خدمات فنی عمرانی علمدار

🔴اجرای انواع خدمات از جمله:👇

💠کاشت میلگرد

💠عایق استخر و مخارن آب

💠کف پوش اپوکسی معمولی و ضد اسید

❇️کاشت میلگرد

🔸این عملیات شامل کاشتن یا قرار دادن انواع میلگردها در سازه‌های بتنی از قبل موجود است. کاشت میلگرد از جمله عملیات‌ مقاوم سازی سازه‌های بتنی است که در هر پروژه‌ای صرف نظر از مقیاس و اهمیت ممکن است به کار گرفته شود.

🔸روش کاشت میلگرد را می‌تواند در قسمت‌های مختلف سازه‌ها از جمله دیوارها، دال‌ها، تیرها، فونداسیون و المان‌های موقتی به کار برد. برای نمونه، سازه‌ای را در نظر بگیرید که از نظر باربری ضعف دارد که در این صورت به تقویت آن بخش نیاز خواهیم داشت؛ اما امکان تخریب و بازسازی وجود ندارد. در این شرایط با استفاده از روش کاشت میلگرد و در نتیجه افزودن بخش‌های جدید می‌توان ظرفیت باربری آن بخش از سازه به طرز قابل توجهی افزایش داد.

❇️عایق بندی استخر

🔸یکی از مهم ترین گام‌ها در ساخت استخر، آب بندی و عایق کاری آن و پیدا کردن بهترین روش برای این کار است. آب بندی استخر بسته به نوع کاربری و ساخت آن‌ها می‌تواند متفاوت باشد و موادها و روش‌‌‌های مختلفی برای اب بندی استخرهای شنا، کشاورزی، بلوکی، بتنی و… وجود دارد.

🔸تقریبا تمامی‌مواد آب بندی استخر از جنس عایق‌‌‌های پلیمری و رزین‌ها هستند و به صورت چسب آب بندی و رنگ‌‌‌های اکریلیک در دسترس می‌باشند.

❇️آب بندی استخر با عایق Z90

🔸چسب آب بندی و عایق Z90 محصول شرکت NSG ماده ای به صورت مایع با رنگ شیری است و به صورت 100 درصد ضد آب می‌باشد و راه حل مناسبی برای جایگزین کردن عایق‌‌‌های سنتی همچون قیر و ایزوگام می‌باشد.

🔸چسب Z90 بر پابه رنگ‌ها و رزین‌‌‌های اکریلیک ساخته شده و دارای خاصیت نانو است و می‌توان آن را در هر نوع ملات و دوغابی برای ضد آب کردن قسمت‌‌‌های مختلف استفاده کرد و پس از اجرا به خوبی با سازه شما مخلوط شده و کاملا بی رنگ می‌شود. قیمت چسب Z90 زیاد بالا نبوده و به صورت گالنی در حجم‌‌‌های 10 و 20 لیتری به فروش می‌رسد.

❇️آب بندی استخر با چسب sa12

🔸این نوع چسب یکی از معروف ترین مدل چسب بتن برای ساختن ملات آب بندی استخر است و به خوبی با سطوح سیمانی و بتنی پیوند برقرار می‌کند. همچنین از چسب SA12 می‌توان برای عایق کاری مجدد استخرهایی که نشتی دارند استفاده کرد و به خوبی به سطوح بتنی قدیمی‌می‌چسبد.

🔸این ماده به صورت مایع و به رنگ سفید بوده و معمولا در ملات‌‌‌های آب بند کاشی کاری و نماسازی استخر برای آب بندی استفاده می‌شود و مقاومت بسیار خوبی در برابر آب خواهد داشت.

به مدیریت:مهندس ابراهیم علمدار

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

🔸کر گیری از اسکلت بتنی ساختمان در حال ساخت جهت نمونه برداری از بتن سازه برای آزمایش بتن از چند نقطه سازه 🔸
آدرس رسالت تبریز

 

🔸عایق ضد اسید🔸
عایق ضد اسید برای میکسر کارخانه
کارخانه کود کشاورزی برکت اردبیل واقع در شهر اردبیل
این دستگاه یک دستگاه میکسر اسید سولفوریک 98.5 درصد که جهت پیشگیری از خورندگی میکسر برای این اسید این نوع عایق ضد اسید را طراحی و تهیه متریال و مدیریت اجرا و بعد تحویل کارفرما.
یک لایه عایق پایه سیمانی و بعد اجر نسوز ضد اسید با ملات ضد اسید یا همان سیمان ضد اسید
طراحی و تهیه متریال و مدیریت اجرا و تحویل پروژه
مدیر عامل کارخانه و کارفرمای محترم جناب آقای مهندس رضایی
متریال عالی
مجری توانمند و مجرب

 

 

🔸عایق مخزن آب انبار 🔸
عایق مخزن آب انبار با متریال عایق پایه سیمانی پلیمری دو جزعی به همراه رنگ مخصوص استخری
به ابعاد 6*12 متر به عمق 2 متر
ویلایی در هربی تبریز
تهیه متریال
زیر سازی
عایق کاری
رنگ آمیزی رنگ مخصوص استخر
تست و تحویل کارفرمای محترم
جهت آب بندی و عایق نمودن استخرها و مخازن آب با ما در ارتباط باشید
متریال عالی
پیمانکار مجرب

 

 

 

خدمات فنی و عمرانی در تبریز , اجرای انواع خدمات ساختمانی در تبریز , عایق بندی استخر و مخازن آب , کفپوش اپوکسی , کاشت میلگرد در تبریز , انواع روش‌‌‌های عایق بندی استخر , انواع کفپوش اپوکسی , خدمات فنی و عمرانی علمدار در تبریز ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed