Address & Contact

Our Address

کرج ، هشتگرد ، جاده سهیلیه،شکرآباد ، خیابان امام ، روبه روی فروشگاه سرنا

Telephone

دکوراسیون داخلی وندا دکور

?بازسازی انجام کلیه امور ساختمانی و نوسازی منزل خود را به گروه دکوراسیون بزرگ وَندا بسپارید.

?عملیات بازسازی منازل قدیمی،دفاتر اداری مجتمع های تجاری باز سازی داخلی ساختمان همیشه یکی از بزرگترین چالش های موجود در بین اعضای خانواده از دیر باز تا کنون بوده است همه افراد دارای خلق و خوی متفاوت وسلیقه های متفاوتی می‌باشند لذا از این رو باز سازی و طراحی داخلی ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که شما باید این نکته را در نظر بگیرید که هر کسی برای اولین بار وارد منزل شما می‌شود زیبایی خانه و تغییرات ساختمان چشمگیر باشد.

اجرای:

?پوستر دیواری

?کاغذ دیواری

?پرده زبرا

?پرده پانچ

? سقف کاذب

?سقف کشسان

?نرده استیل

?آسمان مجازی

?سنگ آنتیک 3d

✳️دکوراسیون داخلی امری تخصصی است و باید توسط کارشناسان و متخصصین امر انجام گیرد. ما سال‌هاست که در زمینه دکوراسیون فعالیت داریم و توانسته ایم رضایت مشتریان را جلب کنیم

⚜️پیکره و روح هر فضایی در جهان هستی، به نوع چینش و ترکیب بندی اجزاء آن وابستگی مطلق دارد. طراحی دکوراسیون و معماری داخلی شور و اشتیاق و آرامش را با استفاده از تکنیک ها و سبک های متعدد و طراحی های خلاقانه به کوچکترین و بی روح ترین فضاها باز می گرداند. پیکره و روح هر فضایی در جهان هستی، به نوع چینش و ترکیب بندی اجزاء آن وابستگی مطلق دارد.

⚜️طراحی دکوراسیون و معماری داخلی شور و اشتیاق و آرامش را با استفاده از تکنیک ها و سبک های متعدد و طراحی های خلاقانه به کوچکترین و بی روح ترین فضاها باز می گرداند.

 

به مدیریت : هادی عابدی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دکوراسیون داخلی در هشتگرد , دکوراسیون داخلی  , دکوراسیون داخلی وندا دکور , بازسازی , پوستر دیواری , کاغذ دیواری , پرده زبرا , پرده پانچ ,  سقف کاذب , سقف کشسان  , نرده استیل , آسمان مجازی , سنگ آنتیک 3d , بازسازی منازل قدیمی در هشتگرد , نوسازی منزل ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed