Address & Contact

Our Address

آذربایجان شرقی ، تبریز ، شهرک صنعتی آق قلا

Telephone

تولید کننده روکش‌‌‌های هات استمپ یکتا فیلم

🔹اولین تولید کننده روکش‌‌‌های هات استمپ در خاورمیانه

🔹گروه صنعتی یکتا فیلم تبریز

🔹طرح کتیبه

🔹اولین تولید کننده روکش در ایران

🔹کاغذ دکوراتیو و هایگلاس

🔴هات استمپ یک نوع چاپ قابل انتقال است که به دو صورت زیر تولید می‌شود:

🔰انتقال با حلال (cold transfer): ضد خش و براق است.

🔰انتقال با گرما (heat transfer): ضد خش و براق است، هم چنین دوام بالایی نسبت به گرما و رطوبت دارد.

🔰هات استمپ در تولید دیوارپوش، سقف کاذب، پلی استایرن، پی وی سی و.. کاربرد دارد.

🔰تکنولوژی تولید هات استمپ در ابتدا در اختیار کشورهایی مانند آلمان، روسیه، چین و کره جنوبی بود که خوشبختانه کشور ما نیز به جمع تولید کنندگان آن پیوسته است.

🔰عملیات چسباندن این روکش‌‌‌های هات استمپ توسط دستگاه Hotstamp برروی انواع دیوارپوش‌ها، سقف کاذب، پنل‌‌‌های pvc و. .انجام می‌شود. در واقع این نوع از چاپ جایگزینی برای انواع روکش‌‌‌های پرهزینه می‌باشد.

🔴دیوارپوش هات استمپ

💠امروزه طراحی دکوراسیون داخلی یکی از دغدغه‌‌‌های اصلی هر طراحی بوده و از هر المانی استفاده می‌کند تا نمای داخلی خانه و یا محل کار را به محیطی جذاب و چشم نواز تبدیل کند.یکی از المان‌‌‌های مهم در دکوراسیون داخلی نمای دیوارها است که قسمت عظیمی‌از هر ساختمان را در بر می‌گیرند.

💠با گذر زمان رنگ و کاغذ دیواری جای خود را به دیوارپوش‌ها داده که البته طرفداران زیادی دارند. به همین منظور تنوع دیوارپوش‌ها هر روزه در حال افزایش است و در طرح‌ها و رنگ‌‌‌های متفاوتی ارائه می‌شوند.

💠یکی از دیوارپوش‌‌‌های جدید و پرطرفدار این روزها دیوارپوش هات استمپ است که از جنس پی وی سی می‌باشد.

💠از جذابیت‌‌‌های دیوارپوش‌‌‌های هات استمپ این است که با تابش نور برروی آن‌ها و تغییر زاویه دید رنگ آن‌ها حالت شب رنگ پیدا کرده و به هفت رنگ براق تغییر می‌کنند. هم چنین چون از جنس پی وی سی هستند مزایایی چون دوام و عمر بالا، قابلیت شستشو، عایق صدا، عایق حرارت و. .را نیز شامل می‌شوند.

💠این نوع دیوارپوش‌ها می‌توانند برای مکان هایی مانند آشپزخانه و دیوار سرویس بهداشتی به کار برده شوند.جالب است بدانید قیمت این دیوارپوش‌ها نسبت به روکش‌‌‌های پی وی سی کمتر بوده و هم چنین به دلیل تنوع بالا از محبوبیت خوبی برخوردار اند

 

به مدیریت: حسن خلیل زاده

 

 

 

 

 

تولید کننده روکش‌‌‌های هات استمپ یکتا فیلم در تبریز  , تولید کننده روکش‌‌‌های هات استمپ , اولین تولید کننده روکش در ایران  , اولین تولید کننده روکش‌‌‌های هات استمپ در خاورمیانه , هات استمپ , دیوارپوش هات استمپ , قیمت روکش‌‌‌های هات استمپ  , انواع روکش‌‌‌های هات استمپ  ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed