Address & Contact

Our Address

قزوین ، خیابان پونک ،بلوار امیر کبیر ،مجتمع ادارات خیابان حج و زیارت ، کوچه استاد میر میران ، قطعه 12

خدمات فنی عباسی

?تعمیرات تخصصی پکیج با انواع برندهای معتبر

?تعمیرات: کولرگازی، اسپیلت، آبگرمکن دیواری، بخاری گازی، یخچال، لباسشویی

??خدمات تخصصی تعمیر انواع مدل‌های پکیج ایران رادیاتور

?تعمیر پکیج دارای مجوز رسمی‌از اتحادیه لوازم گازسوز استان قزوین و عضو سازمان فنی و حرفه ای و دارای مدارک بین المللی در زمینه تعمیرات و نصب پکیج‌‌‌های شوفاژ دیواری و لوازم گازسوز و همچنین کولرهای گازی اسپیلت

?ما با مناسب‌ترین هزینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور،بوتان،گلدیران،آماتیس،ایساتیس،لورچ،آریستون،ایمرگاز،بوش،فرولی،وایلانت را انجام می‌دهیم. همچنین خدمات ما فوری و در محل شما می‌باشد.

?وقتی صحبت از تعمیرات پکیج ایران رادیاتور می‌شود اولین و مهم‌ترین کار، پیدا کردن یک متخصص در این کار است. درست است که پکیج‌ها انواع متفاوتی دارند، اما درون همه‌ی آن‌ها ۲۰ تا ۲۵ قطعه قرارگرفته است. تعمیرکار متخصص به‌منظور تعمیر پکیج ایران رادیاتور،بوتان،گلدیران،آماتیس،ایساتیس، لورچ، آریستون، ایمرگاز، بوش، فرولی، وایلانت  برای سرویس و تعمیر پکیج چک می‌کند.

?البته هر چه متخصص باتجربه‌تر باشد زودتر به مشکل پی می‌برد.اما چک کردن قطعات بسیار مفید است.

?تعمیرگاه تخصصی عباسی با داشتن چندین سال تجربه در این زمینه همیشه حرف اول را در شهر قزوین در بین تمام نمایندگی‌ها زده است هدف اصلی این مجموعه جلب رضایت مشتریان عزیز میباشد.این تیم خدمات مربوط به انواع پکیج‌ها در تمام کشور بخصوص تعمیرات پکیج لورچ در قزوین را پوشش میدهد.به همین دلیل است که مهم نیست شما در کجای شهر قزوین باشید و از چه نوع پکیجی استفاده می‌نمایید در این خدمات تاسیساتی، تعمیرکاران متخصصی گرد هم آمده اند تا شما را از هزینه‌‌‌های اضافی ناشی از خراب شدن پکیج دیواری تان مصون بدارد.

 

?نگران تعمیرات پکیج نباشید، ما با تعمیر پکیج ۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم.?

به مدیریت: مرتضی عباسی

 

 

 

 

 

 

خدمات تخصصی پکیج و شوفاژ در قزوین , تعمیر پکیج در قزوین , تعمیرات کولرگازی در قزوین , تعمیر لوازم گازسوز در قزوین , تعمیرات تخصصی پکیج در قزوین , تعمیرگاه تخصصی عباسی  ,خدمات فنی عباسی , تعمیرات پکیج ایران رادیاتور , بهترین تعمیرکار پکیج در قزوین ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed