تولید و تعمیرات مبلمان پوریا

تعمیرات مبل پوریا

به خاطر داشته باشید که مبلمانی که زیر شرایط مناسب تهیه و در بهترین و عالی ترین نقطه خانه جای داده می‌شود، بالاخره زمانی مندرس خواهد شد یا با توجه به محیط زندگی ساکنان خانه یا تصمیم‌گیری‌های تازه، تغییر شکل کامل یا جزئی پیدا می نماید؛ بنابراین بایستی به فکر تعمیرات مبل بیفتید. حتی ممکن است پس از زمان کمی از طرح و سبک مبل های خانه تان بدتان بیاید و قصد داشته باشید که تغییرشان بدهید.

سمباده‌ کشی و رنگ مبلمان

بهترین کاری که برای تعمیرات مبل می توان انجام داد. سمباده‌ کشی و رنگ مبلمان اعم از کاناپه، تختخواب، کابینت، بوفه،‌ کتابخانه، میز تلویزیون و از این نوع لوازم می باشد. اول بخش های شیشه‌ای (در کتابخانه) یا پارچه‌ای (در کاناپه) و هر بخش اضافی ‌دیگر را جدا نمائید و با یک سمباده چوب قسمت‌های چوبی را سمباده زنی نمائید تا در زیر آن رنگ بوجود بیاید و قسمت های ناصاف آن برداشته شود. جاهای را که شکاف یا سوراخ داشته باشد را مقدار خیلی کمی بتونه کاری نموده و بر روی آن سمباده بکشید.وقتی در خانه کار می کنید یک رنگ آستری و روی آن رنگ پایانی بزنید. برخی اوقات برای سمباده زدن روی جلا که با سیلر و کیلر و روغن صیقلی شده باشد و به رو آمدن رنگ زیرین به رو نمای زیبا و دیدی هنری به کار می دهد که با پولیش‌های زیاد کارگاه‌های تعمیرات مبل فرق دارد.

تعویض رویه مبل ها

در سبک دیگر به تعویض رویه مبل ها نیاز خواهیم داشت. این کار برای کاناپه‌ها، تختخواب‌ها و صندلی‌هایی که بخش پارچه‌ای یا چرم‌کوب داشته باشند نمونه پیدا خواهد کرد. به این شکل که پارچه مبل یا صندلی را با پارچه نو تعویض می نمائیم. البته تعویض پارچه مبل در خانه کار خیلی سختی می باشد اما برای صندلی‌ها زمانی که زیرسازی کفی صندلی از بین نرفته باشد قادریم کفی را از صندلی جدا نموده، مبل را با پارچه مورد علاقه مان جابجا کرده و بار دیگر در جای خودش ثابت کنیم.

خدمات: 

🔶 تولید کننده انواع مبلمان استیل و راحتی با بالاترین کیفیت

🔶 مرکز تولید و تعمیر انواع مبلمان استیل و راحتی در تهران

🔶 پخش انواع مبلمان راحتی و استیل در رباط کریم

🔶 تعمیرات مبلمان راحتی و استیل در محدوده تهران

🔶 مرکز تعمیرات مبلمان راحتی

🔶 مرکز تعمیرات مبلمان استیل

🔶 تولید و فروش بهترین مبلمان استیل و راحتی مدرن را از ما بخواهید .

 

 

مدیریت: آقای علی حاجی وند

 

 

تولید و تعمیرات مبلمان پوریا در تهران,تعمیر مبل در تهران,تعویض مبل در تهران,تولیدی مبل در تهران

 

ساعات کار

شنبه

8 الی 22

یک‌شنبه

8 الی 22

دوشنبه

8 الی 22

سه‌شنبه

8 الی 22

چهارشنبه

8 الی 22

پنج‌شنبه

8 الی 22

جمعه

-

آدرس

آدرس:

تهران، رباط کریم، شهرک سفیدار، خیابان انقلاب، بهار 10

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields