Address & Contact

Our Address

تهران ، شهرک صنعتی چهاردانگه

Telephone

تعمیرات دستگاه‌‌‌های حفاری و شاتکریت ایران تزریق مدرن itm  در تهران

🔸بهترین سازنده مجموعه تزریق دوغاب سیمان و پمپ شاتکریت

🔸تولید کننده انواع لوازم جانبی شاتکریت

🔸صفحه ی لاستیکی بالا و پایین، صفحه استیل، سرنازل پلی بورتان و لایت

🔴تزریق دوغاب سیمان

✳️بطورکلی تزریق دوغاب سیمان،فرایندی است که دوغاب بوسیله پمپ هایی مخصوص ازطریق گمانه هایی که حفر می‌شود به درون زمین، که ازنظر جنس متفاوت می‌باشدتزریق می‌شود تا روزنه‌‌‌های خاک ویا حفره‌‌‌های موجود در توده‌‌‌های سنگی بوسیله آن پر شود وبطورکلی مقاومت آنرا افزایش دهد.

🔴دستگاه شاتکریت

✳️شاتکریت یا بتن پاششی، بتن یا ملاتی است که با فشار و سرعت بالایی روی سطوح پاشیده می‌شود تا یک لایه متراکم و مقاوم را روی سطح مورد نظر ایجاد کند. این محصول، سرعت هیدراتاسیون سیمان را بالا می‌برد؛ به همین دلیل بیشتر در تونل ها، گود برداری‌ها به منظور جلوگیری از ریزش مصالح استفاده می‌شود.

✳️از جمله مواد افزودنی شاتکریت می‌توان به مواد آب بندکننده و افزاینده استحکام اشاره کرد که از ایجاد ترک و رشد ترک در بتن پاشیده جلوگیری می‌کند. هم چنین این مواد افزودنی، از یخ زدگی بتن پاششی جلوگیری می‌کند و مقاومت کششی خمشی و استحکام فشاری بتن را افزایش می‌دهد

✳️شاتکریت در سالهای اخیر در بسیاری از کارهای مختلف نظیر پوشش داخلی تونل ها، ساخت منابع بتنی، تثبیت شیب ها، ایجاد پوشش ضد آتش بر روی سازه‌‌‌های مختلف، تعمیر و بهسازی سازه‌‌‌های مختلف و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

به مدیریت: محمدی

 

 

 

تولید کننده ست تزریق دوغاب سیمان و شاتکریت ایران تزریق مدرن itm در تهران , ست تزریق دوغاب سیمان  , شاتکریت , بهترین سازنده مجموعه تزریق دوغاب سیمان و پمپ شاتکریت  , تولید کننده انواع لوازم جانبی شاتکریت  , تزریق دوغاب سیمان  ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed