پخش و تولید کمربند با کیفیت زنانه در تهران

💠تولید و پخش با کیفیت ترین کمربندهای زنانه

💠ارسال به تمام نقاط

🔻کمربند،یکی از اکسسوری‌های بسیار جذابی که هم برای زنان و هم برای مردان کاربردهای زیادی دارد. انتخاب یک کمربند خوب می‌تواند ظاهر شما بسیار مرتب‌تر و شیک‌تر از قبل کند و هر خانم خوش پوشی نیاز به چند کمربند زنانه متناسب با لباس‌هایش در کمدش دارد.

⚜️انواع کمربند زنانه

✳️کمربند زنانه چندین و چند مدل دارد. ساده‌ترین نوع کمربند زنانه کمربند کلاسیک از جنس چرم طبیعی، چرم مصنوعی یا جیر است که شباهت زیادی به کمربند مردانه دارد و روی بیشتر شلوارها از جمله شلوار جین و شلوارهای فاق بلند ظاهری بسیار شیک دارد. این کمربندها می‌توانند باریک یا پهن باشند. مثلا یک کمربند پهن مجلسی چرم با طرحی خاص جلوه‌ی پیراهن شما را کاملا تغییر می‌دهد.

✳️کمربند دیگری که روی لباس زیبایی خاصی دارد کمربند پارچه‌ای است. مدلی که از جنس پارچه و به رنگ لباس یا با رنگ مکمل دوخته شده باشد که لباس را اسپرت‌تر و شیک تر نشان می‌دهد. کمربند زنانه کشی هم می‌تواند روی شلوار برای کسانی که گودی کمر دارند مناسب باشد.

✳️یکی دیگر از انواع کمربند که ظاهر مجلسی و شیکی دارد مدل فلزی زنجیری است، این مدل کمربندهای زنانه که بیشتر به رنگ طلایی هستند می‌توانند ضخیم یا ظریف باشند و بسته به جای قرارگیری آن‌ها روی بدن می‌تواند هیکل شما را بهتر نشان دهد.

💥تولیدی کمربند زنانه هانستی توان آن را دارد که با کمربندهای چرمی‌و یا چرم مصنوعی یا همان کمربند فوم را با هر مقدار که مشتریان نیازمند می‌باشند چه به صورت عمده و چه به صورت جزئی ارائه دهد و آماده همکاری خود را با تمامی‌شرکت‌ها، برندها، بوتیک‌ها، و مکان‌‌‌های عرضه کمربند به صورت خرید عمده و یا کلی و جزئی اعلام نماید.

به مدیریت: ابراهیمی‌

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

تولید و پخش کلی و جزئی کمربند زنانه در تهران , کمربند زنانه  , تولید کمربند زنانه , کمربند , انواع کمربند زنانه , قیمت کمربند زنانه , با کیفیت ترین کمربندهای زنانه , تولیدی کمربند زنانه هانستی ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed