تولید و فروش ابزار زرگری تک

🔱 خرید و فروش کلیه ابزار زرگری

🔱 دستگاه آبکاری ساخت کشور ایتالیا

🔱 دستگاه ویبره 35 کیلویی و 45 کیلویی با ساچمه

🔱 دستگاه پروفیل (توپُر) ال 2 لول 4.5

🔱 این روز‌ها جواهر سازی یکی از پردرآمدترین شغل‌‌‌های دنیا محسوب می‌شود که هر فردی با استفاده از کمی‌خلاقیت و داشتن ابزار آلات با کیفیت طلا سازی و با کمی‌آموزش می‌تواند این کار را انجام دهد. بهترین کتاب برای یادگیری طلا و جواهر سازی لازم است که به صورت کامل و لوازم طلا سازی آشنا شوید لوازم کاربردی طلاسازی شامل دم باریک دم پهن دم گرد سیم چین و انبر کریمپر می‌شود.

🔱 سیم چین:

شما با استفاده از سیم چین می‌توانید سیم‌ها و اتصالات زنجیر سارا ببرید البته نکته قابل توجه این است که همواره باید سمت صاف سیم چین را در نزدیک به قسمت مورد نظر قرار داد تا برش صاف و منظم ایجاد کنید و اینکه حتماً باید قطعه مورد نظر را محکم بگیریم تا پس از برش به سمت بالا پرتاب نشود.

🔱 دم گرد:

ابزار در در صنعت جواهر سازی برای ساخت حلقه‌ها و قلاب هایی با اندازه‌‌‌های مختلف کاربرد دارد که این وسیله مخروطی شکل دارد که به وسیله آن می‌توان حلقه‌ها و قلاب‌‌‌های مختلفی را با اندازه‌‌‌های متفاوت ساخت به این صورت که اگر می‌خواهید حلقه‌‌‌های با قطر زیاد درست کنید باید سیم را به دور قسمت نزدیک ترین قسمت مخروط به سمت دسته یه دم گرد بپیچانید و برای ساخت کوچکترین سایز حلقه باید سیم را به نزدیکترین قسمت به نوک مخروطی شکل دم گرد بپیچانید

🔱 دم باریک:

دم باریک نیز همانند دم گرد هست با این تفاوت که دنبال آرواره‌‌‌های مسطح ای دارد که توسط که به وسیله این آرمانها قطعه مورد نظر مانند زنجیر و یا قلاب را نگه می‌دارد این این وسیله ساده یکی از پرکاربردترین وسیله در ابزار آلات طلا سازی به حساب می‌آید.

🔱 دم پهن:

کاربرد دمپر نیز همانند دانمارک است با این تفاوت که در باره‌‌‌های پهن و مسطح خود قادر است که تنها سیم را برای ساخت جواهر را نگه دارد اما برای نگه داشتن زنجیر و یا قطعه‌‌‌های مختلف بهتر است از دم باریک استفاده کنید. این قطعه همانند دم باریک و دم گرد از ابزارهای ضروری و پرکاربرد در صنعت جواهر سازی است.

🔱 انبر کریمپر:

این وسیله برای شکل دادن و موج دار کردن سیم استفاده می‌شود. همچنین در باره انبار کریمپ شکاف‌هایی به صورت حرف سی انگلیسی وجود دارد که برای ساخت حلقه و گلاب از آن استفاده می‌شود.

🔱 این ابزار‌ها در عین پرکاربرد ترین ابزارها در صنعت جواهر و طلا سازی جزوه ابتدایی ترین وسایل طلاسازی است علاوه بر این ابزارهایی که معرفی کردیم وسایل آبکاری طلا و همچنین دستگاههای پیشرفته و دقیق ساخت طلا جزو لوازم طلا سازی محسوب می‌شود.

مدیریت: آقای امیر تنظیفی

ابزار طلاسازی , دمبوری , ابزار زرگری , ابزار زرگری اصفهان , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed