آرتا بالابر 

⚙️ ساخت و تعمیر انواع بالابر هیدرولیکی،جک پالت، استاکر دستی،برقی، متز متحرک، بشکه بلندکن و جرثقیل

⚙️ آرتا بالابر پیشرو در زمینه تجهیزات و ساخت و ساز بالابر⚙️

⚙️ فروشگاه آرتا بالابر یکی از بزرگترین و تخصصی ترین فروشگاه بالابر و تجهیزات مرتبط⚙️

⚙️ بالابر هیدرولیکی نوعی بالابر است که در آن از نیروی هیدرولیک استفاده می‌شود و دارای انواع مختلفی نیز می‌باشد. بالابر هیدرولیک یکی از پرفروش ترین انواع بالابر در ایران می‌باشد که از انواع آن می‌توان به بالابر هیدرولیک خانگی، بالابر هیدرولیکی فروشگاهی، بالابر هیدرولیکی انبار، بالابر هیدرولیکی نفر بر، بالابر هیدرولیک ویلچربر، بالابر هیدرولیکی صنعتی و … اشاره کرد.

⚙️ بالابر هیدرولیک به دلایل مختلفی از قبیل اشغال فضای کم، هزینه بصرفه آن، درصد خرابی پایین قطعات، امنیت خوب، نیازمند نبودن به موتورخانه و … باعث محبوبیت در بین استفاده کنندگان شده است.

⚙️ بالابرهای هیدرولیک در ابتدا بیشتر در صنعت و مشاغل استفاده می‌شد اما امروزه از آن برای جا به جایی نفرات نیز از آن استفاده می‌شود. در فروشگاه‌ها نیز هم برای جا به جایی بار و هم جا به جایی نفر از این نوع بالابرهای هیدرولیک استفاده می‌شود.

⚙️ در سیستم بالابر هیدرولیک از جریان سیال پرفشار در لوله‌ها برا انتقال قدرت استفاده می‌شود. دارای طراحی ساده ای می‌باشد زیرا از اجزای محرک کمتری در آن استفاده شده است، همین طراحی ساده باعث افزایش راندمان این محصول به نسبت دیگر سیستم‌‌‌های مکانیکی موجود شده است.

⚙️ کاربردهای بالابر هیدرولیکی⚙️

بالابر هیدرولیکی به 2 دسته کلی بالابر هیدرولیکی نفربر و بالابر هیدرولیک باربر تقسیم می‌شوند که در صنعت یا ساختمان استفاده می‌شوند. در صنعت مانند استفاده در کارخانجات، فروشگاه‌ها و مغازه‌ها، انبارها و …، در ساختمان نیز برای ساختمان‌ها و منازلی که امکان ساخت آسانسور با توجه به فضای آنجا نیست استفاده می‌شوند.

⚙️ از دیگر کاربردها بالابر هیدرولیک آرتا بالابر :

✔ مناسب جهت حمل کالاها و بارها در فروشگاه ها

✔ نیاز به حداقل فضا، عمق چاله و اورهد

✔ مناسب برای حمل نفر در منازل

✔ قابلیت اجرا با برق تک فاز و 3 فاز

✔ حداقل میزان عملیات تخریبی

✔ نیاز کم به سرویس و نگهداری

✔ هزینه تعمیرات پایین

مدیریت: آقای سجاد مروتی

 

⚙️بالابر هیدرولیکی⚙️

 

⚙️لیفتراک(استاکر)⚙️

 

⚙️جرثقیل کارگاهی⚙️

 

⚙️نفر بر متحرک⚙️

 

 

 

 

بالابر هیدرولیکی , فرمول بالابر هیدرولیکی , بالابر هیدرولیکی خانگی , قیمت بالابر هیدرولیکی مغازه , بهترین بالابر هیدرولیکی , جک پالت , استاکر دستی , برقی , متز متحرک , بشکه بلندکن , جرثقیل ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed