تولید کننده کاراسلینگ پیچ و مهره آسانسور پارس کارا در شهرک صنعتی پرند

🔰از سال 1375 اولین تولید کننده پایه موتور و آهنکشی های پیچ و مهره و حفاظ های ایمنی در ایران

🔰تولید کننده انواع درب ، کابین و کاراسلینگ های پیچ و مهره

⭕️کاراسلینگ

🔹یکی از وسایلی است که عمدتا در آسانسورهای هیدرولیک و در موارد بسیار معدود در آسانسورهای کششی دو درب و سه درب کاربرد دارد. کاراسلینگ نقش فریم کابین را در آسانسورهای هیدرولیکی مستقیم از کنار و غیرمستقیم بعهده دارد. به طوری که کفشک‌ها و رولرها و پاراشوت روی آن مونتاژ شده و لذا کابین فاقد یوک است. در سیستم‌های غیرمستقیم یک فلکه (پولی) با کفشک‌های مربوطه و قاب روی جک مونتاژ و توسط سیم‌بکسل به کار اسلینگ متصل می‌شود. در آسانسورهای مستقیم کاراسلینگ فاقد پولی و پاراشوت است.

⭕️آهن کشی آسانسور

💎امروزه با گسترش صنعت ساختمان، آسانسور به بخش جدایی ناپذیری از زندگی انسان ها تبدیل شده است. یکی از بخش های مهم در نصب آسانسور ، آهن کشی آن است که در صورتی که به درستی انجام نشود، می تواند امنیت آسانسور را با مشکل مواجه سازد.

💎اولین گام جهت آهن کشی آسانسور تهیه نقشه های اجرایی از طراح و تهیه چک لیست آهن آلات و ابزار مورد نیاز است. در گام بعدی، با نصب داربست مناسب، اجرای آهن کشی آسانسور با نظارت نماینده فنی شرکت فروشنده یا دستگاه نظارت ساختمان، در دستور کار قرار می گیرد.

💎یکی از نکات مهم در اجرای آهن کشی آسانسور در ساختمان هایی با اسکلت بتنی ، تعبیه محل قرارگیری پلیت ها می باشد. لذا لازم است کارفرما در زمان بتن ریزی سقف ها، محل قرار گرفتن پلیت ها را که برای اتصال ستون ها به طبقات مورد استفاده قرار می گیرد، تعبیه نماید.

به مدیریت : مرتضی آخوندی

 

 

 

 

 

تولید کننده پایه موتور و آهنکشی پیچ و مهره آسانسور در تهران , درب آسانسور , کابین آسانسور , کاراسلینگ های پیچ و مهره آسانسور , آهنکشی پیچ و مهره آسانسور , پایه موتور آسانسور ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
توسلی 20 دی 1399 9:41 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

عاااااالی

توسلی 20 دی 1399 9:37 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

عااااالی