تولید و پخش زغال باران 

🔥 زغال‌‌‌های بسته بندی اعلا و درجه یک به قیمت مناسب

🔥 به شرط سوخت کامل

🔥 بدون تخته، بدون خاکه، بدون رطوبت

🔥 پخت صنعتی

🔥 فروش انواع زغال لیمو سکه، مجلسی، قلم، بامبو، نارگیل و کبابی

🔥 تولید کننده انواع زغال از جمله زغال قلیان، زغال باربیکیو کبابی، زغال خودسوز

🔥  در بسته بندی‌‌‌های حرفه ای و تمیز جهت بازار داخلی و صادرات

🔥  زغال کبابی، 🔥 زغال درباری،  🔥 زغال ویژه لیمو خالص،  🔥 زغال قلیانی،  🔥 زغال‌ها بدون بو

🔥بدون دود

🔥  بدون پخش خاکستر

🔥  قابل استفاده در محیط‌‌‌های سر باز و پوشیده

🔥 انواع زغال 

اگرچه خود زغال یا ذغال موارد استفاده وسیعی دارد؛ اما به طور کلی 3 نوع زغال وجود دارد که همه‌ ی زغال‌‌ها در یکی از این دسته بندی ‌ها قرار می‌‌گیرند. باید بدانید که در واقع تفاوت انواع زغال ‌ها در نحوه تشکیل و تولید آن ‌ها می‌ باشد. انواع زغال شامل موارد زیر است:

1: زغال سنتی (زغال چوب)
2: زغال فشرده (زغال چینی)
3: زغال قالبی

🔥  زغال سنتی

نام دیگر زغال سنتی، زغال چوب است و همانطور که از نامش پیدا است، از چوب درست می‌شود. زغال سنتی مرسوم‌ترین نوع زغال است که از سوختن چوب به دست می‌آید. برای درست کردن این نوع زغال، چوب‌ها را در کوره‌های زغال سازی قرار می‌دهند و پس از فرایند، محصول نهایی که از چوب‌های سوخته به جا می‌ماند همان زغال سنتی است.

🔥  زغال فشرده

زغال فشرده نوعی از زغال است که به طور صنعتی درست می‌شود؛ به این زغال، زغال چینی نیز می‌گویند. این نوع از زغال دارای مواد اولیه‌ای مانند خاک اره چوب بامبو، پوست گردو و خاک زغال است. این زغال چینی است و به دلیل وجود چوب بامبو در آن منطقه، از خاک اره بامبو در آن استفاده شده است؛ اما در ایران بامبو وجود ندارد و به جای آن، جهت تولید زغال فشرده از خاک اره‌ی چوب‌های جنگلی استفاده می‌شود. این خاک اره با پوست گردو به طور مساوی ترکیب می‌شود.
مواد ترکیب شده را در کارخانه زغال سازی، در قالب‌های مخصوص می‌گذارند و درون کوره قرار می‌دهند تا رطوبت و آب اضافی آن گرفته شود. این زغال به خوبی سوخته و بو و دود نخواهد داشت.

🔥  زغال قالبی

جهت تهیه زغال قالبی از قالب‌های مختلفی استفاده می‌شود و این قالب‌ها بسته به شرکت تولید کننده متفاوت می‌باشد. جالب است بدانید که این زغال را از ترکیب 90 درصدی خاک زغال، 5 درصد آب و 5 درصد نشاسته درست می‌کنند.
برای تولید آن ابتدا خاک زغال خرد و یک دست می‌شود؛ سپس با آب و نشاسته خوب مخلوط شده و ترکیب را در قالب می‌ریزند. در نهایت آن‌ها را خشک کرده و جهت استفاده روانه بازار می‌کنند.

مدیریت: آقای سعید شهبازی

پخش زغال , پخش زغال در قزوین , مراکز فروش زغال کبابی , کارخانه تولید زغال , شرکت پخش زغال , تولید زغال , خرید زغال ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed