شرکت تولیدی نوین سازان

۱_صنعتی (کارخانه ای)
۲_سنتی(دستی)

در تیرچه صنعتی نوع جوش,جوش مقاومتی (نقطه جوش)می باشد در چنین روشی جریان برق بالا و فشار دو آرماتور را در هم منزوج میکند,بدیهی ست که در این سیستم به ترکیبات آرماتور اسیب نرسیده و در نتیجه طبق ماده۵۴۳آیین نامه میتوان سطح آرماتور خرپای تیرچه را یک سایز کاهش داد.

🔹در حالیکه در تولید تیرچه سنتی می بایست ابتدا میلگردهای برشی به شکل زیگزاگ در امده و سپس توسط الکترود و دستگاه جوش به شکل اسکلت تیرچه در می اید.

🔹به علت متکی بودن این روش به نیروی انسانی خطاهای بالایی در تولید این محصول اجتباب ناپذیر است در حالی که در روش صنعتی این مشکل مرتفع شده است.

🔹در روش دستی به علت وجود ناخالصی در الکترود و ورود ناخالصی در ترکیبات فولاد (در حین جوش ذوب شده و گل جوش با آن ترکیب شده)و هم از ضخامت قطر آرماتور کاسته میشود و هم کیفیت فولاد در مقطع اتصال کاهش می یابد که در نتیجه آن پایین آمدن مقاومتی تیرچه در برابر تنش های برشی و کششی میباشد در حالی که در تولید تیرچه صنعتی با استفاده از جوش نقطه ای با کمک گرفتن از پرس آرماتور این مشکل نیز حل شده است؛و به خاطر همین مزیت ماده ۵۳۴آیین نامه تصریح دارد که توان از مقطع آرماتور یک سایز کاهش داد,که خود این مسئله یک مزیت دیگر به این نوع تیرچه افزون میکند که از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

🔹از مزایای دیگر تیرچه به سرعت تولید می باشد.

در روش تولید تیرچه دستی با استفاده از دو نیروی کار بیشتر از روزی۱۵۰تا۲۰۰متر بیشتر نمیتوان تولید کرد در حالی که در روش صنعتی این سرعت به ۲۰متر در دقیقه می باشد

به مدیرییت آقای آهنین

دفتر مرکزی: قم، بلوار امین، بین کوچه ۱۸ و ۲۰، پلاک ۳۹۴

آدرس کارگاه: قم، انتهای بلوار محتشم، کاشانی، بعد از زیر گذر اتوبان، کوچه باسکول جده خواه، قواره دوم، سمت چپ

 

 

تیرچه بتنی، سفارش تیرچه بتنی، خرید تیرچه بتنی در قم، تولیدی نوین سازان در قم، گروه تولیدی نوین سازان در قم

ساعات کار

شنبه

با تعیین وقت قبلی

یک‌شنبه

با تعیین وقت قبلی

دوشنبه

با تعیین وقت قبلی

سه‌شنبه

با تعیین وقت قبلی

چهارشنبه

با تعیین وقت قبلی

پنج‌شنبه

با تعیین وقت قبلی

جمعه

-

آدرس

آدرس:

دفتر مرکزی: قم، بلوار امین، بین کوچه 18 و 20، پلاک 394

تلفن:

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields