Address & Contact

Our Address

تهران، شهریار، جاده رباط کریم، سه راهی فردوسیه، نبش میدان طالقانی، داخل کوچه مشاور املاک توحید

Telephone

تولید و فروش صنایع چوب قصر سوزان 

✳️ طراحی و ساخت بوفه و ویترین و جلو مبلی 

✳️ ساخت میز ۳تیکه 

✳️ معرق طرح ایتالیا

✳️ مجسمه‌‌‌های برنزی و تابلو‌‌‌های نقاشی آنتیک 

به مدیریت: جناب آقای یعقوب‌لو

🟣 ویترین

ویترین یکی از لوازم دکوری است که در خانه‌‌‌های ایرانی زیاد دیده می‌شود. ویترین و بوفه برای به نمایش گذاشتن ظروف تزیینی و ظرف‌‌‌های پذیرایی گران قیمت استفاده می‌شود. دکوراسیون پذیرایی بهترین فضا برای قرار دادن بوفه و ویترین است. امروزه بوفه‌‌‌های چوبی طرفداران زیادی پیدا کرده اند این بوفه‌ها در طرح‌ها و رنگ‌‌‌های مختلف تولید می‌شوند، معمولا رنگ و مدل بوفه را با مبلمان ست می‌کنند.

🟣 بوفه جدید

بوفه‌‌‌های جدید ساده هستند و تزیینات زیادی ندارند، برای دکوراسیون به سبک مدرن از این بوفه‌ها استفاده می‌کنند. یکی از ویژگی‌‌‌های سبک مدرن وجود خطوط ساده و منظم است. بوفه‌‌‌های مدرن دارای چند طبقه هستند که برای به نمایش گذاشتن وسایل دکوری استفاده می‌شوند، به علت ساده بودن این بوفه‌ها وسایلی که داخل آن قرار می‌گیرند بیشتر به چشم می‌آیند و تمرکز روی خود بوفه کمتر است.

🟣 بوفه سلطنتی

بوفه سلطنتی نوعی از بوفه است که دارای نقش و نگار است و نقش‌‌‌های برجسته روی این بوفه‌ها جذابیت خاصی به دکوراسیون شما خواهد داد. اگر دکوراسیون شما به سبک کلاسیک است پیشنهاد می‌کنیم از این نوع بوفه در دکوراسیون منزلتان استفاده کنید. ویترین‌‌‌های کلاسیک و سلطنتی دارای چوب برش خورده و تزییناتی با خطوط منحنی هستند که دکوراسیون پذیرایی شما را باشکوه تر جلوه می‌دهند.

🟣 مینی بوفه

برای خرید بوفه و ویترین ابعاد و فضای منزلتان را در نظر داشته باشید. بوفه هایی که با قامت کوتاهتری ساخته می‌شوند و به اصطلاح مینی بوفه نامیده می‌شوند برای خانه‌‌‌های کوچک مناسب هستند. می‌توانید در فضای خالی بالای این بوفه‌ها یک تابلوی زیبا روی دیوار نصب کنید. برای خانه‌‌‌های کوچک استفاده از یک بوفه بزرگ علاوه بر اینکه جاگیر است دکوراسیون پذیرایی را نازیبا و شلوغ جلوه خواهد داد.

🟣 ویترین عروس

خرید ویترین عروس به خود فرد بستگی دارد، بعضی افراد به دلایل مختلفی تمایلی به خرید ویترین ندارند از جمله این دلایل می‌تواند کمبود فضا و یا کمبود بودجه باشد، این افراد می‌توانند یک بوفه کوچک و فانتزی برای جهیزه خود خریداری کنند. برای کسانی که هم بودجه کافی دارند و هم فضای زیادی در پذیرایی دارند خرید یک ویترین زیبا متناسب با سبک دکوراسیون فضا را چشمگیر و زیبا جلوه می‌دهد.

 

 

 

 

 

 

ویترین , ویترین و جلو مبلی ,  ویترین فروشی در تهران , ساخت بوفه و ویترین و جلو مبلی , ویترین قصرسوزان قصرسوزان در شهریار ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed