تولید کننده سوییچ و انواع بکسل بند .R.S در قرچک

🔻تولید کننده انواع کاور ریموت و سوییچ با چرم طبیعی و انواع دورفرمان دوختی (چرم طبیعی و چرم مصنوعی )و انواع بکسل بند

🔻فروش به صورت تک و عمده

🔰کاور ریموت چرم

🔸شکسته شدن ریموت بر اثر فشار یا افتادن از ارتفاع امری اجتناب ناپذیر است. کاور ریموت چرم به عنوان یک محافظ از ریموت خودرو شما محافظت کرده و ضربات وارده به بدنه آن را خنثی می کند. همچنین کاور ریموت چرم ، ظاهری لوکس و شیک به ریموت خودروتان می دهد. قبل از تهیه کاور ریموت چرم توجه به چند نکته الزامی است.

🔰همه چیز در مورد کاور ریموت و سوییچ چرم

🔸کاور ریموت ساخته شده از چرم طبیعی به هیچ عنوان دچار تغییر شکل و رنگ نشده و همین طور بعد از استفاده های مکرر، باعث جابجایی ریموت خودرو در کاور نمی گردد. در حالی که چرم مصنوعی به سرعت دچار تغییر در ابعاد کاور شده و قابلیت خود را از دست می دهد. کاور ریموت چرم طبیعی، بر اساس نظر اغلب مصرف کنندگان، باعث تغییر در ظاهر ریموت خودرو نشده و حتی به جذابیت آن نیز می افزاید.

🔰روکش فرمان خودرو

🔸فرمان خودرو، بیش‌ترین برخورد را با دستان راننده دارد، به همین دلیل بسیار در خطر و معرض فرسایش و پوسته‌پوسته شدن است. در اینجاست که اهمیت استفاده از فرمان خودرو مشخص می‌شود.

🔸 محافظ و روکش فرمان به خصوص نوع چرمی آن، به سادگی توانایی محافظت از این قطعه‌ی خودرو را داشته و از لیز خوردن دستان راننده بر روی فرمان خودرو، جلوگیری می‌کند. در مناطق گرم و مرطوب، روکش‌های فرمان به کمک رانندگان آمده و از لیز خوردن دستان آن‌ها به‌خصوص در مسافت‌های طولانی‌تر، جلوگیری کرده و رانندگی را بریا آن‌ها ساده تر و دلنشین تر می‌کند. ضمن این‌که روکش‌ها علاوه بر افزایش جذابیت ظاهری نمای داخلی خودرو، در نظافت و تمیز نگه‌داشتن فرمان خودرو که یکی از مهم‌ترین اجزای ماشین است نیز، تاثیر دارد.

🔰بکسل بند

🔸بکسل بند های با کیفیت و مقاوم یکی از پرکاربردترین لوازمی است که می بایست قبل از شروع یک سفر خصوصا در فصول پر بارندگی به همراه داشته باشید ، خرید بکسل بند محکم و مقاوم می تواند تا حد بسیار زیادی به شما آرامش خاطر دهد در طول سفری که پیش رو دارید .

🔸بکسل بند یک قطعه فلزی یا پارچه ای است که به قلاب بکسل خودرو شما متصل می شود و جنبه ی تزئینی دارد اما در مواقع نیاز کاربرد مناسبی در هنگام بکسل کردن ماشین به شما ارائه می دهند .

با خرید بکسل بند و نصب آن بر روی حلقه های زیر سپر خودرو در قسمت های جلو و عقب و رد کردن طناب از داخل آنها می توانید به سادگی خودرو خود را بکسل کنید و از فشار مستقیم بر روی شاسی خودرو که به قلاب متصل است بکاهید .

به مدیریت : آقای سلمانی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تولید کننده انواع کاور ریموت و دورفرمان دوختی در قرچک , تولید کننده سوییچ و انواع بکسل بند .R.S در قرچک , بکسل بند , دورفرمان دوختی , کاور ریموت  ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed