خدمات تخریب ساختمان و جوشکاری سیار برادران خیری 

⛏ خدمات پیکور زنی سبک و سنگین 

⛏ جوشکاری سیار ساختمان

⛏ تخریب ساختمان 

⛏ نصب ورق درب توری، چهارپایه کولر، سایبان پارکینگ

⛏ تخریب سیمان سنگ و تخریب منازل قدیمی‌و جدید به صورت شبانه روزی

⛏ بهترین مجری تخریب ساختمان‌‌‌های بتنی و فلزی با اکیپ مجرب در متراژ‌‌‌های مختلف از بناهای کوچک تا مجموعه‌‌‌های بزرگ

⛏ خاکبرداری و گود برداری با اکیپ مجرب و مجهز در هر متراژ

⛏ ساختمان‌‌‌های صد در صد تخریب خود را به ما بسپارید⛏

⛏ تخریب ساختمان را به متخصصش بسپار

همان‌طور که می‌دانید تخریب ساختمان یکی از مراحل اولیه ساختمان سازی و بازسازی ساختمان است. در گذشته تخریب ساختمان و گودبرداری به کمک چند کارگر ساده انجام می‌گرفت؛ اما امروزه عملیات خاکبرداری و تخریب ساختمان فرسوده، توسط شرکت‎‌های پیمانکار ساختمانی (اکیپ تخریب ساختمان) و با کمک ماشین تخریب ساختمان، آسان‌تر شده است.

⛏ نکات مهم در تخریب ساختمان

با ارزیابی ساختمان و برنامه‌ریزی صحیح عملیات تخریب و پیاده سازی این عملیات برحسب انواع روش‌های مناسب برای انواع سازه‌های فولادی و اجزای آن‌ها، می‌توان به اهداف زیر دست پیدا کرد:

حداقل شدن خسارت به اشخاص و اموال عمومی
حفظ سلامت و ایمنی نیروهای کارگاهی
کاهش آلودگی‌های زیست محیطی

⛏ پیش از انجام هرگونه تخریب و بازسازی، انجام ارزیابی دقیق ساختمان به وسیله بررسی و سنجش مناسب ضروری است. به طور کلی ارزیابی باید شامل ارزیابی ساختمانی و ارزیابی سازه‌ای همراه با تصاویر و فیلم‌های گرفته شده جهت استفاده در آینده باشد. بر اساس یافته‌های این ارزیابی‌ها، یک طرح تخریب باید همراه با گزارش و محاسبات سازه‌ای جهت ارزیابی پایداری ساختمان مورد تخریب و کلیه ساختمان‌ها، سازه‌ها، خیابان‌ها، زمین و خدمات تحت تأثیر باشد.

⛏ طرح تخریب می‌بایست تضمین‌کننده این موضوع باشد که در طول عملیات تخریب، هیچ تأسیسات موجودی در مجاورت کارگاه تخریب به واسطه عملیات تخریب تحت تأثیر قرار نگیرد.

مدیریت: آقای محمد خیری

 

اقدامات قبل از تخریب ساختمان , هزینه تخریب ساختمان , نکات مهم در تخریب ساختمان , قیمت تخریب ساختمان , گروه تخریب ساختمان , مراحل تخریب و گودبرداری , قوانین تخریب ساختمان , گودبرداری , شرکت مهندسی تخریب و خاکبرداری در بردسکن ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed