تولیدکننده آب مقطر شرکت جهان شیمی در شهرکرد

🔴تولیدکننده انواع ضدیخ،آب رادیاتور،شیشه شوی اتومبیل و …

🔴آب مقطر با خلوص 100% و تاییدیه رسمی

❇️ارسال به سراسر کشور با یک تماس ار شما
🔷ضد یخ

ضدیخ ماده ای است که نقطه انجماد آب را کاهش می دهد و از یک سیستم در برابر اثرات سو تشکیل یخ محافظت می کند. ضدیخ هایی مانند اتیلن گلیکول یا پروپیلن گلیکول که معمولاً در سیستم های خنک کننده اتومبیل به آب اضافه می شوند از آسیب رادیاتورها جلوگیری می کنند. مواد افزودنی برای جلوگیری از یخ زدگی آب در بنزین معمولاً حاوی متانول یا ایزوپروپانول هستند.

🔷مایع رادیاتور

رنگ آب رادیاتور هیچ گونه خاصیتی ندارد باور اشتباهی که فکر می کنند هرچه آب رادیاتور پر رنگ تر باشدخوب است ذهنیت اشتباه است آب رادیاتور بایدمقطر باشد.یعنی فاقدهرگونه املاح و موادمعدنی که حتما باید به پکیجی از موادشیمیایی که به آن ضد یخ و ضدجوش گفته می شود با نسبت درصدی باهم ترکیب شوند.

🔷مشخصات شیشه شوی استاندارد

یک محصول استاندارد دارای ظاهری شفاف است. نقطه انجماد آن بستگی به نمونه‌ای که برای استفاده در تابستان یا زمستان طراحی شده، میان منفی ۵ تا منفی ۲۵ درجه سانتیگراد در برابر سرما مقاوم است و هنگام استفاده روی شیشه خودرو، به هیچ عنوان ایجاد کف نمی‌کند. چنین محصولی درون خود ذرات معلق ندارد، بوی خوشایندی دارد و هنگام استفاده روی رنگ خودرو ایجاد لکه نمی‌کند. مهم‌تر از همه بهتر است موقع خرید به مشخصات روی بسته دقت بیشتری کنید و اگر روی آن کلمه «عاری از متانول» یاد نشده است، برای قطعات سیستم برف پاک کن و رنگ خودرو خود ارزش قائل شوید و از خرید آن جلوگیری کنید، چون که یک شیشه شوی متانولی، هم به خودرو شما آسیب می‌رساند و هم ممکن است موجب مسمومیت‌های جدی شود.

به مدیریت:محمد فتاحی

 

اسید باتری

 

آب مقطر

 

 

 

ضد یخ , انواع ضد یخ , مایع رادیاتور , تولید و پخش ضد یخ و آب رادیاتور در شهرکرد , شرکت جهان شیمی در شهرکرد , مایع شیشه شوی خودرو , قیمت آب رادیاتور در شهرکرد , تولیدکننده آب مقطر شرکت جهان شیمی در شهرکرد , کاربرد ضدیخ و آب رادیاتور ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed