) در ضخامت‌‌‌های مختلف به وسیله یک مشعل (torch) برش داده می‌شود. در این برش یک گاز نجیب (در برخی موارد هوای فشرده) با سرعت بالا از نازل دمیده شده و در همان لحظه یک قوس الکتریکی (Electrical ARC) بین گاز در سر نازل با سطح برش ایجاد می‌گردد وگاز به حالت پلاسما می‌رود. پلاسما به اندازه کافی گرم است تا فلز را ذوب کند و برش صورت پذیرد. هوای فشرده نیز به اندازه‌ای فشار دارد که فلز ذوب شده را از مسیر برش دور کند.

ساخت مبدل خنک کننده

این نوع مبدل پر کاربردترین نوع مبدل در صنعت است که با استفاده از یک پوسته استوانه ای که درون آن لوله‌‌‌های انتقال حرارت وجود دارند ساخته می‌شود. این نوع مبدل در صنایع بسیار متنوعی استفاده می‌شوند. از رایج ترین این استفاده‌ها در کمترین صنایع می‌توان مبدل استخر، مبدل‌‌‌های موتورخانه و منبع کویل دار را نام برد.

 

مخزن استیل

مخزن استیل یکی از مخازن فلزی مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی میباشد که جهت ساخت بدنه آن از جنس ورق استیل استفاده می‌شود و قیمت آن حسب مورد استفاده و ملحقاتی همچون همزن الکتریکی (الکتروموتور)، مبدل حراراتی و … تعیین می‌گردد. این محصول برای نگهداری سیالات کاربرد دارد و بسته به تجهیزات و نوع استیل و کیفیت جوشهایی که تولید آن استفاده می‌شود دارای تنوع قیمت در ظرفیت‌‌‌های مشابه می‌باشد.

به مدیریت: مهندس حسینی

 

 

 

ساخت مخزن در همدان  , ساخت مبدل خنک کننده در همدان , ساخت و طراحی دستگاه اپراتور  , ساخت مخازن حمل مایعات , ساخت شیر سردکن و کره گیر  , ساخت مخازن محلول ساز در همدان  , ساخت دستگاه تقطیر در همدان  , ساخت پاستور لوله ای در همدان,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed