تولید کننده خمیر گیر اصفهان متعهد اول

💥اولین تولید کننده خمیر گیر 400 کیلویی در ایران 💥

🔻تولید خمیر گیر از 8 تا 400 رشته 🔻

🔸تولید خمیر همزن، میکسر قنادی، پهن کن نانوایی و قنادی، آسیاب شکر و ادویه، تنور گازی، پسته خلال کن، و غیره🔸

💠دستگاه خمیر گیر چیست؟

✳️دستگاه خمیر گیر عملاً نوعی همزن یا میکسر است که وظیفه هم زدن و میکس مواد غذایی متنوعی را بر عهده دارد. این دستگاه را می‌توان نیاز اساسی رستوران‌ها، کبابی‌های بزرگ، شیرینی فروشی‌ها، به عنوان تجهیزات کافی شاپ‌‌‌های بزرگ و حتی تجهیزات فست فود‌‌‌های بزرگ دانست.

✳️دستگاه خمیر گیر قابلیت مخلوط کردن انواع مواد غذایی مانند گوشت، خمیر، مواد شیرینی و غیره را دارد. به وسیله این دستگاه بسیاری از کارها به راحتی و با سرعت بیشتر از مدل دستی انجام خواهد شد و همچنین به خاطر مدل دستگاه خمیرگیر صنعتی می‌توان مطمئن بود که تمام مواد غذایی مورد نظر به صورت یکنواخت با یکدیگر ترکیب و مخلوط شده‌اند.

💠ساختار دستگاه خمیر گیر چگونه است؟

⚡️خمیر گیر از یک شاسی و پایه تشکیل شده که در یک قسمت آن پاتیل دستگاه قرار گرفته و در قسمت دیگر موتور و قسمت متحرک آن قرار می‌گیرد. پاتیل دستگاه یا همان کاسه بایستی از جنسی باشد که قابلیت شستشو به صورت مرتب و دائم را داشته باشد؛ همچنین به لحاظ بهداشتی بایستی بهترین شرایط را برای مواد غذایی فراهم نماید. نکته فنی در دستگاه خمیر گیر را می‌توان جدا شدن کاسه از روی شاسی برای شستشوی راحت‌تر دانست.

⚡️از قسمت‌های جدا شونده دیگر دستگاه می‌توان به همزن دوشاخه و یا سه شاخه تعبیه شده در دستگاه برای مخلوط کردن مواد غذایی اشاره کرد. به طور معمول دیگ یا همان پاتیلِ دستگاه خمیر گیر صنعتی و قسمت هم زن که به صورت دو شاخه و یا سه شاخه طراحی شده است از جنس تمام استیل طراحی و تولید می‌گردند جنس استیل بهترین فلز برای تولید ابزارهای صنعتی است که با مواد غذایی به طور مستقیم در ارتباط می‌باشند همچنین استیل قابلیت شست و شوی مداوم بدون خرابی و زنگ زدن را نیز دارا خواهد بود.

به مدیریت: صفری زاده

 

تولید کننده خمیر گیر اصفهان متعهد اول , خمیر گیر , اولین تولید کننده خمیر گیر 400 کیلویی در ایران  , خمیر گیر اصفهان متعهد اول , تولید کننده خمیر گیر در اصفهان ,  انواع خمیر گیر ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed