Address & Contact

Our Address

تهران

Telephone

🔴میلگرد ترانس تک پولیش چیست و چه مشخصاتی دارد؟

🔷به میلگردهای تراش خورده که سطح و بدنه صاف و یکدستی دارند، میلگرد ترانس می‌گویند که از آن برای کارهایی که زیبایی کار در آن حرف اول را می‌زند، استفاده میکنند. مانند انواع فرفورژه‌ها و دیگر کارهایی که نیازمند میلگردی با سطحی صاف و براق هستند.

🔷میلگرد ترانس تک پولیش یکی از انواع پر کاربرد میلگرد ترانس است که دارای جنسی فولادی و مستحکم بوده و سطح این میلگرد در ابتدا یعنی هنگامی‌که هنوز فرآیند پولیش برروی آن انجام نشده است بسیار ناصاف و ناهمگون است که به مرور و بعد از انجام فرآیندهایی مسطح و براق می‌شود.

🔷در واقع این میلگردها در ابتدا به شکل میله‌‌‌های فولادی از فرایند کار سرد تولید شده و دارای سطحی ناصاف و غیر براق هستند. از این میله‌‌‌های ترانس تک پولیش در کارهای سخت همچون قطعات خودرو، قطعات پمپ‌‌‌های آب و نفت، سیلندرهای هیدرولیکی و قطعاتی که نیاز به سطح براق دارند و باید براقیت خود را در مقابل فرایندهای ماشین کاری، حفظ نمایند؛ استفاده می‌گردد.

🔴میلگرد دوپولیش چیست؟

🔸این نوع میلگرد نیز از فرآیند گرم به دست می‌آید و با پولیش کردن سطح آن آیینه مانند می‌شود.

🔸میزان درخشان و براقی این نوع میلگرد از میلگرد تک پولیش بیشتر است.

🔸ظاهر آیینه ای باعث شده، زیبایی آن را دو چندان کند.

🔸 برای ساخت قطعات خودرو، سازه‌‌‌های معماری و مکان‌‌‌های خاص که نیازمند فلز محکم و آیینه ای شکل باشد مورد استفاده قرار بگیرد.

🔸حسن استفاده از این محصول آن است که نشکن است.

 

🔴تولید تسمه‌‌‌های نوردی،ترانسی،ماشینکاری،آلیاژی

به مدیریت:امین ابراهیمی

 

 

 

میلگرد , انواع میلگرد , میلگرد تک پولیش , میلگرد دو پولیش , تولید میلگرد در تهران , تولید انواع تسمه , تسمه ماشینکاری , تسمه آلیاژی , تولید میلگردهای تک پولیش و دو پولیش سنگ خورده ابراهیمی‌در تهران ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed