خدمات تخصصی رنگ و لایت و کراتین نسرین بیوتی

⚡️ارائه انواع خدمات تخصصی:

🔸خدمات رنگ

🔹کاشت، اکستنشن و لمینت مژه

🔸خدمات کراتین، صافی و احیا ء مو

🔹کوتاهی مو

🔸خدمات تخصصی ابرو، تاتو

ابرو تخصصی

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔻کراتین چیست؟

⚜️کراتین پروتئین اساسی موجود در موها است که باعث درخشش و صاف شدن موها می‌شود و اگر شما موهای وز یا فر دارید کراتین موجود در موهایتان به اندازه کافی نمی‌باشد در نتیجه عدم وجود کراتین کافی سبب وز شدن موها می‌شود. کراتین کردن مو یکی از انواع روش‌‌‌های مناسب برای صاف کردن موهای فر و وز است

⚜️کراتین در سیستم بدن انسان، در موها، پوست و ناخن موجود است و در حیوانات علاوه بر این در پشم، شاخ، پر و سم آن‌ها نیز وجود دارد. برخی از انواع کراتین فعالیت‌‌‌های حیاتی سلول‌ها مثل تولید پروتئین و رشد سلولی را تنظیم می‌کنند.

⚜️دو نوع پروتئین کراتین وجود دارد. آلفا کراتین و بتا کراتین. کراتین موجود در پوست و موی انسان از نوع آلفا کراتین است. کراتین در مو به دلیل وجود سیستئین، نوعی آمینو اسید حاوی گوگرد، شناخته می‌شود. موی انسان حدودا! 14 درصد سیستئین در خود دارد. نوع دیگری از مواد آلی سخت به نام کیتین وجوددارد که پوسته ی لابستر، میگو و حشرات را می‌سازد. اما، در موی انسان اساسی ترین جزء صرف نظر از کوتاه یا بلند بودن مو، کراتین است.

🔻کراتین مو چه روشی است؟

🔸کراتین مو به عنوان روشی نیمه دائمی‌برای صاف کردن مو است به طوریکه موها به طور موقت با مخلوط مایع کراتین پوشش داده می‌شوند. انجام این روش معمولاً در سالن‌‌‌های زیبایی، تقریبا 120 دقیقه یا بیشتر طول می‌کشد که البته این زمان کاملا بستگی به میزان بلندی موهای شما دارد و تأثیر آن کاملا بسته به کیفیت مواد کراتین مو دارد که در صورت با کیفیت بودن مواد کراتین مو، تا 6 ماه باقی می‌ماند. معمولا افراد دارای موهای فرفرری و وز شده داوطلب انجام کراتین مو هستند.

🔸داشتن موهای صاف آرزوی اغلب خانم‌ها است زیرا موهای صاف و لخت، زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. اگر موهای شما وز یا فر است بهتر است با استفاده از روش کراتین مو، وزی و فری موهایتان را از بین ببرید و به موهایتان فرم و حالتی فوق العاده دهید.

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🌀لیفت و لمینت مژه

🔸لیفت و لمینت مژه یک روش مطمئن، سالم و بی خطر برای حالت دادن و فر و بلند کردن طول مژه هاست. این روش برای افرادی مناسب است که مژه هایی کم پشت، نازک و کوتاه دارند. در این روش مژه‌‌‌های طبیعی توسط کراتین، انواع ویتامین ها، آمپول‌‌‌های تقویتی، روغن آلوئه ورا و روغن‌‌‌های تقویت کننده مو احیا و بازسازی می‌شوند. لیفت مژه یک عمل زیبایی – درمانی است، که عوارض بسیار کمی‌دارد و اگر با مواد باکیفیت و طبیعی انجام شود، باعث رویش مجدد و تقویت مژه‌ها می‌شود

لیفت مژه
🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
🔰اکستنشن مژه چیست؟

🔸اکستنشن را با تارهایی از ترکیبات مصنوعی از جنس مو می‌سازند و تک به تک لابه لای مژه‌ها با چسب می‌چسبانند و به این ترتیب مژها را پر پشت و زیبا می‌کنند تا دیگر نیازی به استفاده از مژه مصنوعی نباشد.

اکستنشن مژه
🔰مراقبت‌‌‌های لازم در کاشت و اکستنشن مژه

🔸اگرموعد ترمیم را عقب بیندازید اکستنشن‌‌‌های بیشتری می‌ریزند و برای ترمیم به کاشت مژه‌‌‌های بیشتری نیاز خواهید داشت.

🔹با اکستنشن مژه به و خط چشم نیاز نخواهید داشت زیرا ردیف کاشت اکستنشن‌ها حالتی از خط چشم هم ایجاد می‌کند و سبب می‌شودچشمانی زیبا داشته باشید.

🔸مژه‌‌‌های اکستنشن جلوی دیدتان را برای کشیدن خط چشم میگیرد و سبب می‌شود پشت پلک تان را نبینید واز طرفی پاک کردن خط چشم مشکل ساز می‌شود زیرا باعث شل شدن و ریزش مژه‌‌‌های طبیعی می‌شود، در صورتی که خط چشم کشیدید برای پاک کردنش از پدهای آرایش پاک کن فاقد چربی استفاده نمایید.

🔹بعد از خواب یا حمام برای مرتب کردن مژه هایتان از برس‌‌‌های مخصوص مژه استفاده کنید.

🔸قبل از خواب برای تمیزکردن مژه هایتان از شامپو بچه ی رقیق شده استفاده کنیدو چشمهایتان را دست مالی نکنید.

🔹اکستنشن مژه نباید باعث شکستن مژه‌‌‌های طبیعی خودتان شود.

اکستنشن مژه 😍
این هم سبک کیم کارداشیان که طرفدار‌‌‌های زیادی داره این سبک مناسب چشم‌های کوچیک هست

به مدیریت: نسرین ظاهری

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

آمبره نقره ای

🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅

آمبره زیبا جذاب

🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅

لایت سوزنی

🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅

لایت با کلاه

🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅

 

 

 

خدمات تخصصی رنگ و لایت و کراتین نسرین بیوتی در تهران  , خدمات رنگ , کاشت مژه ,  اکستنشن مژه , لمینت مژه  , خدمات کراتین  , صافی ,  احیا ء  , کوتاهی مو  , خدمات تخصصی ابرو , تاتو  ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed