Address & Contact

Our Address

مازندران، بابل، جاده قائم شهر، خداداد ۲۵،گاوزن ۱۰ ،پلاک ۱۱۹

درمان گیاهی باران 6712

✨درمان هر نوع بیماری به روش گیاهی و سنتی زیر نظر مشاور درمان گیاهی

💠طب سنتی ایران از دیرباز تاکنون به کمک داروهای مختلف به درمان بیماری‌ها پرداخته است. داروهای سنتی ترکیباتی کاملا طبیعی هستند که با توجه به خواص درمانی گیاهان مختلف تهیه می‌شوند. در گذشته نبود امکانات و نیاز به درمان مناسب، باعث مصرف داروهای سنتی توسط نیاکان ما می‌شد.

🔴دمنوش

بخش مهمی‌از داروهای سنتی را گیاهان به خود اختصاص می‌دهند. طب سنتی با بهره‌مندی از خواص درمانی گیاهان به درمان بسیاری از بیماری‌ها می‌پردازد. دمنوش گیاهی از طریق دم کردن یا جوشاندن بخش‌های مختلف گیاهان به دست می‌آید. گیاهانی که دم کرده آن‌ها به عنوان داروی سنتی اهمیت بالایی دارد عبارتند از:

🌱بابونه

🌱نعناع

🌱چای سبز

🌱چای سیاه

🌱زنجبیل

🌱دارچین

🌱اکیناسه

🔴قرص

گیاهان مورد استفاده در داروهای سنتی گاهی بسیار تلخ، بدمزه یا بدبو هستند. در این صورت می‌توان برای مصرف ساده‌تر، آن‌ها را به شکل قرص درآورد. قرص‌ها از گیاهان خشک و پودر شده تهیه می‌شوند. بهترین روش برای بهره‌مندی از خواص گیاهان تلخ، بدمزه و بدبو، مصرف آن‌ها به شکل قرص است.

🔴اسانس روغنی

اسانس روغنی از مایعات فرّار گیاه و دیگر ترکیبات معطر آن استخراج می‌شود. اغلب ما با اسانس‌های روغنی مانند اسطوخودوس برای آرامش و اوکالیپتوس برای سرماخوردگی و سرفه آشنا هستیم. اسانس روغنی اغلب برای استعمال خارجی مناسب است. همچنین می‌توان از آن‌ها به صورت رقیق شده در آب، پماد، حمام یا دیگر روغن‌ها استفاده کرد. اسانس‌های روغنی که در طب سنتی دارای شهرت فراوانی هستند عبارتند از:

🔷روغن لیمو

🔷روغن دارچین

🔷روغن علف لیمو (لمون گرس)

🔷مریم گلی

🔷روغن درخت چای

🔷روغن اسطوخودوس

🔷اوکالیپتوس

🔷روغن رزماری

🔷روغن پرتقال شیرین

🔷روغن نعناع فلفلی

❇️علاوه بر داروهای سنتی روش‌های مختلفی مانند فصد درمانی، زالو درمانی، حجامت، ماساژ درمانی و رژیم در طب سنتی وجود دارد. هنر درمانگر طب سنتی آن است که با توجه به مزاج، بیماری و شرایط کلی سلامت شما بهترین روش درمانی را برای شما تجویز کند.

به مدیریت:آقای عباسی تبار

شماره‌‌‌های تماس:

09111199177
09118129881
01132259616

 

گیاه بابا آدم

 

 

 

 

طب سنتی , درمان گیاهی , درمان گیاهی باران در بابل , انواع دمنوش , قرص گیاهی , اسانس روغنی , مشاور درمان گیاهی , درمان گیاهی باران در بابل مازندران , انواع روش‌‌‌های درمانی گیاهی , داروهای طبیعی ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed