Address & Contact

Our Address

اصفهان ، خمینی شهر ، خیابان کهندژ ، کوچه 86 ف گروه تولیدی ایمن حفاظ صفاری

Telephone

تولید کننده انواع سازه‌‌‌های فلزی حفاظ و آلاچیق ایمن حفاظ صفاری

⚜️ تولید کننده انواع سازه‌‌‌های فلزی

⚜️ تولید کننده انواع حفاظ شاخ گوزنی و ساخت انواع آلاچیق و سقف‌‌‌های شیبدار

⚜️ طراحی و اجرای باغ و ویلا، مشارکت در ساخت باغ

⚜️ ساخت انواع سایبان

❇️حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

🔹حفاظ شاخ گوزنی یا نرده دیواری یکی از بهترین ابزار برای بالا بردن امنیت ویلاها، ساختمان‌‌‌های مسکونی و مناطق محافظت شده می‌باشد.علت اصلی این نام گذاری، شباهت ظاهری آن به شاخ گوزن است. حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ‌ها امنیت بسیار بالایی دارند.

🔹علاوه بر شباهت ظاهری از لحاظ استحکام نیز بسیار به شاخ گوزن نزدیک است، این نوع حفاظ از لحاظ بصری نیز جز زیباترین نوع حفاظ‌ها محسوب میشود.

⚜️ چرا حفاظ شاخ گوزنی؟
  • عامل بازدارندگی به لطف لبه‌‌‌های برنده و وتیز فلزی: بالا بردن ریسک عبور
  • نفوذ ناپذیری به دلیل حجیم و متراکم بودن میله‌‌‌های فلزی
  • پوشش عرض روی دیوار به نحوی که مانع بالارفتن سارق از دیوار شود.
  • مقاومت بالا به دلیل استفاده از فلز در ساخت حفاظ
  • نصب سریع و آسان روی انواع دیوار
  • قیمت مناسب در مقاسیه با سایر انواع حفاظ دیوار
  • وجود مدلهای متنوع برای هماهنگی با نمای ساختمان

⚜️ انواع حفاظ شاخ گوزنی:

انواع حفاظ شاخ گوزنی در راستای مشتری مداری و به جهت هماهنگی با هر نوع سلیقه و نمای ساختمان به چهار دسته اصلی تقسیم شده است:

⚜️ حفاظ شاخگوزنی

حفاظ شاخگوزنی اولین مدل طراحی شده از نسل جدید حفاظ روی دیوار است که از اتصال تعداد زیادی میله نوک تیز فلزی به هم تشکیل شده است. حفاظ شاخگوزنی که در برخی شهرهای ایران به حفاظ گوزنی نیز شهرت دارد ؛ دارادی حجم بوده و حدود 50 سانت از عرض دیوار را پوشش میدهد. این مدل از حفاظ روی دیوار در اندازه‌‌‌های مختلفی (ارتفاع حفاظ) ساخته می‌شود. از 50 سانت تا 200 سانت

⚜️ حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای از لحاظ شکل ظاهری دقیقا مانند حفاظ شاخ گوزنی است با این تفاوت که یک ردیف در عرض به آن اضافه می‌شود. حفاظ‌‌‌های بوته ای حجیم تر از حفاظ‌‌‌های شاخ گوزنی دیده می‌شوند و به دلیل یک ردیف اضافه ای که دارند کمی‌از حفاظ‌‌‌های شاخ گوزنی گرانتر هستند.

⚜️ حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم با ساختاری به شکل گل طراحی شده است. حفاظ لیلیوم زیباترین مدل حفاظ روی دیوار است که تا به حال طراحی و ساخته شده است. همچنین این حفاظ به دلیل پوشش کاملی که روی دیوار ایجاد میکند عانوان ایمن ترین حفاظ را هم از آن خود کرده است. برای رنگ این حفاظ از ترکیب دورنگ در بدنه و غنچه‌ها استفاده می‌شود. قیمت حفاظ مدل لیلیوم نسبت به سایر حفاظ‌ها بالاتر است.

⚜️ حفاظ نیزار

حفاظ نیزار از میله‌‌‌های قوسی شکلی طراحی شده است که دارای دو ردیف نوک تیز می‌باشد. ردیف اول در پایین حفاظ و با نوک فلزی رو به پایین طوری ساخته شده که مانع بالا آمدن افراد روی دیوار میشود و ردیف بعدی در بالای حفاظ که مانع عبوراز روی حفاظ خواهد شد. حفاظ نیزار هم مانند حفاظ لیلیوم یکی از زیباترین مدلهای حفاظ روی دیوار است که به حفظ نمای ساختمان کمک موثری میکند. قیمت آن از حفاظ لیلیوم پایین تر و نسبت به حفاظ‌‌‌های شاخ گوزنی و بوته ای گرانتر است.

❇️حفاظ آکاردئونی

🔸درب‌‌‌های آکاردئونی از ساده ترین و مستحکم ترین سازه‌‌‌های حفاظتی هستند.با نصب درب آکاردئونی می‌توان از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری کرد.در واقع این سازه از درب‌‌‌های ضد سرقت محسوب می‌شود که قابل نصب در هر فضایی است.

🔸حفاظ آکاردئونی به لحاظ جمع شدن شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد.کل سازه را می‌توان در یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به شکل اولیه برگرداند.

مدیریت: آقای ستار صفاری

حفاظ , انواع حفاظ , حفاظ شاخ گوزنی , کاربرد حفاظ شاخ گوزنی , حفاظ آکاردئونی , تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان , نصب قفل مخفی برای حفاظ , انواع حفاظ شاخ گوزنی , حفاظ شاخ گوزنی بوته ای , حفاظ شاخ گوزنی آبشاری , تولید و نصب و اجرای حفاظ در اصفهان ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed