ploads/2020/11/Screenshot_۲۰۲۰۱@rangkari_mirzaee۲۰۷-۲۳۲۱۳۴_Instagram-169×300.jpg” alt=”بهترین کیفیت ها” width=”169″ height=”300″ /> مرند راه دولت اباد

رنگکاری میرزایی

رنگ کاری مصنوعات چوبی میرزایی

✅داشتن منزلی زیبا و آرامش بخش با دکوراسیون داخلی خاص و باب میل،یکی از ایده آل های انسانها در زندگی روزمره می باشد و دستیابی به چنین فضایی دور از ذهن نیست.

✅داشتن این چنین فضایی شاید در لغت بسیار ساده به نظر برسد ولی در واقعیت چندان ساده هم نیست. ایجاد فضاهای متناسب چه از نظر ابعاد و چه از نظر رنگ و حجم نیاز به دقت و ریزبینی خاص خود دارد.

✅ انتخاب به جای مصالح و متریال و توجه ویژه به پایداری آن مستلزم استفاده از نیروی انسانی کارآمد همراه با دانش فنی روز دنیا است و به تجارب فراوانی نیاز دارد.

✅ رنگ کاری مبل چوبی
✅ نقاشی مبل سلطنتی و استیل
✅ رنگ کاری حرفه ای مبلمان
✅ رنگ کاری سرویس خواب
✅ پولیش چوب میز و صندلی
✅ رنگ کاری مبلمان راحتی
✅ تغییر رنگ چوب مبل استیل
✅ تغییر رنگ چوب مبل در منزل
✅ رنگ کاری با سیلر کیلر،سیلر و کیلر کاری چوب ،رنگ کردن چوب با سیلر و کیلر،رنگ کاری مبل با سیلر و کیلر،رنگ کردن درب با سیلر و کیلر و سلیر کاری و کیلر کاری ✅ انواع مبلمان و مصنوعات چوبیپلی استر ایستاده ، نیم پلی استر و تمام پلی استر پولیش با کیفیت عالی و ضمانت.
✅ انواع رنگ های ضد آب و ضد خش پلی اورتان و اپوکسی مخصوص چوپ.
✅ رنگ های سیلر ، کیلر ، نیم پلی استر و تمام پلی استر پولیش با کیفیت عالی و ضمانت.

مدیریت:آقای صابر میرزایی

 

 

 

 

 

رنگ مخصوص چوب چیست , کاتالوگ رنگ چوب , فیلم آموزش رنگ کاری چوب , رنگ اکریلیک برای چوب , قیمت رنگ فوری چوب , رنگ روغن روی چوب , کانال تلگرام رنگ کاری چوب , آموزش تصویری رنگ آمیزی چوب ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed