Address & Contact

Our Address

مشهد ، توس 97 ، روبروی الزهرا 31

Telephone

ریخته گری انواع قطعات آلومینیوم مهدی 

⚙️ انجام کلیه امور ریخته گری قطعات آلومینیوم

⚙️ ریخته گری کاسه چرخ ماشین سنگین

⚙️ ریخته گری تمپو

⚙️ ریخته گری پره انواع پمپ

⚙️ چرا از آلیاژ آلومینیوم در ریخته گری دقیق استفاده می‌کنیم؟

آلومینیوم یکی از اصلی ترین مواد مورد استفاده در ریخته گری است که به آن “آلومینیوم ریخته گری” گفته می‌شود. این آلیاژ یک فلز خاص است که یکی از چندین فرآیند شناخته شده ریخته گری را پشت سر گذاشته است. در واقع، هنگامی‌آلیاژ آلومینیوم استفاده میکنیم که از روش هایی مانند ریخته گری تحت فشار، ریخته گری دقیق یا ریخته گری ماسه ای در جهت بازپخت این فلز برای ساخت قطعات استفاده شود. این فرم از آلومینیوم برای تعدادی از وسایل در اطراف خانه و همچنین ماشین آلات و سایر محصولات مورد نیاز که برای تولید طیف گسترده ای از کالاها و خدمات دیگر در زندگی ضروری است، مورد استفاده قرار میگیرد.

⚙️ برخی از ویژگی‌‌‌های آلیاژ آلومینیوم

1- می‌توان به طرح‌ها و هندسه‌‌‌های پیچیده دست یافت. این بدان معنی است که تولید کنندگان به راحتی می‌توانند قطعات سفارشی خود را که برای تولیداتشان موردنیاز است را سفارش دهند.
2- به تولید کنندگان این امکان را می‌دهد تا قطعات را با سرعت بسیار بالاتر از سایر آلیاژ‌ها تولید کنند. همچنین ریخته گری آلیاژ آلومینیوم از نظر ابعاد و اندازه می‌تواند بسیار نزدیک به ابعاد نمونه اولیه یا به اصطلاح Near Net Shape باشد بنابراین می‌توان فرآیند ماشین کاری را برای تولید قطعات نهایی حذف کرد.
3- دارای استحکام فولادی است اما بسیار سبک وزن میباشد. ظاهر و زیبایی قطعات نیز نسبت به سایر آلیاژهای فلزی بیشتر است. با این حال، قطعات پایه آلومینیومی‌ارزان تر هستند بنابراین مشتریان می‌توانند محصولات فلزی باکیفیت را با قیمت‌‌‌های بسیار مناسب دریافت کنند.
4- دارای ویژگی‌‌‌های همه جانبه است: در برابر خوردگی مقاوم است و می‌تواند برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این خصوصیات به تولید کنندگان این امکان را می‌دهد تا چندین محصول را با استفاده از قطعات آلومینیومی‌تولید کنند. محصولات نهایی همچنین عمر طولانی تری دارند و به این ترتیب ارزش بیشتری را به مصرف کنندگان در برابر هزینه ای که میپردازند، می‌دهد.

 

مدیریت: آقای مهرداد نظری

 

 

ریخته گری آلومینیوم , ریخته گری شمش آلومینیوم , ریخته گری آلومینیوم و آلیاژهای آن , قیمت ریخته گری آلومینیوم ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed