خدمات تشریفات مجالس بلادی❤️

تشریفات و خدمات مجالس عروسی بلادی در تهران سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را در زمینه برگزاری مراسم عروسی آغاز نمود.

در طول این مدت کاری به درخواست مشتریان، شعباتی در کرج، کرمان و استان گلستان احداث شد و برای شهرهای دیگر درخواست نمایندگی طبق مفاد موجود در سایت پذیرفته می شود.

در سال ۱۳۹۰ به دلیل مراجعه تالارهای شهرهای مختلف، بخش دیگری در این شرکت من باب فروش تجهیزات تالاری و هتلی راه اندازی گردید که کلیه اقلام در کانال تلگرام به روز رسانی میشود.

تشریفات بلادی، سال هاست در زمینه برگزاری سمینار و همایش های بزرگ فعالیت دارد و آخرین همایش برگزار شده، همایش ملی مدیران جهادی در سالن همایش های صدا و سیمای تهران بوده است.

ضمنا این شرکت، مسئولیت طراحی، اجرا و تجهیز باغ و تالارهای عروسی هانا، سرو، قصر شیشه ای، طوفان، تهرانی و تالار های شهرستان ها را مستقیما به عهده داشته است.

❤️نکاتی که برای برگزاری یک جشن عروسی باید بدانید❤️

• اولین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که تعیین کننده شکل و سطح مراسم عروسی شما خود شمایید و مجری مراسم شما با استفاده از تجربه و ایده ها و امکانات خود، خواسته شما را به بهترین نحو ممکن می بایست اجرا کند.

• اولین سوالی که از شما برای برگزاری یک مراسم پرسیده می شود تعداد مهمانان شما، تاریخ برگزاری و شکل مراسم شما می باشد (نامزدی – عروسی – عقد کنان – تولد – پارتی – سمینار- همایش).

❤️ چگونه میتوان یک موسسه تشریفاتی مجالس مجرب را انتخاب کرد؟❤️

• به دلیل اینکه خدمات مجالس، صرفا یک نوع کالا نمیباشد، لذا برای شناخت یک خدمات مجالس خوب، باید از اصول ذیل استفاده نمود: • به دلیل ازدیاد موسسات خدماتی و ذیق وقت عروس و داماد و مشکلاتی از قبیل ترافیک و بعد مسافت، بهترین راه ابتدا استفاده از تجارب نزدیکانی که نسبتا هم سطح شما با سلیقه یکسان باشند.

• بهترین راه برای شناخت هرچه بهتر خدمات یک موسسه تشریفاتی، ارزیابی مستقیم مراسم عروسی، تست غذا، پوشش و رفتار مناسب پرسنل، امکانات سالن، کیفیت ظروف و دکوراسیون آن موسسه می باشد.

• همیشه به خاطر داشته باشید هیچ ارزانی بی دلیل نیست و موکدا توجه داشته باشید اگر چنانچه مبلغ اجاره یک باغ عروسی توسط چند موسسه قیمت یکسانی داشت و موسسه دیگری قیمتی معادل نصف آن را به شما ابلاغ کرد، بدانید یقینا آن فرد کسی است که با شما صادق نبوده و دو روز قبل از مراسم، قطعا به گونه ای این ارزانی را برای شما تلافی خواهد کرد.

• در نظر بگیرید تفاوت یک مراسم عروسی زیبا با یک عروسی معمولی صرفا در تنوع غذا نیست بلکه بیشترین سهم در زیبایی یک مراسم را گل آرایی بیشتر و خاص تر و دیزاین های لوکس ایفا میکند.

خدمات

🔶 تشریفات مجالس بلادی ارائه دهنده انواع خدمات مجالس عروسی , عقد , نامزدی , تولد با پیشرفته ترین تجهیزات

🔶 ۱۵ سال سابقه خدمات مدرن

🔶 برای اطلاعات بیشتر و دیدن تجهیزات , باغ و تالار ها و نمونه کارها با ما تماس بگیرید.

🔶 رضایت از برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم عروسیتان آرزوی ماست

 

مدیریت: آقای بلادی

 

خدمات تشریفات مجالس بلادی در تهران,تشریفات مجالس در تهران,تشریفات بلادی در تهران

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields