تولید و پخش تخته شاسی عکس صدیقی

فروش تخته شاسی MDF به صورت عمده جهت چاپ عکس در ضخامت های ۸ میلی متر ، ۱۶ میلیمتر و ۳۰ میلیمتر انجام میشود. از آنجا که چاپ آثار هنری وعکسهایی از خاطرات روزمره به امری متداول تبدیل شده است ، کیفیت و ماندگاری کار نهایی مورد توجه خریداران می باشد . از اینرو علاوه بر کیفیت بالای چاپ های گروه ، تهیه تخته شاسی هایی با استانداردهای لازم و کیفیت بالا نیز در دستور کار است.

در تهیه تخته شاسی های ام دی اف از دستگاه های مکانیزه پیشرفته جهت صیقلی نمودن سطح MDF استفاده میگردد .در کنار این مورد استفاده از چسب های دوطرفه معتبری چون پارادایز ( Paradise ) و letto در کیفیت نهایی تخته شاسی اثر زیادی دارد و یکی از عواملی است که در عدم ایجاد حباب بعد از چسباندن نقش بسزایی را دارد . حاشیه و لبه های بیرونی تخته شاسی به صورت رنگ شده و یا استفاده از نوار پی وی سی قابل تهیه می باشدو در صورت درخواست مشتری از نوارهای رنگی نیز در تزئین لبه ها می توان استفاده کرد .

ارسال به تمام نقاط کشور

تولید و پخش انواع شاسی ساده

🔸 (۸ میل ، ۱۶ میل ، ۲۰میل ، ۳۰میل )
🔸 درسایزهای استاندارد و غیر استاندارد
🔸 انواع روبیک کوچک و بزرگ
🔸 انواع شاسی طرحدار
🔸 چاپ تصویر روی فرش
🔸 چاپ روی تمامی اجسام
🔸 ( قاب مبایل ، پازل ، لیوان حرارتی ، تیشرت کودکانه
🔸 و مردانه و زنانه و بارداری و
🔸 هرچیزی که شما بخواهید
🔸 نقاشی سیاه قلم
🔸 چاپ برای روبیک و انواع شاسی
🔸 ارسال برای کل کشور و کشورهای همسایه

 

مدیریت: آقای صدیقی

 

 

انواع روبیک کوچک و بزرگ در کاشان,انواع شاسی طرحدار در کاشان,تولید و پخش انواع شاسی ساده در کاشان,تولیدی تخته شاسی در کاشان,تولیدی تخته شاسی عکس در کاشان,تولیدی تخته شاسی عکس صدیقی, تولیدی تخته شاسی عکس صدیقی در کاشان,چاپ تصویر روی فرش در کاشان,چاپ روی تمامی اجسام در کاشان

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields