تولید و عرضه نهال درجه یک ارس زرینه ابراهیمی

✅تولید و عرضه انواع نهال ایرانی و خارجی کاملترین و کمیاب ترین نهال ها ی انواع نهال انگور وارداتی وایرانی

✅مجموعه با بیش از چند سال تجربه در زمینه نهال کاری، نهال فروشی، خرید نهال و احداث باغات میوه در قطب تولید نهال کشور در شهرستان میاندوآب فعالیت دارد. این مجموعه سالانه نهالستان‌هایی از انواع نهال پیوندی مثمر و غیر مثمر زیر کشت دارد که سالانه حدود….اصله نهال شناسنامه دارو مجوزدار تولید و به داخل وخارج از کشور صادر می‌کند.

✅خدمات مشاوره رایگان در احداث و نگهداری باغات و مشارکت در طرح های بزرگ و کوچک احداث باغ و جنگل در داخل و خارج از کشور از فعالیت های جانبی این مجموعه می باشد. کلیه نهال‌های این نهالستان زیر نظر مهندسین جهاد کشاورزی و کادر فنی مجرب همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت تولید و صادر می‌گردد.

✅نهال‌های تولید شده در نهالستان نمونه شامل تولید انواع نهال گردو پیوندی و همچنین انواع نهال هلو ، انواع نهال سیب، انواع نهال زردآلو، انواع نهال گلابی، انواع نهال شلیل، انواع نهال انگور، نهال فندق، نهال پسته، نهال به، انواع نهال گیلاس و انواع نهال های بادام و انواع غیر مثمر و مثمر برای احداث باغ میوه و فضای سبز می باشد .

✅کلیه نهال های این مجموعه ، استاندارد و با بالاترین کیفیت و از ارقام اصلاح شده تجاری بوده و منشاء آن غالبا موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر و زیر نظر کارشناسان و محققین مجرب باغبانی و عاری از هرگونه آفات و بیماریها و دارای گواهی بهداشت و شناسنامه دار تولید گردیده است.

✅کاشت بذر اصلاح شده گردو ازبهترین و بروزترین جنس از نظر زودباردهی پربارترین و ازلحاظ خوراکی خوش مزه تر و روغنی ازبین گردوهای موجود را برای کاشت انتخاب کرده ایم و مهمتر از لحاظ سفیدی مغز میباشد.

🔴تولید بهترین نهالهای میوه بروز و اقتصادی مرقوم به صرفه برای باغداران و کشاورزان زحمت کش برای احداث باغ

🔴نهالهای غیر مثمر و فضای سبز نهالستان ارس زرینه مهندس ابراهیمی میاندوآب

❇️بهترین گردوی اصلاح شده بدون پوست یک لایه مثل کاغذ تو پر سفید و از لحاظ خوراکی خوش طعم و روغنی چندین سال روی این جنس با چندین جنس کار شده تا بهترینها را برای مشتریایی که به کیفیت و درآمدزایی فکر میکنند به دست آنها برسانیم.

 

 

به مدیریت: مهندس ابراهیمی

آدرس۱:آذربایجان غربی ، میاندوآب ، هفده شهریور

آدرس۲:جلفا ، نرسیده به پلیس راه هادیشهر

شماره های تماس:

۰۹۱۴۴۸۱۲۰۸۰
۰۹۱۴۲۰۲۲۰۸۰

 

 

 

هال پالونیا پردرآمد ۵ ساله آماده بریدن و۶ دوره ۵ ساله بازهم رشد کرده وبریده میشوند👇

 

 

نهال های دوساله👇

 

 

 

 

 

🔻کاشت بذر اصلاح شده گردو ازبهترین و بروزترین جنس از نظر زودباردهی پربارترین و ازلحاظ خوراکی خوش مزه تر و روغنی ازبین گردوهای موجود را برای کاشت انتخاب کرده ایم و مهمتر از لحاظ سفیدی مغز میباشد

 

 

 

 

 

نهالستان , نهال , بذر , نهال گلابی , نهال شلیل , انواع نهال انگور , نهال فندق , نهال پسته , نهال به , انواع نهال گیلاس , انواع نهال های بادام , انواع غیر مثمر و مثمر , نهالستان نهال گستر نیکزاد , نهالستان در میاندوآب ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
علیزاده 12 آذر 1399 7:05 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

نهال درجه یک در نهالستان ارس زرینه