خدمات طراحی و اجرای استخرسازان البرز 

🔸 ساخت انواع استخر
🔹 جکوزی
🔸 ابنما
🔹 ابندی مخازن کشاورزی و مخازن استخر
🔸 اجرا صفر تا صد

🛁 ساخت استخر ، جکوزی ، آبنما ، آب بندی مخازن استخر

🛁 از صفر تا صد خدمات در کنار شما هستیم

🛁 به صورت سیار در سراسر کرج و تهران

🛁 طراحی و اجرای صفر تا صد استخر خود را به ما بسپارید و تجربه ای متفاوت از استخر داشته باشید

🛁 اجرایی شبکه اول آرماتوربندی استخر

🛁 اجرای لوله های مربوط به مدار تصفیه روی شبکه آرماتور

🛁 تکمیل آرماتور بندی کاسه استخر

🛁 انجام قالب بندی و بتن ریزی

🛁 آب بندی و ایزولاسیون

🛁 اجرای نازک کاری

🛁 ساخت استخر و جکوزی از جمله کارهایی است که به تخصص های خاص خود نیاز دارد. هم در مورد طراحی و هم در مورد اجرا. این حرفه شامل جزئیات خاصی است که شاید سایر مهندسین به آن توجهی نداشته باشند. اجرای استخر و جکوزی استخرسازان البرز این حرفه را به عنوان یک حرفه تخصصی دنبال نموده و مفتخر است انجام پروژه های استخر را به شکل مهندسی انجام می دهد.

💥طراحی و ساخت استخر💥

💢طراحی و اجرای سیستم های تصفیه استخر و جکوزی به ظاهر ساده میباشد که یک مجری با تجربه میتواند آن را انجام دهد همان طور که یک معمار با تجربه توانایی ساخت یک ساختمان را دارد.
🔷 اما باید به این نکته توجه کرد که برای انجام صحیح و اصولی هر پروژه ای استاندارد ها و الزاماتی تعریف شده است که برای گرفتن نتیجه مطلوب میبایست به این استاندارد ها توجه کرد و آنها را به کار گرفت.همچنین ساخت سازه استخر از گودبرداری و آرماتوربندی تا آب بندی و نازک کاری حساسیت های خاص خود را دارد.
🔸البرز شمال با تکیه بر دانش فنی و تجربه عملی در زمینه طراحی و اجرای سیستم های تصفیه آب استخر های شنا آماده همکاری با کار فرمایان محترم جهت انجام محاسبات طراحی و اجرای این سیستم ها مطابق با استاندارد های معتبر جهان از جمله استاندارد DIN آلمان میباشد.
به طور کلی عملیات اجرایی استخر به دو بخش مکانیکال و سازه تقسیم میگردد.

💥عملیات ساخت استخر را میتوان به شرح زیر بیان کرد💥

🔸 گود برداری استخر

🔹 آجرچینی اطراف گود استخر

🔸 رگلاژ کف استخر

🔹 آرماتوربندی شبکه اول کف استخر

🔸 لوله گذاری سیستم تصفیه استخر

🔹 تکیمل آرماتوربندی استخر و نصب واتر استاپ

🔸 بتن ریزی استخر

🔹 سیمانکاری استخر

🔸 آب بندی استخر

🔹 سرامیک کاری استخر

🔸 نصب تجهیرات تصفیه و گرمایش آب استخر

🔹 راه اندازی استخر

🔸 غرق شدن در لذت شنا

💥کیفیت حق شماست و ما به کیفیت می اندیشیم💥

💥با۲۶سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت💥

انواع جکوزی کدام است؟

🔷 به طور کلی جکوزی‌ها به دو دسته
🔸 فایبرگلاسی و
🔸 استخری تقسیم می‌شوند.
💢جکوزی‌هایی وجود دارند که از فایبرگلاس ساخته شده‌اند و می‌توان آن‌ها را از فروشگاه‌های معتبر تهیه و در محل مورد نظر نصب کرد و از امکانات و مصارف آن لذت برد. دسته دوم جکوزی، دسته‌ای است که با خرید وسایل و تجهیزات و استخدام افراد متخصص در ساخت جکوزی، به ساخت و راه اندازی آن در محل مورد نظر پرداخت. به طور کلی از نظر هزینه هر دو جکوزی در یک رنج قیمت قرار دارند. تنها تفاوت آن‌ها، مراحل اجرا و نصب آن‌ها است که یکی بی دردسر و دیگری زمان‌گیر و پر دردسر است.

💥ساخت انواع استخر وجکوزی با بهترین قیمت و کیفیت💥

💥برای راه اندازی جکوزی به چه تمهیدات و شرایطی نیاز است؟💥

🔷 جکوزی‌های فایبرگلاسی قابل حمل هم در محیط‌های بسته مانند حمام و هم در محیط‌های باز مانند حیاط خلوت قابلیت استفاده دارد. برای نصب این نوع جکوزی در فضای باز مانند حیاط لازم است ابتدا یک زیر سازی، به صورت سیمان‌کاری یا موزاییک کاری انجام شده سپس جکوزی روی آن نصب شود.
🔸 برای بهره از جکوزی‌های استخری نیاز به اقدامات زیادی است. از آنجایی که جکوزی حجم و عمق زیادی ندارد پس فشار آب نیز در آن بسیار کم است و در ساخت آن نیاز به بتن ریزی نیست و استفاده از متریالی مانند آجر نیز برای ساخت آن مناسب به نظر می‌رسد. به ترتیب
🔹 مراحل ساخت جکوزی استخری شامل انجام زیرسازی و اجرای لایه مگر، آجر چینی، سیمان کاری روی آجرها، عایق کاری، اجرای تاسیسات و اتصالات، کاشی کاری و درزگیری است.

مدیریت : آقای محمدرضا آذری

 

 

 

ساخت استخر , مجری ساخت استخر , ساخت استخر در پارکینگ , مدرن استخر , نقشه سونا و جکوزی , سازنده استخر , اجرت ساخت استخر , صفر تا صد ساخت استخر ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed