Address & Contact

Our Address

بندرعباس ، اول جاده میناب ، تره بار جدید ، غرفه 15

Telephone

حمل و نقل امین ترابر سواحل جنوب

🚛حمل اثاثیه منزل توسط ماشین ایسوزو، خاور تک و جفت به سراسر کشور

🚚حمل خشکبار و تره بار

🚛با کارگران ماهر و حرفه ای دیگر نگران وسایل تان نباشید

🚚ارسال بار به تمامی‌ نقاط ایران

🌀هدف ما رضایت شماست🌀
🔻با قیمت مناسب در خدمت مشتریان عزیز هستیم🔻
شرکت حمل و نقل امین ترابر سواحل جنوب با تجربه فراوان در زمینه حمل و نقل،حمل اثاثیه منزل، خشکبار و تره بار با کادری مجرب و با تجربه با تجهیزات مدرن بسته بندی در خدمت همشهریان محترم همچنین سایر شهرستان‌ها می‌باشد.
تیم اجرایی حمل و نقل امین ترابر سواحل جنوب با مسئولیت پذیری از جانب شما عزیزان خود را موظف می‌دانند تا یک اسباب کشی بی دردسر و به یاد ماندی را برای شما هدیه دهند و شما در سریع ترین زمان ممکن جابجایی اثاثیه منزل را انجام دهید.

🚛به طور عمومی‌ باربری به معنای جابجا کردن وسایل چه وسایل منزل و چه وسایل یک اداره یا سازمان می‌باشد. همچنین می‌توان گفت به معنای جابجا و منتقل کردن وسایل از یک مکان به مکان دیگر است که افراد برای این کار بهتر است برای سهولت در کار خود با موسسات معتبر باربری تماس بگیرند.

🚛بسته بندی و حمل بار به ظاهر ساده هستند. ولی این خدمات تخصصی هستند و از خدمات سنگین به حساب می‌آیند. لذا می‌طلبد خدمات بسته بندی و حمل اثاثیه خود را به حمل و نقل امین ترابر سواحل جنوب بسپارید تا اثاثیه شما به سلامت به مقصد برسد.

🚛برای حمل بار و تضمین سلامت  در زمان جابجایی، تعداد و نوع جعبه‌ها اهیمت دارند. همچنین، تفکیک کردن وسایل، وسایل مورد نیاز بسته بندی، مدت زمان مورد نیاز و خیلی فاکتورهای دیگر در امر بسته بندی نیاز به توجه وتجربه دارند.

✨انجام کلیه امور اسباب کشی از بسته بندی تا چیدمان را برای شما به بهترین نحو انجام خواهیم داد✨

به مدیریت: جابر خندانی

 

 

 

حمل و نقل امین ترابر سواحل جنوب در بندرعباس , حمل و نقل , باربری , حمل خشکبار و تره بار ,حمل اثاثیه منزل , شرکت حمل و نقل در بندرعباس , حمل اثاثیه منزل به سراسر کشور , حمل و نقل امین ترابر سواحل جنوب , حمل و نقل خشکبار در بندرعباس , باربری و حمل و نقل در بندرعباس , قیمت حمل و نقل اثاثیه منزل , باربری ارزان در بندرعباس ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed