Address & Contact

Our Address

قزوین،آبگرم،شهرک صنعتی اردلان

Telephone

تولید و پخش تجهیزات مرغداری خدابنده

✨صفر تا صد انواع تجهیزات مرغداری از قبیل:آب خوری،دان خوری بشقابی،زنجیری
🔴سایر تجهیزات مرغداری:
🐔 آسیاب مرغداری

🔷آسیاب مرغداری یک وسیله کاملاً صنعتی بوده و برای آسیاب غذای طیور استفاده میشود. به کمک آسیاب مرغداری میتوان دانه‌‌‌های غلات مانند گندم، جو، ذرت، سویا و … را آسیاب کرد.

🔷آسیاب ذرت، سویا و دان در ظرفیت‌‌‌های مختلف تولید شده و ارائه میگردد. این آسیاب‌ها را میتوان در انواع سالن‌‌‌های پرورش مرغ، بلدرچین، بوقلمون، غاز، اردک و …نصب کرده و استفاده کرد.

🐔 میکسر مرغداری

🔷پس از آنکه دان‌ها توسط دستگاه آسیاب، آسیاب شدند نوبت به مخلوط کردن جیره طیور با دان‌‌‌های آسیاب شده میرسد. این عمل در واقع توسط میکسر مرغداری صورت می‌پذیرد.

🔷میکسرها برای میکس کردن و مخلوط کردن انواع دان، گندم، جو، سویا و … مورد استفاده قرار میگیرند.

🐔 بالابر مرغداری

بالابر یک تجهیزات مهم مرغداری است که برای انتقال دان از آن استفاده می‌شود.

🐔 سرندهای صنعتی

🔸سرندها تجهیزاتی هستند که جهت دانه بندی و تفکیک مواد معدنی و صنعتی از۳۵۰ میکرون تا ۳۵۰ میلیمتر به کار رفته و بنا بر نیاز در یک یا چند طبقه تولید می‌گردند و طبقات به نحوی بر روی یکدیگر نصب می‌گردند که چشمه‌‌‌های آنها از بالا به پایین کوچک می‌شود.

🔸وزن مشخصی از ماده مورد نظر بر روی طبقه فوقانی سرند ریخته می‌شود و مجموعه سرندها بر روی دستگاه مخصوص سرند گردان قرار می‌گیرند که با مکانیزم مناسبی سرندها را به حرکت در می‌آورد (لرزشی، نوسانی، نوسانی-لرزشی) به نحوی که همه دانه‌ها بتوانند با سطح سرند تماس حاصل کنند و سپس مواد باقیمانده بر روی هر سرند توزین گردند.

به مدیریت:عباس خدابنده لو

 

 

تجهیزات مرغداری , انواع تجهیزات مرغداری در قزوین , تجهیزات مرغداری خدابنده در قزوین , تولید و فروش انواع تجهیزات مرغداری در قزوین , آسیاب مرغداری , میکسر مرغداری , بالابر مرغداری , سیستم سرمایشی و گرمایشی مرغداری , سرند صنعتی , قیمت انواع تجهیزات مرغداری در قزوین , هواکش , دانخوری , آبخوری ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed