Address & Contact

Our Address

اصفهان ، خیابان کهندژ ، کیلومتر دو بعد از کوچه 43 ، ابزار اصفهان 110 ، فروشگاه توسن اصفهان

Telephone

خرید و فروش انواع لوازم یدکی و ماشین آلات نجاری توسن سجادیه

? خرید و فروش ماشین آلات نجاری

? فروش لوازم یدکی دورکن و لبه چسبان

? فروش ابزارآلات برقی و مکنده‌‌‌های هواسازان

? در بین ماشین آلات صنایع چوب لبه چسبان‌ها و دستگاه‌‌‌های سی ان سی از استهلاک بالایی برخوردارند زیرا قطعه هایی که در این دستگاه‌ها قرار دارند به طور مستقیم با قطعه کار در تماس اند و مورد استفاده قرار می‌گیرند. پس به صورت دوره ای باید تعمیر و یا تعویض گردند.قطعات یدکی و لوازم مصرفی ماشین آلات صنایع چوب از جمله محصولاتی می‌باشند که مورد استفاده و نیاز بسیاری از کارگاه‌‌‌های چوب و نجاری و کارخانه‌های صنایع چوب و… می‌باشد. شما می‌توانید انواع قطعات یدکی و لوازم جانبی مورد استفاده ماشین آلات صنایع چوب را با قیمت مناسب و کیفیت عالی از ما سفارش دهید.

? قطعات یدکی دورکن، قطعات یدکی لبه چسبان و دیگر ماشین آلات

? در بین قطعات یدکی دیگر ماشین آلات دورکن‌ها بسیار کمتر نیاز به تعویض قطعات دارند اما در خصوص قطعات یدکی لبه چسبان‌ها باید گفت که از کفشک حمل پانل تا تیغه سر و ته زن و خود ایستگاه چسب و دیگر قطعات لبه چسبان، پس از دوره ای خاص نیاز به تعمیر و تعویض دارند. پس حتما به یک مرجع نیاز خواهید داشت تا بتوانید قطعات یدکی ماشین الات را از آنجا تهیه نمایید.

? لوازم جانبی مورد استفاده ماشین آلات صنایع چوب

بطور کلی این قسمت از لوازم مورد استفاده در ماشین آلات صنایع چوب به فرم زیر دسته بندی تقسیم بندی می‌شود:

? تیغه اره و صفحات برش مورد استفاده در ماشین آلاتی همچون دورکن و پانل بر و انواع ماشین آلات برش
? چسب مورد استفاده در دستگاه‌های لبه چسبان و دیگر ماشین آلات
? انواع نوار لبه همچون لبه پی وی سی مورد استفاده در دستگاه لبه چسبان
? انواع ابزار آلات مورد استفاده در cnc‌ها و فرزها
? انواع اتصالات مخفی Lamello
? و دیگر موارد مورد استفاده در ماشین آلات…

? قطعات یدکی سی ان سی

سی ان سی یکی از دستگاه‌‌‌های پر استفاده در کارخانه‌‌‌های صنعت چوب می‌باشد که در مدل‌‌‌های مختلف از قبیل سوراخ زن، تخت، خراطی، روتاری و… تولید می‌شود. بدون شک سی ان سی نیز مانند سایر ماشین آلات نیاز به تعمیر و تعویض قطعه دارد که در فروشگاه چوبینر این قطعات عرضه می‌شوند. در ادامه به معرفی قطعات یدکی مورد نیاز ماشین CNC می‌پردازیم:

? انواع اسپیندل سی ان سی
? انواع سرووموتور
? انواع ریل‌‌‌های ماشین سی ان سی
? انواع کنترلر ماشین آلات سی ان سی
? انواع کلت و فشنگی
? اینورتر

راه اندازی دریل قبل از استفاده فاکتور مهمی‌است. یک دریل با مته‌‌‌های چندگانه کار می‌کند بنابراین قبل از دریل کاری هدف را مشخص کرده و مته متناسب با هدف را انتخاب کنید تا دستاورد موفقی داشته باشید.

تنظیم سرعت مناسب

یک دریل سرعت‌‌‌های مختلفی برای انجام کارش دارد، از کم تا زیاد، شما می‌توانید سرعت مدنظرتان را تنظیم کنید. سرعت زیاد یا کم بسته به کاری خواهد بود که انجام می‌دهید، اغلب سرعت زیاد برای سوراخکاری و سرعت کم برای باز و بست پیچ است. نکته مهم دیگری که باید یادتان باشد اینست که تا زمان ایست کامل ابزار سرعت آن را تغییر ندهید چرا که می‌تواند سبب بروز سوانح شود.

دکمه جلو و عقب

هر دریل یک دکمه جلو و عقب دارد؛ با فشردن دکمه جلو دریل به جلو رفته و با فشردن دکمه عقب دریل به عقب بر می‌گردد. فکر کنید یک سوراخ عمیق نیاز دارید، ابتدا دکمه حرکت رو به جلو را می‌فشارید و و قتی کار تمام شد دکمه حرکت رو به عقب را فشرده و دریل را خارج می‌کنید.

تنظیم کلاج صحیح

کلاج وسیله ای است که باعث می‌شود دریل کنترل بیشتری روی مقدار گشتاور مورد نیاز پیچ داشته باشد. دریل حالت‌‌‌های مختلف کلاج را دارد و تنظیم صحیح آن مهم ترین کار کاربر است. از ۱ تا ۱۰ درجه بندی شده و فِلشی برای چرخش روی هر کدام دارد. برای تنظیم کلاج باید فلش را چرخانده و روی عدد مورد نظر خود قرار دهید. عدد بالاتر یعنی گشتاور بیشتر، و امکان بستن موارد بزرگتر.

تنظیم گیره سه نظام

گیره سه نظام قسمتی است که مته را به دریل متصل می‌کند. برای مته گذاری باید سه نظام را پادساعتگرد بچرخانید تا دندانه‌‌‌های آن باز شود، سپس مته ۲ تا ۳ اینچی را بین دندانه‌‌‌های سه نظام قرار داده و چرخانده تا گیره محکم شود. مطمئن شوید گیره سه نظام محکم بسته شده باشد وگرنه در هنگام سوراخکاری یا بستن پیچ، مته در می‌آید. گزینه‌‌‌های زیادی از ۴/۱ اینچ تا ۲/۱ اینچ، حتی ۸/۳ اینچ وجود دارد. گیره ۲/۱ اینچی برای کارهای سنگین و گیره ۸/۳ اینچی برای کارهای چندمنظوره مناسب است

مدیریت: آقای حسین سجادیه

محصولات و لوازم ?
آموزش کاربا دستگاه لبه چسبان ?

ویدئو‌‌‌های مجموعه:

 

 

 

 

 

 

 

 

قیمت ماشین آلات نجاری , لیست ماشین آلات صنایع چوب , ماشین آلات نجاری دست دوم , قیمت فیدر نجاری , لبه چسبان , دورکن ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed