Address & Contact

Our Address

فارس،مرودشت،بلوار تخت جمشید،روبروی اداره آبیاری،جنب صنایع مواد غذایی تک میوه

Telephone

ادوات دامداری طاها صنعت

🐄 انواع ادوات دامداری صنعتی

🐄 باکس شیردوش

🐄 باکس سیم چین

🐄 نرده گرد نقفلی

🐄 فری استال

🐄 درب گوساله شیری

🐄 لگن گیر جهت بلند کردن گاو

🔴جایگاه آزاد (فری استال)

🔷ساخت و استفاده از سیستم فری استال برای اولین بار در سال 1960 توسط دامداری به نام ادولف اوین در شمال غرب ایالات متحده به صورت ابتدای انجام شد و هم اکنون در دامداری‌‌‌های نیمه صنعتی و صنعتی داخل کشور استفاده از فری استال رواج زیادی یافته است. فری استال سیستم استراحتگاه انفرادی برای انواع دام به ویژه گاو‌‌‌های بالغ می‌باشد. این جایگاه در دامداری سیستمی‌بین غرفه‌‌‌های انفرادی دام و استراحتگاه‌‌‌های گروهی می‌باشد.

🔷در سازه‌‌‌های مسقف دامداری استفاده از این سیستم (فری استال) را می‌توان به خوابگاه‌‌‌های تشبیه کرد که تعداد زیادی بستر نگهداری دام (تخت خواب) در کنار هم چیده شده است و دام‌ها می‌توانند برای ایستادن و خوابیدن و استراحت کردن وارد آنها شوند. جایگاه انفرادی (فری استال) بستری پاکیزه، خشک و راحت برای دراز کشیدن دام‌‌‌های شیری و دیگر دام‌ها می‌باشد.

🔷استفاده از این سیستم نگهداری، دام‌ها را مقید و محدود یکجا ماندن نمی‌کند بلکه باعث راحتی بیشتر در زمان عبور مرور در سالن دامداری و رفاه بهتر نسبت به گذشته می‌شود. استراحت و دراز کشیدن گاو‌ها که بطور معمول شامل پنج دوره می‌باشد (نزدیک به 10 ساعت استراحت) استاندارد ساخت یک فری استال را برای بالا بردن سطح بهداشت و نظافت و جلوگیری از بیماری و صدمات دام را تعیین می‌کند.

🔴فضای ساخت فری استال

پس از ورود، نحوه نشستن و برخاستن دام در داخل فری استال از موارد اصلی طراحی فری استال می‌باشد. سه منطقه در فضای فری استال برای دام حتما باید در نظر گرفته شود:

🔸فضای بدن

🔸فضای سر

🔸فضای خیزش

💠در زمان دراز کشیدن دام داخل فری استال فضای اصلی استال را سر و بدن دام پر می‌کند. به همین دلیل طول و عرض فری استال و توجه به راحتی دام در زمان ساخت بسیار حائز اهمیت می‌باشد. فضای خیزش در داخل فری استال زمانی مهم می‌شود که دام قصد بلند شدن و ایستادن در فری استال را دارد. این یعنی دام فضای بیشتر از خوابیدن را برای بلند شدن در داخل استال را نیاز دارد.

به مدیریت:علی اکبر غلام زاده

فریم(باکس) شیردوش👇

 

 

 

حوض آب👇

 

باکس خون گیری و واکسیناسیون👇

 

باکس سم چین👇
درب گوساله شیری👇

 

فری استال👇

سالن فری استال همراه با طراحی و آهن کشی سقف وسوله و تمام خدمات مربوطه و نرده کشی

 

 

 

 

ساخت باکس شیردوش , باکس سم چین , فری استال , لگن گیر گاو , مجموعه طاها صنعت در فارس , قیمت انواع ادوات دامداری در شیراز , ساخت فضای فری استال ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed