Address & Contact

Our Address

بندرعباس ، شهرک الهیه ، کوچه ایمان 7

خدمات فنی مهندسی جویانی

🔧 تعمیرات انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی اتوماتیک🔧

🔧 تعمیر ماشین لباسشویی یکی از موضوعات درد سرساز است که اگر به موقع اقدام نشود مجبور می‌شوید، زحمت شستشن لباس‌ها را خودتان به جان بخرید! تعمیرات ماشین لباسشویی در زمانی که دستگاه به مشکل برمی‌خورد امری جدی است! اما برای سرویس ماشین لباسشویی باید چه مواقعی اقدام نمود؟ شاید لباسشویی شما روشن نمی‌شود! یا شستشوی لباس‌ها با لرزش و صدای زیاد همراه است، شاید هم لباس هایتان بدون هیچ مشکلی شسته شده، منتها درب ماشین لباسشویی باز نمی‌شود! این موارد ممکن است در هر زمانی باعث دردسر شود. منتها برای تعمیر کردن ماشین لباسشویی از چه تعمیرکار و سرویسکاری استفاده کنید، حرف اول و آخر را در تضمین دستگاه شما می‌زند.

🔧 خدمات فنی مهندسی جویانی، فعالیتش را محدود به یک مدل یا برند خاص نکرده است. این مرکز ضمن بهره مندی از پیشرفته ترین کارگاه‌‌‌های تعمیراتی، بررسی، عیب یابی و تعمیر انواع ماشین‌‌‌های لباسشویی از کلیه برندها را در دستور کار قرار داده است.

🔧 لباسشویی‌‌‌های تمام اتوماتیک در این مجموعه به تخصصی ترین شکل، تعمیر می‌گردند. کافی است با مرکز مجاز تعمیر لباسشویی تماس گرفته و مدل و مشکلات ماشین را اعلام کنید. تیم سرویس در محل به آدرس شما آمده و اقدامات لازم را برای رفع ایرادات ماشین لباسشویی شما انجام می‌دهند.

🔧 ما در سریعترین زمان ماشین لباسشویی شما را تعمیر می‌کنیم🔧

🔧 تعمیر ماشین لباسشویی در سریعترین زمان ممکن انجام می‌شود. هدف ما انجام کلیه خدمات تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی شما در کمتر از 1 روز است. وقتی با ما تماس می‌گیرید و مشکل و برند ماشین لباسشویی خود را اعلام می‌کنید  ما سریعا نزد شما می‌آییم و در کوتاه ترین زمان ممکن و با سرعت بالا ماشین لباسشوییتان را تعمیر خواهیم کرد. تعمیراتی که ما انجام می‌دهیم دارای گارانتی است و شما بسته به مدل و مارک ماشین لباسشویی خود می‌توانید از گارانتی تعمیر ماشین لباسشویی بهره مند شوید. دیگه از این بهتر نمیشه؟ مگه نه؟!

🔧 سرویس ماشین ظرفشویی را جدی بگیرید🔧 

🔧 هر دستگاهی برای سالم ماندن به دو چیز احتیاج خواهد داشت، اول استفاده صحیح و دوم نگهداری اصولی. در استفاده صحیح از ماشین ظرفشویی می‌توان به استفاده کردن از قرصهای شوینده و مایع شوینده مناسب با ویژگی‌‌‌های دستگاه اشاره کرد. استفاده از قرص‌‌‌های نامرغوب به مرور به دستگاه شما آسیب می‌زند و همچنین باعث به وجود آمدن بوی بد در ظرفشویی می‌شوند.

🔧 یکی از نکات مهم در نگهداری اصولی ماشین ظرفشویی، سرویس دوره ای و تعمیر به موقع ماشین ظرفشویی است. در سرویس‌‌‌های دوره ای، سرویسکار ماشین ظرفشویی تمام قطعات، لوله‌‌‌های ورودی و خروجی، سیم پیچی‌ها و.. را بررسی خواهد کرد. اگر مشکلی در یکی از قطعات وجود داشته باشد که تا به حال خودش را نشان نداده، قبل از عمیق شدن خرابی، تعمیرکار متوجه آن شده و تعمیر ماشین ظرفشویی را انجام داده و شما را از تعویض یک قطعه و هزینه آن نجات خواهد داد.

🔧 به دلیل سروکار داشتن ماشین ظرفشویی با آب که املاح و مواد معدنی مختلفی به همراه دارد و همچنین چربی‌ها و مانده‌‌‌های غذا روی ظرفها، به مرور اثرات رسوب در ماشین ظرفشویی پدیدار می‌شود. رسوب زدایی از ماشین ظرفشویی و تمیز کردن و تعویض فیلتر ها، از کارهاییست که تعمیرکار متخصص ماشین ظرفشویی برای شما انجام می‌دهد.

مدیریت: آقای میثم جویانی

تعمیر ماشین ظرفشویی , تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل , تعمیر کار ماشین ظرفشویی , سرویس ماشین ظرفشویی , 
تعمیرات ماشین لباسشویی  , تعمیر ماشین لباسشویی در خانه ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed