Address & Contact

Our Address

تهران،کیلومتر 17 جاده قدیم،کرج فتح(پل کفش ملی)،جاده اندیشه،بعد از پمپ بنزین مروارید،جنب املاک صنعت سازان،آراد مخزن

ساخت مخازن صنعتی، انواع سیلو، تانکر هوایی، زمینی، چرخدار و …. فروش محصولات و مخازن پلی اتیلن

 

مجموعه صنعتی آراد مخزن با تکیه بر تجربه و دانش فنی خود آماده ساخت سفارشات شما مشتریان عزیز در زمینه ساخت انواع مخزن صنعتی، ساخت انواع سیلو( سیمان، غلات مواد و …)  تانکر هوایی،  زمینی، چرخدار، دوجداره، کوئل دار و … میباشد.همچنین فعایت بخش دیگر مجموعه شامل تولید و فروش انواع محصولات پلی اتیلن ( مخازن پلی اتیلن و وان و علائم ترافیکی و …) میباشد. امید است که بتوانیم سفارشات و نیازهای شما عزیزان در حوزه فعالیت خود را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

کیفیت عالی – تعهد کاری – قیمت مناسب

 

ساخت سیلو (سیمان، غلات  و  …)

سیلو سیمان 

برای ذخیره مواد پودری مانند  سیمان از سیلو‌‌‌های ذخیره فلزی استفاده می‌کنند.اهمیت نگهداری سیمان در پروژه‌‌‌های عمرانی بسیار بالا می‌باشد آن هم به این علت است که سیمان در هنگام مواجه شدن با رطوبت خیلی زود به کلوخه تبدیل می‌شود و دیگر قابل مصرف و استفاده نیست.همچنین از این مخزن (سیلو سیمان) در پروژه‌‌‌های گسترده عمرانی و سد سازی و جاده سازی و … استفاده می‌شود.سیلو را با توجه به میزان سیمانی که در آن ذخیره می‌شود در ابعاد ۳۰،۵۰،۶۰،۸۰،۱۰۰،۱۲۰،۱۵۰ و ۲۰۰ تنی دسته بندی و طراحی می‌کنند. تیم فنی آراد مخزن سیلو سیمان شما را با توجه به نیاز شما  طراحی میکند.

در هنگام نگهداری سیمان در سیلو باید به موارد زیر توجه کنید:

1.هنگامی‌که سیلوی سیمان کاملا تخلیه شد بهتر است که با فشار باد آن را تمیز کرد و سپس مجددا بارگیری سیمان انجام گردد.
2.سیمان‌‌‌های مختلف یا به عبارتی یک نوع سیمان از دو کارخانه و برند مجزا نباید در داخل یک سیلو مشترک نگهداری شوند و باید برای آن از دو سیلوی سیمان مجزا استفاده نمود.
3. مدت زمان نگهداری سیمان در سیلوی سیمان حداکثر تا سه ماه می‌تواند طول بکشد بدون این که برای سیمان مشکلی بوجود آید.
4.توجه داشته باشید که هرگز سیمان را به صورت داغ درون سیلوی سیمان نریزید به این علت که کیفیت آن کاهش می‌یابد و افت خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

🌀مخازن پلی اتیلن بیشتر برای نگهداری و ذخیره آب استفاده میشود

خیره سازی آب و سیالات سازگار با پلی اتیلن و همچنین حمل موادی تولید می‌شوند که با این ماده سازگاری دارند. این مخازن پلاستیکی یا پلی اتیلنی معمولا در صنایع ساختمان، کشاورزی و شیمیایی برای ذخیره سازی و حمل و نقل آب و دیگر مایعات استفاده می‌شوند.

🌀در حال حاضر در دنیا، ذخیره سازی و حمل و بسته بندی انواع آفت کش‌ها و بسیاری از مواد شیمیایی توسط همین ظزوف پلی اتیلنی انجام می‌شود. مخازن پلی اتیلن که مخازن پلی مری نیز نامیده می‌شوند به دلایل بسیار زیادی محبوب هستند و استفاده از آن‌ها بسیار عمومیت یافته است. 

💥مزایای مخزن پلی اتیلن چیست؟

🔸از جمله مزایای استفاده از مخازن پلی اتیلن، در دسترس بودن این مخازن برای خرید، سهولت حمل و نقل، سازگاری برای نگهداری دامنه وسیعی از مواد، تنوع چشمگیر در شکل و اندازه قالب، مقاومت بالا در برابر خوردگی، طول عمر بسیار بالا می‌باشد:

🔸مخازن پلی اتیلن در دسترس و قابل خرید آسان و حمل و نقل هستند و به صورت آنلاین و اینترنتی نیز به فروش می‌رسند ( سایت مخزن آب دات کام )

🔸قیمت این مخازن نسبت به سایر مخازن با جنس‌‌‌های مختلف، مقرون به صرفه تر است.

🔸برای نگهداری دامنه وسیعی از مواد می‌توان از این مخازن استفاده کرد و با توجه به جنس و ترکیب ساختاری شان می‌توانند برای مقاصد و اهداف مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

🔸در رابطه با طراحی و از نقطه نظر شکل پذیری نیز می‌توانند در شکل‌ها و مدل‌‌‌های مختلف و مناسب برای فضاهای گوناگون تولید شوند.
دارای وزن نسبتا کمی‌بوده و به راحتی قابل حمل و جابجایی هستند.

🔸در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند و طول عمر قابل توجهی از خود نشان می‌دهند. انواعی از آنها نیز به دلیل داشتن مواد آنتی یووی در برابر اثر مخرب اشعه فرابنفش آفتاب بسیار مقاوم هستند.

💥نقاط ضعف مخازن پلی اتیلن 

🔸همان طور که همه می‌دانند هیچ محصولی همیشگی نیست و مخازن و تانکرهای نگهداری و حمل مواد، همگی پس از مدتی از بین می‌روند. مخازن پلی اتیلن نسبت به انواع دیگر مخازن طول عمر بسیار بالاتری دارند. یکی از نقاط ضعف این مخازن نسبت به مخازن فلزی، آسیب پذیری آنها در برابر ضربات شدید مکانیکی است که به یک نقطه وارد می‌شود.

🔸اگر یک مخزن پلی اتیلن در طول یک دوره طولانی زمانی بیش از ۱۰ سال در محیط باز قرار گیرد و دارای لایه محافظ در برابر یووی نباشد، یا تراکم آنتی یو وی در لایه بیرونی آن کم باشد، تابش اشعه ماوراء بنفش (UV) خورشید می‌تواند ترکیبات پلی اتیلنی موجود در آن را از بین ببرد و آن را از یک ماده سخت و انعطاف پذیر به یک ماده سخت و شکننده تبدیل می‌کند و این تغییر، احتمال شکستگی مخازن را افزایش می‌دهد.

💥نحوه تولید مخازن پلی اتیلن 

🔸مخازن پلی اتیلن به طور کلی با استفاده از فرآیندی به نام قالب گیری دورانی تولید می‌شوند. در این فرایند یک ترکیب پلیمری پودری با مواد حفاظتی اشعه ماوراء بنفش (UV) ترکیب شده و درون یک قالب دو تکه ریخته می‌شود. مقدار ترکیبات محفاظت کننده از اشعه ماوراء بنفش استفاده شده در این مخلوط، بستگی به هدف نهایی مخزن تولید شده دارد.

🔸در ادامه قالب بسته شده و در کوره داغ با دمای مناسب پخته می‌شود. در طول فرآیند حرارت، قالب در دو جهت ۳۶۰ درجه حرکت داده می‌شود. این حرکات باعث می‌شود با ذوب شدن ترکیب، مخلوط حاصل بر روی همه قسمت‌‌‌های قالب بنشیند. پس از تکمیل فرایند، قالب به یک اتاق خنک کننده منتقل می‌شود که در آن درجه حرارت به آرامی‌کاهش می‌یابد و با کاهش دما، مخزن از قالب خارج می‌شود.

🔸این فرآیند مخازن پلی اتیلن را به صورت یک قطعه واحد قالب بندی می‌کند. در دید خارجی می‌توان یک خط تمایز بین دو تکه قالب مشاهده کرد که برخی تصور می‌کنند مخزن از دو تکه تشکیل شده که بهم پیوند داده شده اند. باید متذکر شد که مخازن پلی اتیلن به صورت یک تکه قالب ریزی شده و خط موجود تنها به عنوان اثر قالب در وجه بیرونی مخزن است و مبنی بر دو تکه بودن مخازن پلی اتیلن نیست.البته در اشکال سفارشی می‌توان از تکنولوژی جوش پلی اتیلن برای تولید مخزن استفاده کرد.

به مدیریت: آقای زریون

شماره‌‌‌های تماس👇

09126644159
09126640117
02128424096

 

 

مخزن پلی اتیلن👇👇👇
مخزن چرخدار
نمونه مخازن ساخته شده👇👇👇
ساخت مخزن گازوییل سوخت نفت 👇👇
ساخت تانکر هوایی👇👇👇
ساخت تانکر زمینی👇👇
ساخت سیلو سیمان سیلو مواد سیلو غلات و …👇👇👇

 

 

 

ساخت مخازن صنعتی، مخزن تهران، تانکر هوایی،  زمینی، چرخدار، دوجداره، کوئل دار، تولیدکننده مخزن فوم دار در تهران , نمایندگی محصولات شرکت شادمان در کرج , پلی اتیلن، نمایندگی فروش محصولات پلی اتیلن در کرج , ساخت انواع مخازن در کرج , ساخت سیلو در کرج , مخازن افقی در کرج , مخازن عمودی در کرج , مخازن مکعبی در کرج , مخازن کروی در کرج , مخازن بیضی در کرج , سیلو سیمان , سیلو ذخیره مواد , سیلو غلات , مخزن آب تانکر آب  , تانکر هوایی مخزن هوایی  , مخزن گازوییل  مخزن روغن  مخزن سوخت  , مخزن چرخدار  تانکر چرخدار , ۴ چرخ , مخزن آب  تانکرآب  , مخزن پلی اتیلن تانکر پلاستیکی , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed