دکوراسیون داخلی پازل

?اجرای انواع خدمات شامل:

?پارکت

?کفپوش

?پوستر

?سنگ‌‌‌های آنتیک

?کاشی استیل

?آینه دکوراتیو

?آسمان مجازی

?کناف

?داشتن منزلی زیبا و آرامش بخش با دکوراسیون داخلی خاص و باب میل، یکی از ایده آل‌‌‌های انسانها در زندگی روزمره می‌باشد و دستیابی به چنین فضایی دور از ذهن نیست.

?داشتن این چنین فضایی شاید در لغت بسیار ساده به نظر برسد ولی در واقعیت چندان ساده هم نیست. ایجاد فضاهای متناسب چه از نظر ابعاد و چه از نظر رنگ و حجم نیاز به دقت و ریزبینی خاص خود دارد.

?انتخاب به جای مصالح و متریال و توجه ویژه به پایداری آن مستلزم استفاده از نیروی انسانی کارآمد همراه با دانش فنی روز دنیا است و به تجارب فراوانی نیاز دارد.

❇️کاغذ دیواری

با توجه به اینکه ما ایرانیان توجه بسیار زیادی به زیبایی و دلنشین بودن منزل و محل کار خود داریم، از دیر باز استفاده از کاغذ دیواری برای ما یکی از بهترین انتخابها بوده است. تنوع طرح، رنگ، مدل و جنس کاغذ دیواری‌ها میتواند سلیقه طیف وسیعی از افراد را پوشش دهد تا همگی احساس خوبی نسبت به فضاهای مورد استفاده خود داشته باشند.

❇️پوستر دیواری

برای تغییر دکوراسیون منزل و محل کار، استفاده از پوستر دیواری به دلیل داشتن طرحهای بسیار متنوع، جذاب، مدرن و امروزی بسیار مناسب میباشد.
تولید در ابعاد دلخواه و در ابعاد دیوار شما یکی دیگر از مزایای مهم پوستر دیواری است که اقبال عموم مردم را به این نوع پوستر دیواری بیش از پیش نموده است.
پوستر دیواری رو کاغذ دیواری چاپ میشود، به آن کاغذ دیواری پوستر، کاغذ دیواری سه بعدی یا پوستر سه بعدی نیز می‌گویند.

❇️کفپوش

پوشش کف یا کفپوش اتاق در دکوراسیون داخلی از چنان اهمیت بالایی برخوردار است که کف اتاق را پایه اصلی اتاق می‌نامند.
بسیاری از دکوراتورها، دکور اتاق را بر مبنای پوشش کف انجام می‌دهند. هنگام انتخاب پوشش کف باید الگوهای رفت و آمد را نیز در نظر داشت. به‌طور معمول در مکان‌های پر رفت و آمد از کف‌پوش‌های سخت و بادوام و در جاهای کم ‌رفت و آمد از کف‌پوش‌های تزیینی استفاده‌ می‌شود.

❇️کفپوش لمینیت

laminate بسیار شبیه به کفپوش های چوبی است، اما کفپوش لمینت مانند کفپوش‌‌‌های چوبی تنوع بافت ندارند و تنها مشخصه متمایز کننده آنها رنگشان است.
موقع انتخاب کفپوش لمینت همانند انتخاب سایر کفپوش‌ها به یاد داشته باشید که رنگ کف منزل، پس زمینه و فونداسیون کل دکوراسیون شما خواهد بود. اگر مبلمان تیره دارید از کفپوش هایی با رنگ های روشن تر استفاده کنید و اگر مبلمان شما روشن است یک کفپوش با رنگ میانه یا تیره انتخاب مناسب تری خواهد بود. از نظر ضخامت انواع مختلفی از این کفپوش‌ها وجود دارد و با در نظر گرفتن بعد مقاومت و داوم بهتر است کفپوش های ضخیم تر را انتخاب نمایید و البته واکس زدن این کفپوش‌ها را نباید فراموش نمود.

❇️مزایای کاربرد سقف کاذب کناف

?کناف در برابر زلزله بسیار مقاوم بوده و از ایمنی بالایی برخوددار است.

?کاربرد کناف در سقف کاذب و دیگر قسمت‌های ساختمان با سرعت اجرای بالا و راحتی انجام کار همراه است.

?کناف وزن کمی‌دارد و هزینه حمل و نقل آن پایین است.

?یک عایق صوتی و حرارتی مناسب به حساب آمده و بر افزایش سطح مفید زیر بنا نیز تاثیر مثبت دارد.

?کناف دارای قابلیت بالایی برای اعمال طرح‌های متنوع در دکوراسیون داخلی بوده و در تغییر فضاهای قدیمی‌به جدید پتانسیل کاربردی بالایی دارد.

?کاربرد راحت کناف نیاز به نیروی کاری بیشتر را کاهش داده و با قابلیت بازیافت معادل ۷۵ درصد مصالح به کاهش نخاله‌های ساختمانی کمک می‌کند.

?کناف برای نصب انواع لوستر و چراغ یا دیگر خدمات وابسته به انواع تاسیسات امکان عبور راحت از بین فضاهای ایجاد شده را دارد.

?امکان دسترسی راحت به تاسیسات ساختمانی پنهانی را ایجاد کرده و در استفاده بهینه از منابع زیست محیطی تاثیر مثبتی دارد.

?امکان رنگ پذیری بالای کناف دست طراحان اخلی را برای استفاده از رنگ‌های مختلف برای رنگ آمیزی سقف کاذب با کناف باز گذاشته است.

به مدیریت:مجید قیاسی

 

 

 

طراحی داخلی , دکوراسیون داخلی , انواع دکوراسیون داخلی , دکوراسیون داخلی در همدان , دکوراسیون داخلی پازل در همدان , معماری داخلی , بازسازی ساختمان , بهترین دکوراسیون داخلی در همدان , پوستر دیواری , کاغذ دیواری , کناف , کفپوش , کفپوش لمینت , آسمان مجازی , کاشی استیل , سنگ آنتیک ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed