Address & Contact

Our Address

تهران،اتوبان آزادگان غرب به شرق،نرسیده به پل کاظمی،سهند ماشین

خرید،فروش و خدمات اسکرو سهند در تهران

⚡️تعمیر و فروش ماشین آلات ساختمانی 
⚡️ماشین آلات ساختمانی:بتنی،میکسر،همزن،ناریساز،قیچی‌‌‌های میلگرد،الکتروموتورهای تک ساز،قلتک،بالابر ساختمانی،خاموت زن میلگرد
⚡️صنعتی:کمپرسور باد برای تولید باد
⚡️ژنراتور:دیزل،ژنراتور گازسوز،ژنراتور بنزین 
💠انواع ماشین آلات ساختمانی 

💥برای پروژه‌‌‌‌های کوچک و بزرگ ساختمانی، سرعت کار و اتمام به موقع، مهم‌ترین عوامل در پیشبرد اهداف هستند. وجود انواع ماشین آلات ساختمانی در هر پروژه در روند توسعه عملیات اجرایی نقش بسزایی دارد. استفاده و انتخاب مناسب ماشین آلات باعث بهبود سرعت، کیفیت، ایمنی، صرفه اقتصادی و اتمام به موقع پروژه می‌شود.

💠بیل مکانیکی 

💥بیل مکانیکی یکی از ضروری‌ ترین و مفیدترین تجهیزات خاکبرداری است که برای حفاری زمین و بارگیری استفاده می‌شود. به غیر از سنگ، بیل مکانیکی قادر به حفاری انواع زمین‌ها است. بیل‌‌‌‌های مکانیکی خزنده در خاک‌‌‌‌های سست و ناپایدار بسیار مفید هستند اما سرعت کمی‌‌دارند.

💥از طرف دیگر، بیل‌‌‌‌های مکانیکی چرخ‌ دار سرعت بالاتری دارند و فقط در زمین سخت مفید هستند. این ماشین یک بازوی بلندی دارد که در انتهای آن سطل حفاری نصب شده است و می‌تواند 360 درجه بچرخد که این باعث راحتی بیشتر کار اپراتور می‌شود. این ماشین در اندازه‌‌‌‌های مختلف در بازار موجود است و انتخاب یک بیل مکانیکی خاص به نوع کار آن بستگی دارد.

💠بکهو

💥بکهو یا بیل عقب به نام یک ماشین چند منظوره است و به طور گسترده در امور ساختمانی و عمرانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همانطور که از نامش مشخص است، در قسمت عقب خودرو دارای بیل است. یک لودر نیز در قسمت جلویی ماشین قرار دارد که برای حفاری استفاده می‌شود. لودر جلو در بارگیری و تخلیه و بلند کردن مواد به کار گرفته می‌شود و بیل عقبی نیز وظیفه انتقال مواد و حفاری ترانشه را بر عهده دارد.

💠بیل کششی یا درگلاین 

💥بیل کششی (Dragline) یکی دیگر از انواع ماشین آلات ساختمانی در گروه بیل‌‌‌‌های مکانیکی است. به جای حفر، باکت یا جام ماشین در برابر مواد حفر شده کشیده می‌شود. این کار باعث می‌شود حجم بیشتری از مواد از جایی به جایی دیگر منتقل شود. باکت ابزار اصلی حفاری است که توسط کابل‌‌ها به راحتی به بوم متصل می‌شود. این ماشین برای خاک مرطوب یا حفاری زیر آب مناسب است.

💠تاور کرین

💥جرثقیل‌‌‌‌های برجی یا تاور کرین نوعی از تجهیزات بالابرنده هستند که برای بلند کردن موارد سنگین وزن از یک مکان و انتقال آن به مکان دیگر در یک فاصله مشخص استفاده می‌شود. این ماشین برای پروژه‌‌‌‌های بزرگ مانند سد سازی، ساختمان‌‌‌‌های بلند مرتبه و ساختمان‌‌‌‌های صنعتی کاربرد دارد. جرثقیل برجی متشکل از یک برج با کابین اپراتور، جیب، بازوی جلویی یا فلش، وزنه‌‌‌‌های تعادل بازوی جلو، پایه نصب یا آنکر است.

💠بولدوزر

💥یکی دیگر از انواع ماشین آلات ساختمانی، بولدوزر می‌باشد. بولدوزر یک ماشین چند منظوره است که می‌تواند برای انجام بسیاری از عملیات خاکی استفاده شود. در جلوی بولدوزر یک تیغه فولادی مستقیم و طویل نصب شده است. تیغه را می‌توان بر اساس نیاز بالا و پایین کرد.

💥که برای تراشیدن مواد نرم و فشار دادن آنها به سمت جلو استفاده می‌شود. همچنین ممکن است برای پخش کردن مواد نیز استفاده شود. بولدوزر برای شرایطی که مواد به هل دادن با نیروی زیادی نیاز دارند، مناسب‌ ترین گزینه است.

به مدیریت:محمد پاشائی

ماشین آلات

 

صنعتی

 

ژنراتور

 

ژنراتور گاز سوز

 

خرید ماشین آلات ساختمانی در تهران , فروش ماشین آلات ساختمانی در تهران , خدمات اسکرو سهند در تهران , ماشین آلات ساختمانی پاشائی , کمپرسور باد , ژنراتور , دیزل , ژنراتور گازسوز , ژنراتور بنزین , بتنی , میکسر , همزن , ناریساز , قیچی‌‌‌های میلگرد , الکتروموتورهای تک ساز , قلتک ,  بالابر ساختمانی , خاموت زن , میلگرد ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed