دفتر فنی

🔹 طراحی مشاوره و اجرای انواع دوربین های مداربسته AHD.LP

🔹 انواع گیت های فروشگاهی AM

🔹 انواع دزدگیر 

🔹 دفتر فنی امنیت سازان با رعایت اصول مشتری مداری و ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و استاندارد با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه

🔹 با کادری مجرب و متعهد

🔹 با سابقه کاری درخشان

🔹 آماده ارائه خدمات به شما مشریان عزیز می باشد

🔹 قبول و ارسال سفارش به کل کشور

💎نصب دوربین مداربسته باید به محل نصب دوربین و کاربرد دوربین مداربسته و کیفیت تصویر توجه کنید.
🎯محل نصب دوربین مداربسته :

برای مکان های سرپوشیده و ساختمان های اداری و مسکونی معمولا دوربین مداربسته دام با استاندارد ip66 مناسب هستند. و در مقابل ورود گرد و غبار و رطوبت مقاوم هستند. البته دوربین مداربسته ای که در محیط داخلی نصب میشود کمتر در معرض رطوبت قرار دارد ولی در شرایط خاص نصب دوربین مداربسته ممکن است دوربین در محیط داخلی هم در معرض رطوبت قرار بگیرد. برای مکان های باز و محوطه باز, دوربین مداربسته بولت با درجه استاندارد ip66 و ip67 مناسب هستند. در این حالت باید ابعاد محوطه و منطقه مورد حفاظت را در نظر بگیرید و کیفیت دوربین مداربسته و قدرت دید در شب را بر حسب آن انتخاب کنید. نکته مهم در انتخاب دوربین فضای باز توجه به ضد رطوبت بودن دوربین, قدرت دید در شب برای پوشش کامل محوطه تحت حفاظت و کیفیت تصویر دوربین برای ثبت دقیق اطلاعات قانونی مانند چهره انسان و پلاک خودرو است.

کاربرد دوربین مداربسته :
دوربین مداربسته مخفی

بنا به درخواست مشتری برای محل هایی که نیاز به حفاظت نامحسوس دارد نصب میشوند. این نوع دوربین معمولا با کیفیت تصویر ۱ و ۲ مگاپیکسل و با میکروفن و بدون میکروفن تولید میشوند. انز این مدل دوربین ها به راحتی مخفی میشود و اندازه کوچکی دارند. نکته مهم در این مدل دوربین مداربسته عدم استفاده از نور مادون قرمز برای جلوگیری از شناسایی دوربین است و محل نب دوربین مداربسته مخفی باید با روشن کردن لامپ نور کافی داشته باشد.

دوربین مداربسته چشم ماهی

این نوع دوربین برای پوشش تصویر ۱۸۰ درجه یا ۳۶۰ درجه برای محل های سرپوشیده نصب میشوند. دوربین مداربسته چشم ماهی مجهز به میکروفن و بلندگوی داخلی هستند.

دوربین مداربسته اسپیددام

این مدل دوربین در محل های باز و برای پوشش تصویر منطقه ای بزرگ استفاده میشوند. این مدل دوربین مداربسته معمولا دارای برد دید در شب ۱۰۰ تا ۵۰۰ متر هستند.

دوربین مداربسته پلاک خوان

برای ثبت پلاک خودرو که در تصویر دوربین ظاهر میشود کاربرد دارد. در حال حاضر دوربین مداربسته پلاک خوان هایک ویژن از انواع پلاک ایران به خوبی پشتیبانی میکنند. نحوه عملکرد مداربسته پلاک خوان به این صورت است که با ظاهر شدن پلاک خودرو در تصویر, دوربین تصویر پلاک را از تصویر جدا و به صورت عکس ذخیره میکند. این عکس ها قابل جستجو و تبدیل به متن هستند.

کیفیت تصویر :

دوربین مداربسته با کیفیت تصویر ۱ تا ۱۲ مگاپیکسل تولید میشوند. هرچه کیفیت تصویر بالاتر باشد, جزییات تصویر بهتر مشخص میشود. برای ثبت جزییات قانونی مانند چهره انسان و پلاک خودرو بهتر است از دوربین مداربسته حداقل ۴ مگاپیکسل استفاده کنید. برای محوطه های کوچک و راهروها می توان از دوربین با کیفیت تصویر ۱ یا ۲ مگاپیکسل نیز استفاده کرد

🌿دوربین مداربسته برای فروشگاه🌿

📍اساساً برای فروشگاه ها و مغازه ها، دوربین های خاصی پیشنهاد نمی شود ولی با این حال نکات زیادی وجود دارد که اگر مغازه داران و نصابان محترم دوربین، به آن توجه داشته باشند، نتیجه کار برای هر دو طرف مطلوب تر خواهد بود.

۱- با توجه به صنف فروشگاه، درجه اهمیت کیفیت تصاویر را مد نظر داشته باشید. به طور مثال در فروشگاه هایی همانند بنگاه املاک، اتوگالری، طلافروشی ها و … اسناد رد و بدل شده، اهمیت زیادی دارند و در چنین اماکنی لازم هست که دوربین های خاصی نصب شود که برخی نقاط خاص همانند دخل، میز فروش و .. را در میدان دید آن بوده و تصویرش کیفیت لازم را داشته باشد. این موضوع شاید در فروشگاه لباس اهمیت کمتری داشته باشد.

۲- توجه داشته باشید که در بسیاری از موارد، بیرون فروشگاه نیز اهمیت زیادی دارد و ممکن است اتفاقاتی برای فروشگاه بیفتد که برای بررسی آنها، به تصاویر جلوی مغازه نیاز داشته باشیم. در صورت نصب دوربین در خارج از مغازه، توجه داشته باشید که امکان قطع دوربین برای معارض وجود نداشته باشد، همچنین بهتر است، در صورت تاریکی پیاده رو در طول شب، فکری برای روشنایی بشود.

۳- در بسیاری از فروشگاه ها، کارکرد دوربین صرفاً امنیتی نیست و ممکن است مدیریت فروشگاه برای بررسی موارد دیگری همچون، بررسی ساعات شلوغی مغازه، قفسه هایی شلوغ تر، رفتار مشتریان و … نیز از تصاویر ضبط شده استفاده کند. فروشگاه های زنجیره ای بهره بیشتری از این موضوع می توانند ببرند.

۴- دستگاه ضبط تصاویر در فروشگاه ها، نباید در دسترس عموم باشد، با توجه به تردد افراد متفرقه در فروشگاه ها، این امر باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

۵- در برخی فروشگاه ها، نقاطی همانند اتاق پرو در فروشگاه های لباس وجود دارد که نباید در میدان دید دوربین های مداربسته قرار داشته باشد.

۶- در بسیاری از فروشگاه ها، با جابجایی قفسه ها و کالاها ممکن است، برخی نقاط از پوشش دوربین ها خارج شود، با نصب تعداد کافی دوربین در مکان های مناسب، این نقص را به حداقل می توان رساند.

مدیریت: مهندس محمد سیاه

دفتر فنی چیست , خدمات دفتر فنی , دفتر فنی , وظایف دفتر فنی عمران , وظایف کارشناس دفتر فنی , دفتر فنی مهندسی , 

ساعات کار

شنبه

8 الی 21

یک‌شنبه

8 الی 21

دوشنبه

8 الی 21

سه‌شنبه

8 الی 21

چهارشنبه

8 الی 21

پنج‌شنبه

8 الی 21

جمعه

-

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields