Address & Contact

Our Address

شیراز ، قانی جنوبی ، روبروی بانک تجارت ، کارگاه کیان آباد

تولید چسب و مواد افزودنی بتن پارس

♻️ چسب بتن یکی از مواد افزودنی بتن است که امروزه در صنعت ساختمان برای آب بند نمودن بتن و افزایش چسبندگی بتن مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین از چسب بتن برای ترمیم و تعمیر آسیب دیدگیهای سطحی و عمقی استفاده می‌شود چسب بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن کاربد‌‌‌های مختلفی دارد.

♻️ چسب بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن بدون نیاز به افزودن آب می‌باشد و هموژن است چسب بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن مقاومت کششی و خمشی بالایی دارد و کارایی در بالابردن افزایش دوام بتن گچ و آهک نیز دارد ولی مهمترین خواصیتی که چسب بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن دارد بالا بردن چسبندگی در بتن است.

♻️ چسب بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن، برای افزایش چسبندگی بتن تازه به منظور چسبیدن به بتن قدیمی‌در موارد مختلف از قبیل تعمیر سازه‌‌‌های بتنی کاربرد دارد. بیشترین استفاده از چسب بتن مربوط به کارهاى تعمیراتى مى باشد چون این افزودنى با ملات، مخلوط هماهنگ و همگنى تشکیل می‌دهد و در ضمن اینکه مانع تراوش آب و تفکیکدانه هاى ریز و درشت مى شود همچنین چسب بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن میزان چسبندگى بتن تازه را با ملات قدیمى تر را افزایش مى دهند.

♻️ مشخصات چسب بتن: حالت فیزیکى چسب بتن به صورت مایع و رنگ این چسب بتن شیرى رنگ است.

♻️ وزن چسب بتن تولیدی کلینیک فنی و تخصصی بتن 1gr/cm³ می‌باشد و چسب بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن کلر ندارد.بسته بندى چسب بتن درظرف‌‌‌های پلاستیکى 4 و 20 لیترى می‌باشد.

♻️ زمان نگهدارى چسب بتن: زمان نگهداری چسب بتن تا شش ماه است و این چسب بتن را باید به دور از گرماى شدید و یخ زدگى نگهداری کرد.

♻️ ویژگی‌ها و تأثیرات چسب بتن: مهمترین خاصیت چسب بتن تولید چسبندگی قابل توجهی در بتن یا ملات است که خود عامل افزایش چسبندگی بتن یا ملات جدید درحال اجرا است. همچنین می‌توان گفت ویژگی‌‌‌های دیگر این چسب بتن کاهش نفودناپذیری بتن و ملات است که موجب آب بند بودن آن نیر می‌شود و باعث جلوگیری از ترکخوردن و باد کردن بتن می‌شود، به همین دلیل استفاده از چسب بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن باعث افزایش مقاومت فشاری و بالارفتن عمر مفید سازه می‌شود.

♻️ مزایای برجسته چسب بتن ارائه شده توسط مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن

♻️ چسب بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن مقرون به صرفه می‌باشد. چسبندگی بالا به بتن حدودا 4 برابر ملات سیمان چسب بتن کلنیک فنی و تخصصی بتن موجب بهبود مقاومت شیمیایی , مقاومت سایشی , مقاومت کششی و فشاری می‌شود.

♻️ با استفاده ازاین چسب بتن علاوه بر آن که انعطاف پذیری بتن افزایش میابد دوام آن نیز بهبود میابد. چسب بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن قابلیت اجرای آسان به بتن میدهد و این امکان اجرای لایه‌‌‌های نازک بتن را ایجاد میکند.

♻️ چسب بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن سازگار با انواع سیمان می‌باشد

♻️ توضیح فنی چسب بتن: چسب بتن در ترکیب با بتن و ملات‌‌‌های ساخته شده از جمله سیمان و آهک موجب افزایش مقاومت کششی وجلوگیری از ایجاد ترک در ملات می‌شود همچنین چسب بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن قابل استفاده با گچ نیز می‌باشد و کارائی و حالت خمیری و روانی بتن و ملات تازه را بالامی‌برد.

♻️ موارد کاربرد چسب بتن:

♻️ از چسب بتن برای آب بندی بتن استفاده می‌کنند.

♻️ از چسب بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن برای افزایش چسبندگی بتن استفاده می‌شود.

♻️ از چسب بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن برای ترمیم و تعمیر آسیب دیدگیهای سطحی و عمقی سازه‌‌‌های بتنی که در خشکی بوده و یا اینکه با رطوبت در تماس هستند.

♻️ از چسب بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن برای آب بندی بتن استفاده می‌شود.همچنین ازچسب بتن را برای نماسازی بر روی بتن قدیمی‌نیر استفاده می‌شود.

♻️ از چسب بتن برای ساخت ملات‌‌‌های ترمیمی‌و قدیمی‌یا بتن خود تراز شونده و برای کف سازی و پرکردن درز‌‌‌های اجرائی و ساخت و ترمیم سطوح بتنی می‌توان استفاده کرد.

♻️ میزان مصرف چسب بتن: دز مصرفی چسب بتن به میزان 5% الی 20% وزن سیمان مصرفی، به بتن اضافه باید کرد.

♻️ نگهداری چسب بتن: چسب بتن در درجه حرارت C˚5 + الی C˚30 نگهداری شود. چسب بتن کلینیک فنی و تخصصی بتن حداکثر 12 ماه پس از تاریخ تولید قابل مصرف می‌باشد.

مدیریت:آقای حسین مقرنس

 

چسب پارس بتن , کاتالوگ شرکت بتن پاس , چسب کاشی پارس بتن , قیمت چسب کاشی پارس بتن , زاگرس بتن , شرکت پارس بتن , قیمت چسب بتن پارس , پارس بتن ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed