تولید و فروش ورق ام دی اف و صفحه کابینت صنعت چوب مهرگان 

? فروش و پخش انواع ورق mdf ایرانی و خارجی و صفحات کابینت

? پخش یراق آلات کابینت

? تولید انواع کابینت و مصنوعات چوبی

? پخش انواع دستگیره درب ضد سرقت و درب داخلی

? ارسال به سراسر کشور

? یکی از موارد مهم و تکمیل کننده کابینت هر آشپزخانه ای صفحه کابینت آن است که در کشور ما بیشترین مورد استفاده صفحه کابینت با توجه به قیمت مناست ان با سایر موارد نوع ام دی افی آن است.

? اصطلاحا گفته می‌شود آشپزخانه قلب هر خانه است و باید با حساسیت و توجه بیشتری متریال تشکیل دهنده آن را انتخاب کرد که یک صفحه کابینت زیبا و مقاوم و با کیفیت می‌تواند در این زمینه نقش مهمی‌داشته باشد و به طور استاندارد صفحه کابینت دارای ضخامت‌‌‌های ۳٫۲ و ۵ سانتی متر است، در عرض‌‌‌های ۶۰ و ۶۵ سانتی متر و (۷۵ و ۹۰ سانتی متر به صورت سفارشی) و بعضا طول‌‌‌های ۳٫۶۶ و ۴٫۱۰ متر تولید می‌شود و دارای لبه گرد در یک یا دو طرف ان می‌باشد که اصطلاحا به آن تک لب یا دو لب می‌گویند.

? در این میان مساله مهم که تعیین کننده کیفیت صفحه کابینت است نوع مواد مصرفی و نحوه تولید آن می‌باشد.

? صفحه کابینت تولید شده شرکت صنعت چوب مهرگان  دارای بهترین نوع ام دی اف و مقاوم ترین روکش است و چسب استفاده شده در آن از نوع ضد آب می‌باشد که از مزایای این صفحه کابینت بوده و طول عمر محصول را تضمین می‌کند.?

ارتباط با ادمین?

[email protected]

 

 

 

 

مدیریت: آقای حسینی

 

انواع صفحه کابینت , صفحه کابینت ام دی اف , صفحه کابینت ام دی اف طرح سنگ , فروش اینترنتی صفحه کابینت , صفحه کابینت ام دی اف طرح کورین , یراق آلات کابینت ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed