دندان سازی سحری

✅دندان مصنوعی:

دندان مصنوعی ابزارهای متحرکی است که می تواند جایگزین دندان های از بین رفته شود و ظاهر لبخند شما را بهبود بخشد. اگر شما همه دندان های طبیعی خود را به خاطر بیماری لثه، پوسیدگی دندان یا آسیب از دست داده اید، جایگزینی دندان های از بین رفته می تواند ظاهر و سلامتی شما را بهبود بخشد. دلیل این موضوع به خاطر این است که امکان غذا خوردن و صحبت کردن بهتر و ساده تر شما با استفاده از دندان های مصنوعی وجود دارد. هنگامی که شما همه دندان های خود را از دست می دهید، ممکن است عضلات صورت شما دچار افتادگی شوند و به این ترتیب شما پیرتر به نظر برسید. در این حالت دندان مصنوعی ثابت و متحرک می تواند ظاهر صورت و چهره شما را بازیابی کند. در حقیقت دندان های مصنوعی به نحوی ساخته می شوند که بسیار شبیه دندان های طبیعی هستند و در صورت استفاده از آنها ظاهر شما تغییر زیادی نمی کند. علاوه بر این استفاده از دندان مصنوعی متحرک و ثابت می تواند حتی باعث بهبود ظاهر طرح لبخند شما نیز بشود.

انواع دندان مصنوعی شامل دندان های مصنوعی کامل و دندان های مصنوعی جزئی است. دندانپزشک می تواند اطلاعات لازم را درباره انتخاب نوع مناسب دندان مصنوعی که بتواند بهترین کارکرد را برای اصلاح طرح لبخند شما با توجه به تعداد دندان های نیازمند جایگزینی و هزینه درمان داشته باشد، ارائه نماید.

✅انواع

انواع دندان مصنوعی ثابت و متحرک در ادامه این بخش شرح داده خواهد شد.

✅کامل

دندان مصنوعی کامل می تواند کل فک بالا یا پایین شما را پوشش دهد. بعضی افراد به این دندان ها در اصطلاح «قالب» نیز  می گویند. دندان مصنوعی کامل بطور مستقیم بر روی لثه قرار می گیرد و استخوان را تحت پوشش خود می گیرد. دندان های مصنوعی کامل بطور سفارشی برای شما ساخته می شوند. فرآیند ساخت این دندان ها نیازمند چندین جلسه ملاقات با دندان پزشک است که معمولاً تعداد این دفعات حدود پنج بار است. در ابتدا دندان پزشک از دهان شما یک قالب تهیه می کند. در ملاقات های بعدی، دندان پزشک از شما می خواهد اندازه، شکل و رنگ دندان های مصنوعی مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای این کار به شما راهنمایی های لازم را ارائه می نماید.

یادگیری نحوه جویدن غذا با دندان های مصنوعی کامل نیاز به صبر و تمرین دارد. در این رابطه ممکن است شما غذاها را به قطعه های کوچک تر تکه کنید تا امکان جویدن بهتر غذا با استفاده از دندان های مصنوعی فراهم شود. در اکثر مواقع در زمان ساخت دندان مصنوعی یک یا چند دندان طبیعی در دهان فرد باقی می ماند. معمولاً این دندان ها عصب کشی می شوند و به نحوی کوتاه می شوند که امکان قرارگیری آنها زیر دندان های مصنوعی وجود داشته باشد. این نوع از دندان مصنوعی متحرک را در اصطلاح اوردنچر نامیده می شود.

 

 

ساعات کار

شنبه

9 الی 12 و عصر 16 الی 20

یک‌شنبه

9 الی 12 و عصر 16 الی 20

دوشنبه

9 الی 12 و عصر 16 الی 20

سه‌شنبه

9 الی 12 و عصر 16 الی 20

چهارشنبه

9 الی 12 و عصر 16 الی 20

پنج‌شنبه

9 الی 12 و عصر 16 الی 20

جمعه

-

آدرس

آدرس:

تالش ، لیسار ، کوچه داروخانه ، جنب داروخانه ، دندانسازی سحری

تلفن:

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields