Address & Contact

Our Address

تهران ، نعمت آباد،خیابان سهیل ، داربست قائم

Telephone

خرید و فروش لوازم داربست قائم

?خریدار و فروشنده لوازم داربست ، نو و دست اول

✳️برای نصب و اجرای داربست تنها لوله داربست کافی نیست . برای اجرای داربست باید از لوازم داربست استفاده شود و بدون این تجهیزات امکان نصب وجود نخواهد داشت. انواع مختلفی از لوازم داربست وجود دارد که از جمله این لوازم میتوان به بست اتصالی، بست تیر آهنی، بست چهارپیچ گردان، بست مغزی، بست کفی، بست تک پیچ، بست دو پیچ، بست چهار پیچ و پیچ اتومات داربست اشاره نمود.

✳️لوازم داربست جهت استفاده و سهولت در انجام اجرای کار داربست است. در واقع لوازم داربست جزئی جداناپذیر از داربست به شمار می‌رود به این دلیل که اتصالاتی که با داربست صورت می‌گیرد با این لوازم انجام می‌شود. کیفیت این لوازم باید طوری باشد که بتواند داربست را به خوبی مهار کند.

?بست اتصال

?بست اتصال که جنس آن لوله است و اجزا آن از 2 عدد پیچ اتصال و 2 عدد مهره دور 19 تشکیل شده است که برای اتصال دو لوله استفاده می‌شود. بست اتصال برای پروژه‌هایی که طول و عرض آن بیشتر از 6 متر باشد استفاده می‌شود.

?بست تیرآهنی

?بست چهاریپچ تیرآهنی جنس آن داکتیل است که اجزا آن از 1 عدد مهره دور21، 1 عدد واشر 3 میل دور 24 ، 1 عدد پیم 45*9، 1عدد پیچ 70*14 و 1عدد پیچ چشمی است و ازیک لوله استفاده می‌شود. بست تیرآهنی برای پروژه‌هایی که تکیه‌گاه آن تیرآهن یا آهن است استفاده می‌شود.

?بست چهارپیچ گردان

?بست چهاریپچ از جنس داکتیل است، که اجزا آن از 2 عدد برگ و 2 عدد کنده، 4 عدد پیچ تی fb ،4 عدد مهره دور 21، 4 عدد واشر 3 میل و یک عدد پیم 28*16 تشکیل شده است.

?از دو لوله استفاده می‌شود. بست چهارپیچ گردان برای پروژه‌هایی که زاویه آن‌ها 90 درجه یا کمتر است و همچنین در مکان‌های دوار و گرد استفاده می‌شود مانند مخرن نفت و سن تئاتر و غیره. البته بست چهاپیچ گردان در مقایسه با بست‌های دیگر مصرف کمتری دارد.

?بست مغزی

?بست مغری از جنس داکتیل است برای اتصال دو لوله به کار برده می‌شود.

?بست کفی

?بست کفی از جنس داکتیل است. برای استفاده از این بست از یک لوله استفاده می‌شود. بست کفی به عنوان پایه استفاده می‌شود. بست کفی در مکان‌هایی که سرامیک نباشند استفاده می‌شود.

?بست تک پیچ

?بست تک پیچ از جنس ورق سیاه ۴ میل و ۵ میل است. اجزا آن از 1 عدد پیچ چشمی، 1 عدد مهره دور، 1 عدد واشر 3 میل دور 23، یک عدد پیم 45*9 برای برگ و 1 عدد پیم 30*9 برای پیچ چشمی تشکیل شده است. برای استفاده از این بست از دو لوله استفاده می‌شود. بست تک پیچ برای پوشاندن سقف، تمیز کردن نمای ساختمان به عنوان دستگیره و همچنین در مکان‌های سرپوشیده برای جلوگیری از سوراخ شدن سقف استفاده می‌شود.

?بست دوپیج

?بست دوپیچ از جنس داکتیل است، اجزا آن از 2 عدد برگ و 1 عدد کنده، 2 عدد پیچ تی fb ،2عدد مهره دور21 ، 2عدد واشر 3 میل دور 23 و 2عدد پیم 45*9 تشکیل شده است. برای استفاده از این بست از دو لوله استفاده می‌شود. بست دوپیچ برای پروژه‌هایی که زاویه آن‌ها 90درجه است استفاده می‌شود.

?بست چهارپیچ FB

?بست چهاریپچ FB از جنس داکتیل است که اجزا آن از 2 عدد برگ و 1 عدد کنده، 4 عدد پیچ تی، 4 عدد مهره دور 21 و 4 عدد واشر 3 میل تشکیل شده است و برای استفاده از آن از دو لوله استفاده می‌شود. بست چهارپیچ FB برای پروژه‌هایی که زاویه آن‌ها 90درجه است استفاده می‌شود. بست چهارپیچ FB در مقایسه با بست‌های دیگر فروش بیشتر و مصرف بیشتری دارد و همچنین بست چهارپیج FB در مقایسه با بست چهارپیچ سبک‌تر است.

?بست چهاریپچ

?جنس آن داکتیل است و اجزا آن از 2 عدد برگ و 1 عدد کنده، 4 عدد پیچ تی fb 4 عدد مهره دور21 و 4 عدد واشر 3 میل تشکیل شده است. برای نصب آن از از دو لوله استفاده می‌شود. بست چهارپیچ برای پروژه‌هایی که راویه آن‌ها 90درجه است استفاده می‌شود .بست چهاپیچ در مقایسه با بست‌های دیگر فروش بیشتر و مصرف بیشتری دارد و همچنین در مقایسه با بست دوپیچ پرکاربردتر است.

 

به مدیریت : علی کریمی

 

 

 

 

 

خرید و فروش لوازم داربست قائم در تهران , لوازم داربست , لوازم داربست قائم  , خریدار و فروشنده لوازم داربست  , خرید و فروش لوازم داربست نو ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed