فروش عمده ترشک و لواشک،آلو،آلبالو،آلوچه،زغال اخته تیل تام در آذربایجان شرقی

✨تولید و پخش انواع ترشک،لواشک،آلوچه،آلبالو،آلو و خشکبار بسته بندی شده
✨دارای گواهی سلامت

🔴تولید کننده محصولات غذایی تیل تام در سال ۱۳۹۶ تاسیس شد و به صورت رسمی‌در سال ۱۳۹۷ تولید خود را آغاز کرد.

🔴محصولات صنایع غذایی تیل تام توسط مجهزترین ماشین آلات بسته بندی، در قالب یک فرآیند کاملا بهداشتی و پیشرفته در بخش‌‌‌های مختلف تولید می‌شود.با استفاده از بهترین تجهیزات و دستچینی از میوه‌‌‌های ارگانیک باغی آذربایجان، محصولاتی را جهت طعم دار کردن زندگیتان تولید کرده ایم.

🔴از مهمترین ویژگی‌‌‌های محصولات غذایی تیل تام، علاوه بر کیفیت مواد اولیه و بسته بندی‌‌‌های متنوع و زیبا، وجود سبد کاملی از انواع کالاهای مصرفی اعم از خشکبار، ترشک، آلوچه، سانتانیزه، برگه زردآلو، قیصی، آلبالو، ذغال اخته … در بسته بندی‌‌‌های سیل پک، وکیوم، فله با یک نام تجاری تیل تام به معنی ( نشان طعم ) … برای طعم دار کردن زندگی یکایک شما عزیزان فعالیت می‌کند.

❇️مواد تشکیل دهنده لواشک

🍒 معمولا برای تهیه لواشک از یک، ۲ یا چند نوع میوه با درجه رسیدگی نسبی که عطر، طعم، رنگ و خواص تغذیه‌ای و درمانی آنها ظاهر شده، ولی کمی‌ ترش‌مزه باشند، استفاده می‌شود. انواع آلوها، سیب، گلابی، زرشک، لیمو، زغال‌اخته و انار از جمله این میوه‌ها هستند که بر اثر ترکیب آنها با هم رنگ و طعم لواشک ایجاد می‌شود.

🍒 معمولا در لواشک‌های صنعتی علاوه بر میوه از پکتین (ژلاتین گیاهی) برای ایجاد قوام، از اسیدهای آلی و نمک برای ایجاد طعم ترش و شور آن و افزایش ماندگاری و از شکر (گلوکز و ساکارز) برای تعدیل طعم ترش و شیرین‌ شدن و در برخی لواشک‌هایی که از میوه‌های خشک تهیه می‌شوند، از آب و دی‌اکسیدگوگرد استفاده می‌شود.

❇️خواص موجود در لواشک

🍒لواشک برای همه سنین مفید است بدلیل فیبر بالایی که دارد میتواند مسهل و ملین خوبی باشد و به حرکات روده ای کمک کنند.از طرفی رنگ‌دانه‌های آنتی‌اکسیدانی آنها تا حدودی به دفع رادیکال‌های مضر و سمی‌ بدن کمک می‌کند و حاوی درصد اندکی از ریزمغذی‌هاست. معمولا جوشاندن، تغلیظ و خشک‌ کردن، مقدار زیادی از ریزمغذی‌ها به ویژه ویتامین C لواشک را کاهش می‌دهد.

به مدیریت:عابدی

 

 

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

 

 

 

 

 

 

لواشک , ترشک , انواع لواشک و ترشک , آلو خشک , آلبالو خشک , خشکبار بسته بندی شده در تبریز , تولید و پخش ترشک و لواشک تیل تام در تبریز , زغال اخته , فروش عمده انواع لواشک و ترشک در تبریز , قیمت ترشک و لواشک در تبریز , محصولات صنایع غذایی تیل تام در تبریز ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed