Address & Contact

Our Address

تهران،ملاصدرا

Telephone

تولیدکننده انواع روشویی سنگی بابیانی در ملاصدرا تهران

?تولید انواع محصولات بهداشتی ساختمان

?تولید انواع روشویی سنگی و سرامیک و پی وی سی

❇️چینی بهداشتی ساختمان

چینی بهداشتی ساختمان شامل لوازم بهداشتی ساخته شده از متریال چینی با لعاب براق میباشد. شامل سنگ روشویی با پایه، توالت فرنگی، توالت زمینی و زیر دوشی میباشد. لعاب این محصولات مقاومت زیادی در برابر مواد اسیدی و خورنده دارد. بر خلاف شیرآلات بهداشتی این محصولات را میتوان با استفاده از شوینده‌‌‌های قوی نظافت نمود.

❇️شیرآلات ساختمانی

?شیرآلات ساختمانی یا Building valves به وسیله ای فلزی گفته می‌شود که برای باز و بسته کردن جریان مایعات و گازها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

?به طورکلی شیرآلات به دو دسته شیرآلات خانگی و صنعتی طبقه بندی می‌شوند.

?شیرآلات مدرن امروزی نه تنها وسیله ای فوق العاده برای استفاده راحت تر از آب هستند، بلکه با استفاده از آن‌ها می‌توان استفاده از آب را بهینه سازی کرد و درصدد رفع معضل کم آبی در جهان برآمد.

?شیرآلات بهداشتی در ظاهر از اجزای فرعی ساختمان به شمار می‌روند و از نظر اهمیت جزو ارکان ساختمان محسوب نمی‌شوند ولی جزو معدود ملزومات ساختمانی هستند که هر روز با آن‌ها سروکار داریم و اگر از کیفیت لازم برخوردار نباشند، هزینه و دردسر برای ما ایجاد می‌کنند و حتی ممکن است سبب خسارت‌های سنگین به ما شوند.

❇️روشویی سنگی

?مدل روشویی سنگی چند وقتی است که با تقاضای زیاد بازار و خانه دارها مواجه شده است. قیمت این روشویی‌ها نسبت به مدل‌‌‌های معمولی چینی و پرسیلنی گران تر است اما این هزینه اضافه کاملا ارزشش را دارد چرا که هیچ چیز مانند یک روشویی شیک و زیبا نمی‌تواند دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی را لوکس نشان دهد.

?روشویی سنگی یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین مصنوعات سنگی است، که می‌تواند علاوه بر زیبایی، در ایجاد محیطی بهداشتی نیز به شما کمک کند.

❇️مزایای روشویی سنگی:

?دارای استحکام کافی در برابر آب و ضربه‌‌‌های خارجی است.

?ثبات رنگ در این مدل روشویی بیشتر است و به مرور زمان دچار رنگ پریدگی نمیگردد.

?قابلت ایجاد خط و خش بروی سطوح سنگی وجود ندارد و کاملا لعاب مقاوم دارد.

?این مدل روشویی قابلیت نظافت به مراتب بهتری نسبت به روشویی کابینتی دارد.

?باتوجه به نصب این مدل روشویی‌ها بروی سطح قابلیت تحمل بار به حجم بالا وجود دارد.

به مدیریت:محسن بابیانی

 

 

 

 

 

لوازم بهداشتی ساختمان در تهران , انواع لوازم بهداشتی ساختمان , روشویی , روشویی سنگی , روشویی پی وی سی , شیرآلات ساختمانی , چینی بهداشتی ساختمان , تولید انواع محصولات بهداشتی ساختمان بابیانی در تهران , قیمت انواع روشویی سنگی در تهران , قیمت شیرآلات ساختمانی در تهران ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed