Address & Contact

Our Address

تهران

Telephone

دکوراسیون داخلی بیتارت

🔴اجرای انواع خدمات دکوراسیون داخلی از جمله:👇

🔷دیزاین داخلی

🔷آینه کاری

🔷نقاشی دیواری و سقفی

🔷نقاشی کلاسیک،مدرن و مینیاتور

🔷پتینه کاری

🔸داشتن منزلی زیبا و آرامش بخش با دکوراسیون داخلی خاص و باب میل، یکی از ایده آل‌‌‌های انسانها در زندگی روزمره می‌باشد و دستیابی به چنین فضایی دور از ذهن نیست.

🔸داشتن این چنین فضایی شاید در لغت بسیار ساده به نظر برسد ولی در واقعیت چندان ساده هم نیست. ایجاد فضاهای متناسب چه از نظر ابعاد و چه از نظر رنگ و حجم نیاز به دقت و ریزبینی خاص خود دارد.

🔸انتخاب به جای مصالح و متریال و توجه ویژه به پایداری آن مستلزم استفاده از نیروی انسانی کارآمد همراه با دانش فنی روز دنیا است و به تجارب فراوانی نیاز دارد.

❇️پتینه کاری کلاسیک

🔹هدف از پتینه کاری‌های کلاسیک که امروزه کمتر استفاده می‌شوند، بخشیدن جلوه‌ای قدیمی‌و کلاسیک به فضا بود و برای رسیدن به این هدف به برجسته کاری‌ها و استفاده از ورق‌های طلا، مس و برنج و برنز روی می‌آوردند.

🔹در سبک کلاسیک بیشتر از رنگ‌های سنگین و کلاسیک مانند آبی درباری استفاده می‌شده است که متعاقباً هم زمان و هم هزینه زیادی را می‌طلبد. از نظر زیباشناختی باید دقت کرد که در چه فضایی و با چه معماری از این سبک پتینه استفاده می‌شود زیرا داشتن همخوانی با محیط پیرامون از مهم‌ترین جنبه‌های زیباشناختی استفاده از این هنر و سبک است.

❇️پتینه کاری مدرن

🔹نوع مدرن این هنر امروزه بسیار رایج شده است و هر روزه روش‌های جدیدی برای اجرای طرح‌های مختلفی از پتینه به کار گرفته می‌شوند. در پتینه کاری مدرن فرد خود را به رنگ یا طرح خاصی محدود نمی‌کند و از هر روش و موادی استفاده خواهد کرد تا بتواند جلای خاص مد نظر خود را روی سطح مورد ایجاد کنید. از نظر کاربرد‌ها نیز نوع مدرن این هنر طیف گسترده‌ای را پوشش می‌دهد و می‌توان آن را رو سطح مختلفی از چوب گرفته تا شیشه اجرا کرد.

❇️آینه کاری

🔹آینه کاری ایده ای زیبا برای دکوراسیون داخلی منزل است که با چسباندن تکه‌ها بزرگ و کوچک آینه به شکل‌‌‌های هندسی و گل و بته‌‌‌های زیباست که این هنر زیبا از هنر‌‌‌های ویژه هنرمندان ایرانی در دوره ساسانیان است.

🔹در هنر آینه‌کاری، هنرمند آینه‌کار با استفاده از شیشه و برش آن به اشکال متنوع، فضایی درخشان و زیبا در بناها می‌آفریند که از بازتاب نور در قطعات بی‌شمار آینه تشعشع، درخشش و زیبایی در تزیینات بناها ایجاد می‌شود و پوششی بسیار مناسب و زیبا برای تزیین بنا از نظر استحکام و دوام است.

به مدیریت:بیتا شفیعی نژاد

نقاشی با خودکار

 

 

دکوراسیون داخلی , دکوراسیون داخلی بیتارت در تهران , آینه کاری , پتینه کاری , نقاشی دیواری و سقفی , نقاشی کلاسیک , نقاشی مینیاتور , انواع خدمات دکوراسیون داخلی در تهران , پتینه کاری مدرن , پتینه کاری کلاسیک , دکوارسیون داخلی بیتارت , بهترین دکوراسیون داخلی در تهران ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed