ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی پارس در کرج

✨ساخت انواع حفاظ آکاردئونی و شاخ گوزنی

✨نصب قفل مخفی برای حفاظ

✨تسمه امنیتی

✨ارسال به سراسر کشور به صورت عمده

❇️حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

🔹حفاظ شاخ گوزنی یا نرده دیواری یکی از بهترین ابزار برای بالا بردن امنیت ویلاها، ساختمان‌‌‌های مسکونی و مناطق محافظت شده می‌باشد.علت اصلی این نام گذاری، شباهت ظاهری آن به شاخ گوزن است. حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ‌ها امنیت بسیار بالایی دارند.

🔹بهترین و ایمن ترین نوع حفاظ برای بالا بردن امنیت منازل مسکونی، مناطق تفریحی، اداره جات، ویلاهای درون شهری و برون شهری و غیره هستند.

🔹علاوه بر شباهت ظاهری از لحاظ استحکام نیز بسیار به شاخ گوزن نزدیک است، این نوع حفاظ از لحاظ بصری نیز جز زیباترین نوع حفاظ‌ها محسوب میشود.

❇️وزن نرده حفاظ‌‌‌های شاخ گوزنی

🔹برای ایجاد امنیت ساختمان باید تراکم نرده‌ها به میزان استاندارد در نظر گرفته شود.

🔹در کارگاه‌‌‌های خارج از شهر و یا مناطقی که خلوت هستند و امکان سرقت بالاتر است،همیشه از حفاظ هایی با تراکم بالاتر استفاده می‌شود. جنس متریال ساخت،تراکم و اندازه بلندی حفاظ روی وزن آن تاثیر دارد.

❇️دلیل محبوبیت این نوع حفاظ ها

🔹نرده حفاظ شاخ گوزنی با توجه به شکل زیبا و تنوع در طرح‌‌‌های آن، در مدت زمان اندکی توانست در بین سازندگان و افرادی که خواستار حفظ ابتدائی ترین امنیت ساختمان بودند، جایگاه ویژه ای برای خود باز کند. این نوع حفاظ دارای برتری‌‌‌های زیادی است.

🔹نرده کشی دور ساختمان‌ها و ویلاها قبلا در محل ساختمان انجام میگرفت. و این خود همواره برای سازندگان حفاظ دغدغه خاطر بود، چرا که احتمال شکست سنگ در پوش و جوشکاری در محل و….. را به همراه داشت.

🔹حفاظ شاخ گوزنی این ایراد را ندارد و به صورت قطعه‌‌‌های ۲ متری تولید و رنگ آمیزی شده و جهت نصب به محل پروژه ارسال میشود.

❇️حفاظ آکاردئونی

🔸درب‌‌‌های آکاردئونی از ساده ترین و مستحکم ترین سازه‌‌‌های حفاظتی هستند.با نصب درب آکاردئونی می‌توان از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری کرد.در واقع این سازه از درب‌‌‌های ضد سرقت محسوب می‌شود که قابل نصب در هر فضایی است.

🔸حفاظ آکاردئونی به لحاظ جمع شدن شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد.کل سازه را می‌توان در یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به شکل اولیه برگرداند.

به مدیریت:آقای داریوش بختیاری

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

 

حفاظ , انواع حفاظ , حفاظ شاخ گوزنی , کاربرد حفاظ شاخ گوزنی , حفاظ آکاردئونی , تولید و نصب حفاظ  شاخ گوزنی در کرج , نصب قفل مخفی برای حفاظ , انواع حفاظ شاخ گوزنی , حفاظ شاخ گوزنی بوته ای , حفاظ شاخ گوزنی آبشاری , تولید و نصب و اجرای حفاظ شاخ گورنی پارس در کرج ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed