تولید کننده انواع پایه مبل‌‌‌های استیل و جلو مبلی نوین استیل

شماره‌‌‌های تماس:

09124786492
09127296950
09039224484

 

 

⚡️تولید به روزترین پایه مبل‌‌‌های استیل و جلو مبلی 
⚡️تولید جدیدترین پایه‌‌‌های استیل ترکیب چوب و فلز
⚡️با تنوع رنگ بالا

💠شناخت انواع پایه مبل 

🔹پایه مبل یکی از بخش‌‌‌های اصلی مبل است که بیشترین فشار وارده روی مبل را تحمل می‌کند و به همین دلیل باید از جنس و مواد بسیار با کیفیتی ساخته شده باشد. پایه مبل امروزه علاوه بر تحمل وزن مبل و افرادی که از مبل استفاده می‌کنند، نقش زیبایی مبل را هم بر عهده دارد و این امر باعث شده تا انواع مختلفی از پایه‌‌‌های مبل برای انتخاب وجود داشته باشند و طراحی پایه مبل از اهمیت ویژه ای برخوردار شود.

🔹زیرا اگر طراحی پایه مبل غیر اصولی و غیر تخصصی باشد یا جنس پایه ی مبل از مواد بی کیفیت یا کم کیفیت باشد، کارایی مبل به خطر خواهد افتاد و در بهترین حالت مجبور به تعویض پایه مبل خواهید شد.

💥پایه‌‌‌های مبل از نظر جنس معمولا چوبی، پلاستیکی و یا فلزی هستند.

💠پایه‌‌‌های چوبی 

🔹پایه‌‌‌های مبل چوبی معمولا بصورت یک برش از چوب به شکل مستطیل بلند در امتداد قسمت پائین مبل وصل می‌شود. پایه‌‌‌های چوبی را می‌توان به هر رنگ دلخواه رنگ آمیزی نمود، همچنین پایه هایی که از جنس چوب هستند استحکام قابل قبولی در برابر تحمل وزن مبل و اشخاصی که از آن استفاده می‌کنند دارند که متاسفانه ممکن است در جابجایی‌ها دچار رنگ پریدگی و حتی شکستگی گردند.پایه‌‌‌های چوبی مسطح معمولا در مبل‌‌‌های راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرند و در زیبایی این مبلمان تاثیر بسزایی دارند.

💠پایه‌‌‌های فلزی 

🔹پایه هایی که از جنس فلز برای مبل‌ها تولید می‌شوند از استقامت و دوام خوبی برخوردارند و معمولا به دو شکل L و استوانه ای ساخته می‌شوند.پایه‌‌‌های فلزی مبل علاوه بر استحکام بالایی که دارند، باز کردن و بستن شان به مبل آسان است و نیازی به ابزار و مهارت خاصی ندارد.

🔹پایه‌‌‌های فلزی معمولا در مبل‌‌‌های راحتی و ال مورد استفاده قرار می‌گیرند.این پایه‌ها به دلیل آنکه از جنس فلز ساخته می‌شوند دارای ظاهر ساده ای هستند و ظاهر چندان جذاب و پر تجملی ندارند.

💠میز جلو مبلی استیل 

🔹میز جلو مبلی می‌تواند با جنس مبلمان یکی نباشد اما باید با آن و با دکوراسیون خانه هماهنگ بوده و هارمونی داشته باشد. یکی از انواع گوناگون میز جلو مبلی، میز جلو مبلی استیل است.

🔹این روزها استفاده از استیل در وسایل مختلف بسیار دیده می‌شود و طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است. وسایل دکوری استیل و ظروف تزیینی استیل از عناصری هستند که در دکوراسیون خانه‌ها به ویژه توسط جوانان زیاد دیده می‌شود. پس استفاده از آن در میز جلو مبلی نیز ایده بسیار خوبی است.

🔹از آن جایی که استیل براق است ممکن است به نظر برسد از آن تنها می‌توان در دکوراسیون‌‌‌های لوکس استفاده کرد. اما این طور نیست. میز جلو مبلی استیل با توجه به رنگ و سبکی که دارد، می‌تواند در سبک‌‌‌های دکوراسیونی متفاوتی کاربرد داشته باشد. پس می‌توان گفت میز جلو مبلی انواع و ترکیبات مختلفی دارد. میزهای جلو مبلی استیل به صورت مربع، مستطیل، دایره و یا بیضی در بازار وجود دارند. همچنین شما می‌توانید دو میز با اندازه و ارتفاع‌ متفاوت که یکی داخل دیگری قرار می‌گیرد، تهیه کنید.

 

به مدیریت: آقای قاسم خانی و آقای بهرام محمودی

شماره‌‌‌های تماس:

09124786492
09127296950
09039224484

 

 

 

پایه مبل فلزی در رباط کریم , پایه مبل چوبی در رباط کریم , تولید پایه استیل در تهران , تولید جلو مبلی در تهران , مجموعه نوین استیل در رباط کریم ,  هزینه ساخت پایه مبل , قیمت پایه فلزی در رباط کریم , جدیدترین پایه مبل در تهران ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed