Address & Contact

Our Address

اردبیل،پارس آباد مغان،خیابان امام،جنب هتل آپارتمان ارسباران اردبیل

فروش مستقیم دستگاه برشته کن بادام زمینی،فرغون و پره کود پاش،شرکت فلز صنعت خزر اردبیل

🌀شرکت فلز صنعت خزر 
🌀تولید و ساخت دستگاه برداشت سیر از زمین،دستگاه یونجه خرد کن و برشته کن بادام زمینی 
🌀تولید کننده دستگاه برداشت سیر تمام مکانیزه برای اولین بار در ایران 
🌀تولید علوفه خردکن‌‌‌های گیوتینی وتیغه ای بدون خطر،پره کودپاش، غلاف شکن بادام زمینی و برشته کن بادام زمینی،قطعات نایاب و تحریمی‌کشاورزی و صنعتی همه دستگاه این شرکت یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دارد.

شماره‌‌‌های تماس:

09128898472
09144518529

🌟ماشین برداشت سیر 

🔹ماشین برداشت سیر این امکان را برای شما فراهم می‌کند که سیر کشت شده را برداشت و در سطح زمین به صورت ردیفی قرار دهد.روش کار این ماشین به این صورت است که تیغه‌‌‌های برداشت این ماشین، سیر را از عمق خاک بیرون کشیده و بر روی تسمه فلزی ماشین قرار می‌دهد.سیر و کلوخه چسبیده به آن با حرکت بر روی تسمه از هم جدا شده و سیر بدون کلوخه از انتهای ماشین بر روی سطح زمین قرار داده می‌شود.

🌟علوفه خرد کن 

🔹یکی از مهمترین تجهیزات و ادوات کشاورزی و دامپروری دستگاه علوفه خرد کن است. کاربرد این دستگاه برای خرد کردن علوفه‌هایی است که اندازه‌ی بزرگ یا درازی داشته و دام قادر به خوردن و یا هضم آن‌ها در این اندازه نیست. این دستگاه علوفه را به مناسب‌ترین اندازه‌ (برای گوسفند و بز ۳ تا ۵ سانتی متر و برای گاو تا ۷ سانتی متر) خرد کرده و در نتیجه به رشد و بهره‌وری بهتر آن‌ها کمک می‌کند.

🔹یکی دیگر از مهمترین مزایای استفاده از دستگاه علوفه خرد کن، صرفه‌جویی در میزان علوفه‌ی مصرفی دام است. چرا که در صورت بزرگ بودن علوفه، دام آن‌ها را نمی‌خورد و بخش زیادی از آن‌ها دور ریخته می‌شود. این دستگاه قادر به خرد کردن انواع علوفه‌ی دام از جمله کاه،‌ یونجه، گندم، ذرت، جو و سایر علوفه‌های متداول است و می‌تواند آن‌ها را به مناسب‌ترین اندازه متناسب با دام خرد کند.

🌟دستگاه کودپاش 

🔹دستگاه بذرپاش و کودپاش در رده ماشین آلات پرکاربرد کشاورزی است. این دستگاه‌ها می­‌تواند مقدار بذر و یا مقدار کود را کنترل ­کند، سپس آنها را در داخل زمین در عمق مناسب جایگذاری کرده و با خاک روی آنها را می­‌پوشاند. میزان پاشش و عمق برداری خاک توسط اپراتور دستگاه قابل تنظیم است.

🔹پاشش بیش از حد کود شیمیایی باعث تخریب زمین حاصلخیز کشاورزی می‌گردد. پاشش ناموزون بذر نیز باعث می­‌گردد، محصول در یک نقطه انبوه و در نقطه دیگر تُنُکْ و کم پشت باشد. توزیع یکنواخت کود و کنترل مقدار کود شیمیایی، پاشش و پخش مقدار مناسب کود و بذر در خاک، عوامل موثری در تولید محصول با حداقل هزینه و با بهترین کیفیت هستند.

به مدیریت:ذبیح الله ندایی

 

 

 

 

فروش ادوات کشاورزی در اردبیل , فروش دستگاه برداشت سیر , فروش کمباین بادام زمینی , فروش غلاف شکن بادام زمینی در اردبیل , فروش پره کودپاش در اردبیل , تولید علوفه خورد کن , تولید علوفه خورد کن گیوتینی , تولید علوفه خورد کن تیغه ای , تولید دستگاه برداشت سیر , تولید برشته کن بادام زمینی , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed