تولید و پخش صنایع چوبی انواع صندلی میز ناهارخوری مبلمان مدل‌‌‌های مختلف ارسال به سراسرکشور 09123790661

💠گالری مبلینه تولید و پخش انواع صندلی و میز غذاخوری صندلی راک و اپن

💠با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت رنگ بندی مختلف به انتخاب مشتری کیفیت عالی

✳️مبلمان نقش مهمی‌در راحتی، زیبایی‌شناسی و قابلیت‌های فضاهای زندگی ما ایفا می‌کنند. بنابراین لازم است که هریک را به‌خوبی بشناسیم تا بتوانیم با توجه به فضای زندگی خود و سبک چیدمان منزلمان انتخاب درستی داشته باشیم.

🔴ویژگی‌های مبل خوب چیست؟

🔹ارتفاع پشتی یک مبل خوب باید بگونه‌ای باشد که شانه‌ها و قسمتی از گردن را محافظت کند.

🔸قسمت پشتی یک میل استاندارد باید بتواند گودی کمر را پوشش دهد.

🔹 ارتفاع مبل از سطح زمین باید به گونه‌ای باشد که پا‌ها نه چندان کشیده و نه خم شوند.

🔸 چنانچه رویه مبل از چرم تهیه شده باشد، باید از سطحی ناصاف جهت جلوگیری از تعریق برخوردار باشد.

🔹قسمت‌های مختلف مبل باید نرمی‌استانداردی داشته باشند به گونه‌ای که نه آنچنان سفت باشند که باعث برهم زدن آرامش شوند و نه آنچنان نرم که قسمت‌های چوبی مبل لمس شوند.

🔸وزن مبل یکی از ویژگی‌هایی ایست که باید به آن توجه شود. مبلمان منزل باید از وزن سبکی برخوردار باشند و حمل آن به سادگی میسر باشد.

🔹به کار گیری مرغوب ترین چوب موجود در بازار ایران که قابلیت استفاده مبلمان را در هر شرایط آب و هوایی داراست

🔸 استفاده از با کیفیت ترین اسفنج موجود بازار ایران باعث تولید محصولات با درجه کیفی بسیار بالا شده که به راحتی می‌توان تولیدی مبل ثامن را سال‌‌‌های طولانی بدون از دست دادن کیفیت اولیه استفاده نمود.

🔹راحتی و تخت خواب شو، رویه کوبی مبل و تعویض رویه آن، تعمیر و رنگ کاری مبل، براق سازی سطوح مبل و…

🔸این روزها با توجه به اندازه و حجم کم فضاها سرویس خواب باید متناسب با محیط طراحی شود. فضای کم در اتاق خواب‌ها سبب شده است سازندگان سرویس خواب به فکر ایده‌های جدید به این منظور باشند.

🔰کمد دیواری

✳️کمدهای دیواری روکش چوب و تمام چوب با دوام و مرغوب می‌باشند و با توجه به امکان ایجاد کشو، قفسه، آویز و کانتر می‌توان نهایت استفاده را از فضا کرد.

✳️کمد دیواری‌ها به گروه‌های مختلفی دسته‌بندی می‌شوند. کمد دیواری بر اساس نوع در آن به کمد با در‌های لولایی و کمد با درهای ریلی یا کشویی تقسیم می‌شود. نوع لولایی از دیرباز مورد استفاده بوده ولی این روزها با کوچک شدن خانه‌ها و اتاق‌ها نوع ریلی به علت اشغال کمتر فضا، مورد توجه بیشتری است.

✳️کمد دیواری در سبک‌های مدرن و کلاسیک ساخته می‌شوند که سبک مدرن به دلیل سادگی و کارایی بیشتر پرطرفدارترین مدل کمد دیواری جدید اتاق خواب است.

 

🔻سرویس خواب سنتی:

💎در سرویس خوابهای سنتی تمامی‌قطعات آن از چوب درختان راش وافرا و یا گردو ساخته شده است. در این مدل سرویس خواب، تمامی‌اجزا و ملزومات آن دارای پایه‌‌‌های زمخت چوبی بوده و در ساختار تاچی شکل بالای تخت خواب و پایین آن کاملا منبت کاری شده است.

🔻سرویس خواب کلاسیک:

💎سرویس خواب‌‌‌های کلاسیک برگرفته از سرویس خوابهای سنتی بوده با این تفاوت که زمختی و شلوغی و سنگینی سرویس خواب‌‌‌های سنتی در آنها کمتر دیده میشود و با استفاده از چوب‌‌‌های کمتر کار شده و ساده تر و حذف بعضی مولفه‌‌‌های سرویس خواب سنتی مثل منبت کاری روی چوب تغییراتی در آن بوجود آمده است.

🔻سرویس خواب مدرن:

💎سرویس خواب مدرن با استفاده از مصنوعات چوبی مثل ام دی اف و نئوپان در ساختار تولید آن استفاده شده است و تنوع رنگ در آن بسیار زیاد شده و اتصالات بکار رفته در آن از نوع اتصالات جدید و امروزی بوده که باز و بسته کردن آنها راحت تر شده و قابلیت‌‌‌های جدید در آن لحاظ گردیده است.

به مدیریت: مهدی رشوند

شماره‌‌‌های تماس:
آقای رشوند
09123790661
آقای وفایی
09196142399
09127595132
واتساپ
09300324700

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

میز ناهار خوری ۴ نفره تمام چوب راش نشیمن فوقلاده راحت، رنگبندی نامحدود👇

 

 

 

صنایع چوبی رشوند در تهران , صنایع چوبی  , مبلمان , جهیزیه عروس , سرویس خواب  , تخت خواب , قیمت مبل , قیمت سرویس خواب , انواع جهیزیه عروس در تهران , کمد دیواری , سرویس خواب مدرن , سرویس خواب کلاسیک , سرویس خواب سنتی , سرویس خواب چوبی , صندلی , میز غذاخوری ,  صندلی راک , صندلی اپن ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
پناهی 5 خرداد 1400 11:53 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

بسیارعالــــی

فرهادی 5 خرداد 1400 11:53 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

خسته نباشید

There are 2 next ratings View Next Ratings