Address & Contact

Our Address

کرج

Telephone

تولید و نصب حفاظ محمدلو

❇️ حفاظ پنجره، ساخت و نصب انواع حفاظ دیوار و نرده

❇️ ساخت و فروش انواع حفاظ‌‌‌های فلزی برای محافظت بیشتر از حریم محل منزل و محل کار شما

❇️ تولید و نصب انواع حفاظ‌‌‌های روی دیوار ساختمان همراه با رنگ

❇️ تولید کننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار و درب ویلایی

❇️ ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله‌ها، پنجره و تراس میباشد.

❇️ ساخت و نصب انواع حفاظ نرده برای روی دیوار: حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزار، سر نیزه حفاظ و همچنین نرده حفاظ ساده و فرفورژه برای پنجره و حفاظ درب آکاردئونی کشویی … با کادری مجرب و بهترین متریال روز دنیا

❇️ خدمات آهنگری , جوشکاری آهن سازه

❇️ ساخت و نصب حفاظ آکاردئونی

❇️ ساخت و نصب نرده روی دیوار

❇️ ساخت و نصب نرده شاخ گوزنی، بوته ای، سرنیزه ای

❇️ ساخت و نصب حفاظ پنجره

❇️حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

🔹حفاظ شاخ گوزنی یا نرده دیواری یکی از بهترین ابزار برای بالا بردن امنیت ویلاها، ساختمان‌‌‌های مسکونی و مناطق محافظت شده می‌باشد.علت اصلی این نام گذاری، شباهت ظاهری آن به شاخ گوزن است. حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ‌ها امنیت بسیار بالایی دارند.

🔹علاوه بر شباهت ظاهری از لحاظ استحکام نیز بسیار به شاخ گوزن نزدیک است، این نوع حفاظ از لحاظ بصری نیز جز زیباترین نوع حفاظ‌ها محسوب میشود.

❇️حفاظ آکاردئونی

🔸درب‌‌‌های آکاردئونی از ساده ترین و مستحکم ترین سازه‌‌‌های حفاظتی هستند.با نصب درب آکاردئونی می‌توان از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری کرد.در واقع این سازه از درب‌‌‌های ضد سرقت محسوب می‌شود که قابل نصب در هر فضایی است.

🔸حفاظ آکاردئونی به لحاظ جمع شدن شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد.کل سازه را می‌توان در یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به شکل اولیه برگرداند.

🔸 حفاظ دیوار سرنیزه ای را در انواع مدل‌ها تولید کرده اند که با قیمت بسیار مناسبی می‌توان آن را تهیه کرد و موجب برقراری امنیت ساختمان‌‌‌های مختلف گردید. حفاظ دیوار سرنیزه ای از جمله مدل حفاظ‌‌‌های بسیار کاربردی محسوب می‌شود که در مدل‌‌‌های یک، دو و سه طرفه تولید شده است تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود این محصول را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند. این مدل از نرده حفاظ به نسبت سایر مدل حفاظ‌‌‌های موجود بیشتر شناخته شده است زیرا از طراحی زیباتری برخوردار می‌باشد.

🔸 یکی دیگر از انواع حفاظ ها، حفاظ سرنیزه ای می‌باشد که پر استفاده ترین نوع حفاظ اهنی برای استفاده است. این حفاظ در اوج سادگی دارای امنیت و کیفیت بالایی است و در تمام مناطق قابل استقاده می‌باشد. استفاده از حفاظ سرنیزه ای در واقع باعث بالا بردن امنیت ساختمان شما می‌شود و متناسب با قیمت مقرون به صرفه ای که دارد دارای کیفیت بسیار بالایی است. این حفاظ در واقع دارای ارتفاع‌‌‌های مختلفی است و هرچه میزان ارتفاع آن بالا باشد امنیت آن نیز بالا است. بیشتر جنس حفاظ‌‌‌های سر نیزه از جنس آهنگ می‌باشد که با مواد ضد زنگ عایق کاری شده اند تا در هنگام قرار گرفتن در آب و هوای مختلف کیفیت خود را از دست ندهند. حفاظ ساده سرنیزه ای درواقع دارای کاربرد‌‌‌های مختلفی هستند و در مناطق خاصی قابل نصب می‌باشند. این حفاظ‌ها از میله گرد‌ها با پیچیدگی خاصی ساخته شده اند. ارتفاع این حفاظ‌ها به ۵/۱ متر می‌رسد و تراکم آن‌ها نیز مناسب با ساختار ساختمان شما ایجاد خواهد شد اما بهترین نوع آن تراکم بالای آن است. در این تراکم بالا تعداد میله‌‌‌های کنار هم قرار گرفته بیشتر خواهد بود و باعث می‌شود دسترسی به ساختمان غیر ممکن شود. حفاظ سنتی نیزه ای در واقع شکل شادی به خود دارند و برای نرده‌‌‌های بالای ساختمان در مناطق کم رفت و آمد بهترین گزینه به حساب می‌اید. این حفاظ سرنیزه ای در واقع یک نیزه‌‌‌های بلند شکل می‌باشند که به شکل خمیده در یک دیگر تنیده شده اند.

🔸 نرده سرنیزه ای از به روز ترین و پرمصرف ترین مدلهای موجود در حفاظ سرنیزه ای بازار می‌باشند. که هر کدام بر حسب طراحی ونوع ساختار جهت نصب و اجرا بروی دیوار مناسب هستند. نرده سرنیزه ای مدرن تولید شده توسط شرکت محمدلو در طبق اخرین متد حفاظ سرنیزه ای مدرن موجود در بازار است ضریب امنیتی بالا جهت بر آورده کردن آرامش برای شما مشتریان عزیز طراحی و ساخته میگردد.

🔸 طریقه نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی انواع دیوارها

برخی دیوارها دارای درپوش هستند اما به دلیل نداشتن استحکام در سوراخ کردن و آسیب دیدن درپوش‌ها باید برای نصب حفاظ و محکم کردن کار از پلیت استفاده کرد و برای برخی دیوارها هم از پیم استفاده می‌کنند تا بتوانند هم نصب آسان تری داشته باشند و هم کار مستحکم تری به مشتری تحویل دهند.

این چنین است که دیوارهای دارای درپوش سنگی چنانکه ضخامت درپوششان دو تا شش سانتی متر باشد می‌توان درپوش را سوراخ کرد و عملیات نصب را انجام داد در غیر این صورت باید از پلیت استفاده کرد.
در دیوارهای دارای درپوش فلزی این ضخامت باید بالاتر از دو سانتی متر باشد در غیر این صورت به درپوش آسیب وارد می‌شود.

🔸 برخی از دیوارها هم که دارای درپوش نیستند مانند دیوارهای آجری چون فضای خالی بین دیوار وجود ندارد و غالبا دیوارهای مستحکمی‌هستند، می‌توان به راحتی دیوار را سوراخ کرد و کار نصب را انجام داد.
در دیوارهای سفالی و سیمانی چون مقاوم نیستند باید به گونه ای دیگر عمل کرد و ابتدا دیوارها را مقاوم سازی کرد و بعد اقدام به نصب حفاظ کرد.
دیوارهای بتنی از بهترین نوع دیوارها برای نصب حفاظ هستند، قابلیت سوراخ کردن راحت را دارند و به راحتی کار نصب انجام می‌شود.

🔸 همچنین طریقه نصب حفاظ شاخ گوزنی در برخی دیوارها که اندازه‌‌‌های مساوی ندارند و دارای پستی و بلندی هستند و به درب‌‌‌های بلند و کوتاه می‌رسد، این چنین است که برای نصب زیباتر ابتدا حفاظ شاخ گوزنی را روی پروفیل و یا میلگرد نصب می‌کنند و بعد روی دیوار می‌گذارند تا هم استحکامشان بیشتر شود و هم نصب زیباتری را انجام دهند.

🔸 برای ساخت این حفاظ محبوب از چهار پهلو تو پر میباشد که مانع ورود افراد می‌شوند.و دلیل استقامت عالی اینکار به خاطر همان چهار پهلو بودنش هست. این حفاظ را می‌توان در ارتفاع‌‌‌های بلند ساخت و دیوار‌‌‌های کوتاه را با آن به زینت امنیت آراست. البته اگر دیوار کوتاهی دارید و می‌خواهید از حفاظ مدرن تری استفاده کنید، می‌توانید حفاظ مدرن را که ترکیبی از این حفاظ و حفاظ یک طرف خم سفارش دهید.

 

مدیریت: آقای محمدلو

حفاظ , انواع حفاظ , حفاظ شاخ گوزنی , کاربرد حفاظ شاخ گوزنی , حفاظ آکاردئونی , تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی در کرج , نصب قفل مخفی برای حفاظ , انواع حفاظ شاخ گوزنی , حفاظ شاخ گوزنی بوته ای , حفاظ شاخ گوزنی آبشاری , تولید و نصب و اجرای حفاظ در کرج ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed