Address & Contact

Our Address

اصفهان،خیابان سجاد سپهر سالار،مابین کوی الفت و مجلسی،پلاک67،طبقه دوم

شرکت کنترل ارگ نقش جهان

🔴انواع:👇

🔸درب اتوماتیک

🔸جک پارکینگی

🔸درب ریلی

🔸درب برقی

🌀فروش ویژه سیستم‌‌‌های اتوماتیک در مدل‌‌‌های جک پارکینگی

🌀درب‌‌‌های ریلی و موتورهای زیر سقفی از بهترین برندهای ایتالیایی و ایرانی و چینی

🌀با بهترین گروه نصب با سابقه 17 ساله در استان اصفهان

🌀برندهای یال،آتریا،آریا،سوزکی،استرا

✨بهترین‌ها را با بهترین گروه نصب از ما بخواهید✨
🔴درب اتوماتیک

🔰درب اتوماتیک شیشه ای یکی از پرکاربرد ترین محصولات درب اتوماتیک محسوب می‌شود. اجزای مهم تشکیل دهنده ی درب شیشه ای اتوماتیک عبارتند از اپراتور، شیشه سکوریت با ضخامت و رنگ‌‌‌های متفاوت، کاور آلومینیوم یا استیل (نسبت به سلیقه ی کارفرما و نمای ساختمان) و کاور پشت دهنه که خود اپراتور نیز از اجزایی چون موتور، قفل برقی، باتری، استابلایزر یا منبع تغذیه و مرکز کنترل تشکیل شده است.

🔰مهمترین جزء از این نوع درب‌‌‌های اتوماتیک، اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای می‌باشد که انواع آن با قیمت و کیفیت متفاوت در بازار ایران موجود می‌باشد و تقریبا بیشترین قیمت درب شیشه ای مربوط به اپراتور آن است.

🔰درب‌‌‌های اتوماتیک شیشه ای با قاب‌‌‌های جذاب و طراحی‌‌‌های چشم نواز امروزه مهمان ما در هر محیطی می‌باشند، این درب‌ها بهترین انتخاب برای ورودی هایی می‌باشد که تردد بالا، طراحی‌‌‌های منحصر بفرد، سهولت در تردد، میزان حداکثری عبور نور، بهداشت محیط، عایق بندی حرارت و صدا و … مهم می‌باشد.

🔴مزایای استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک:

💠جلوگیری از اتلاف انرژی گرمایشی و سرمایشی
💠اصطحلاک پایین با استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک
💠حداقل تولید صدا در استفاده از این درب
💠سازگاری درب شیشه ای اتوماتیک با هر نوع دکوراسیون
💠کنترل دسترسی

🔴جک پارکینگ

جک درب پارکینگ که با نام‌های جک پارکینگی، جک برقی درب، درب اتوماتیک پارکینگ و جک درب ریموت کنترلی پارکینگ شناخته می‌ شود، یکی از محصولاتی است که در حدود ۱۵ تا ۲۰ سال است، وارد بازار شده است. امروزه بیشتر درب‌‌‌‌های پارکینگ‌‌‌‌های اماکن عمومی، منازل و خصوصی دارای سیستم‌‌‌‌های اتوماتیک می‌باشد. یکی از انواع متنوع درب‌های اتوماتیک، جک درب پارکینگ می‌باشد که بطور کلی جک پارکینگ وسیله ایست که باز و بسته شدن درب ورودی حیاط یا درب پارکینگ منزل یا درب ورودی محل کار را بطور اتوماتیک و تنها با فشردن یک دکمه روی ریموت انجام داده و راحتی و امنیت را به ارمغان می‌آورد.

به مدیریت:افتخاری

 

 

 

درب اتوماتیک , انواع درب اتوماتیک در اصفهان , جک پارکینگی در اصفهان , درب هوشمند , درب اتوماتیک و جک پارکینگی کنترل ارگ نقش جهان در اصفهان , شرکت کنترل ارگ نقش جهان در اصفهان , انواع برند درب اتوماتیک , مزایای درب اتوماتیک , هزینه اجرای درب اتوماتیک در اصفهان ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed